VUTRA
ForumMarihuanaAktivizamLinkajte
LEGACY

Linkajte

163 odgovora20,630 pregleda
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#1
informacije su mo.:matrix: LINKAJTE sve ato je bitno i interesantno:email:
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#2
eo ga jedan sajt kao primjer www.leap.cc
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#3
eo ga èlanak na našoj strani http://www.zarez.hr/121/zariste9.htm baš je dobar realan i objektivan stvarno sam iznenaðen
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#4
treæi put èitam ovaj èlanak fakat je dobar svašt možeš zakljuèit s onim brojkama i postotcima i o sucima istaknuti æu samo neke dijelove u jedinu birokratsku ladicu ilegalnih droga koja ne dopušta nikakve distinkcije meðu njima. Nositelji te debate bile su institucije poput policije, pravosuða, bolnica, škola i centara za suzbijanje ovisnosti, a rjeðe nevladine harm reduction udruge. Politièke stranke najveæim se dijelom nisu tim problemom bavile, osim radi postizanja lakih poena u susretu sa slabijim protivnikom, dok se u medijima marihuana najèešæe pojavljivala uz druge droge, ovisnost, kriminal i crnu kroniku, a manje kroz teme koje bi je popularizirale. Zbog ovakvih trendova, suci traže promjenu èl. 173. Kaznenog zakona, što je dobar povod za promjenu zakona.
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#5
http://www.moravek.net/ovisnosti/tore.htm znam da ovo veæ ima negdje na sajtu al ovdje mu je bolje mjesto ovaj doktor nije baš ono što bi mi hjteli al se neke njegove izjave mogu upotrijebiti
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#6
leko je naa frend http://www.monitor.hr/arhiva/2003/06/12/
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#7
http://www.vutra.org/forum/viewtopic.php?t=1352&postdays=0&postorder=asc&start=45 onaj profesor iz kanade je isto naa frend
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#8
eo ga još jedan èlanak sa zareza http://www.zarez.hr/121/zariste10.htm ovaj put od perasoviæa.sve je reko premda sam onaj od goldberga lakše skonto. evo teza èlanka: "moæi inkvizicije u carstvu predrasuda hranjena roditeljskim strahom " ima stvarno super stvari
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#9
ovaj http://www.zarez.hr/121/zariste11.htm mi promako, upravo ga proèitah osvojio me s ovim U hebrejskom se na kanabis upuæuje terminom kanebosm, a sakralna i svjetovna upotreba opisane su u Starom zavjetu
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#10
evo joa malo s moraveka http://www.moravek.net/ovisnosti/20000505.htm
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#11
malo sa indexa http://www.index.hr/clanak.aspx?id=328835
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#12
pa ko ovoj KRAVETINI dade vozaèku http://www.pravosudje.hr/default.asp?ru=257&gl=200607140000002&sid=&jezik=1 ak ona može bit ministrica onda ja mogu da budem pop ma kaki pop mogu bit papa,mislim ne bi mogo al ono ...hipotetski,
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#13
eo ga dobar komentar na onu K........U http://jovandragisic.bloger.hr/post/talijanska-ministrica-dekriminalizira-joint-a-nasoj-je-ravan-otmici/101015.aspx
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#14
juppiiiiiiiiii mihael VUmaher http://www.klik.hr/naslovnica/auti/200201150002025.html
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#15
glasam za sdp http://www.fmsdp.org/index.php?l=a111 i joa malo http://www.russo.bloger.hr/post/jointom-na-drzavu/27774.aspx
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#16
el se èita ovo? nekako sam ja postiram? e neæ vam više niš reæ :P

jan 2007.

#17
Nisam htio citirati cijeli tekst iz jutarnjeg èisto zbog velièine .Koga zanima ima link u postu od Kanehbosema. Stvarno, kanehbosem, mislio sam da si mnogo obzirniji prema životinjama , kako možeš za ovu rospiju koja se vucara po topless barovima na izgovor da je išla gledat Tedija Spalata , nazvat kravetinom , pa to nijedna krava ni kravetina nije zaslužila da se s ovom glupaèom usporeðuje. :wink: E sad malo da je prokomentiram i upitam pa neka mi odgovori ako ova,jebote umal ne napisah koza , koze oprostite mi , možda prati vutra.org, što jako preporuèujem , odlièan sajt . Kao niko ne mora da sadi i nikome ne treba za preživljavanje , a šta ako mi je za lijeka a šta ako mi treba sjeme a i sami hašiš i cvjet kao zaèin za kuhanje i pripremanje jela sa sjemenom konoplje ? I ko je uopæe rekao da neko tu nešto mora , šta ako samo želi , da koristi ono što je Bog ili majka priroda dao/dala na korištenje? Glupaèa oèito nije makla korak dalje od Zagreba, ko zna iz koje je peæine došla u Zagreb. Preporuèio bih joj da skokne malo u Holandiju(Nizozemsku ako ne razumije),pa da vidi što je konoplja u stvari ili neka proèita Hemp handbook od Gisele Schreiber(njemaèke Dr.medicine njezinih godina, možda su èak isto godište,ne mogu se sad taèno prisjetiti),ako joj engleski nije prepreka.U Hemp handbook ima lijepih kulinarskih recepta ako jadna uopæe i ima smisla za kuhanje ili joj Miodrag,njezin muž kuha . Ne bi me èudilo da ne zna Engleski ili da jedva natuca nekih 5 rijeèi kao Blaž Sliškoviæ :lol:, ko zna šta ima od škole i koji joj je kreten dao tj. namjestio i preko koje veze , da radi u pravosuðu , nepotistièka govna . Eno pogledajte koliko joj je samo trebalo do pravosudnog , od 1977 do 1993 , a pogledaj joj face molim te isto oni freakovi iz gospodara prstenova ili harry pottera . I ti nju s karavom porediš, kanehbosem ,mnogo si me iznenadio :D :wink: . Drugo glupaèa koja radi u pravosuðu i uèestvuje u donošenju zakona protiv zloupotrbe droge uopæe nema pojma šta su droge niti zna što znaèi rijeè droga niti zna razliku izmeðu upotrebe i zloupotrebe droga tj. lijekova , niti zna kakva je razlika izmeðu Ekstazija jointa , dakle nije kvalificirana da radi posao koji joj je neko namjestio. Izgleda sve što zna o konoplji su gluposti koje su Amerikanci lansirali još prije taèno 70 godina , tj. prièe o jointu smrtonosnome i koji vodi na teške droge i bla.bla itd. pa samo neka mi odgovori kako ja nisam mater mu jebem kako ja nisam skrenuo i nikad osim konoplje nisam ništa uzeo , pa ko pušta idiote u sabor i ko glasa za njih ruke mu se osušile dabogda . I sere kako nisu mogli ovome idiotu s Korèule ništa , mora da ima vezu u vladi i to jebeno jaku još je sad kao u bijegu ma mogu te prièe maloj djeci prodavat , ko zna gdje kurvin sin sad uživa .Èuj glupaèe: ",...anonimne prijave graðana manje vrijede nego policijske,..." , još bi neko trebo život riskirat pa se predstavit kad prijavljuje dilera, i to zato što oni ne rade svoj posao kako treba, mogli ste vidjet kako su onu žensku što svjedoèila protiv Cveka(tog govna s Korèule) fino sredili baš je slika i prilika , malo joj što su je drogom jebali pa je još i premlatiše. Znam za lika 100% istina koji išao na muriju prijavljo likove što rade s drogom pa umalo nije najebo , nikome nije prièo nego muriji , pa ga diler sreo nakon nekoliko dana i reko mu da æe mu jebat mater ako više ikad ode u muriju da nešto prijavi , kako je to moglo doæi do dilera nego preko murije s kojom ovaj govnar dilerski saraðuje tj. kojoj je ovaj naivac koga dobro poznam išao da prijavi stvar. I evo sama je rekla ,glupaèa,u ovome kad se vadi o posjeti topless baru, "važno je da ne maltretiraju druge ", a koga bih to ja ili neko drugi maltretirao ako posadim par komada za svoje potrebe , ko meni samome može zabranit da uzgajam za se i konzumiram sam sa sobom .Bila je kao u topless baru,na zajednièkoj veèeri na otvaranju bara a zna se kakav profil ljudi posjeduje takva mjesta i jasno je iz toga da i sama ima veze sa podzemljem . Ko zna koliko je mafija plaæa , ovo što su oni donijeli zakon to je sve protiv male ribe i onih , koji njima korumpiranim govnima iz vlade i glavnim narko bossovima prave konkuranciju . A možda i nije glupaèa, možda dobra zna o svemu ali se pravi glupa,možda je i ona samo jedan mali šaraf u cijeloj mašini amerièke urote protiv konoplje .
InqAMBASADOR

jan 2007.

#18
AAAA !!! Ovaj stvor je ministrica !!! Mislim da bi prvi cilj Hrvatskog dela vutra.org trebao biti spaljivanje tog stvora. Ozbiljan sam ! A onaj sajt idem bi trebao da se zove IDEM DA JE SPALIM :D

jan 2007.

#19
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#20
@canne na poticaj svog kolege evo javna isprika hear hear! Svim kravama i drugim životinjama (a to su sve višestaniène životinje) diljem naše planete, izvinjavam se što sam vas uvrijedio usporedivši vas sa inteligencijom ministrice pravosuða. Iskreno mi je žao! Neæe se više ponoviti.

jan 2007.

#21
AAAA !!! Ovaj stvor je ministrica !!! Mislim da bi prvi cilj Hrvatskog dela vutra.org trebao biti spaljivanje tog stvora. Ozbiljan sam ! A onaj sajt idem bi trebao da se zove IDEM DA JE SPALIM :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Slažem se a i ko bi nju onakvu oteo šta æe mu kog kurca. U stvari sad sam se sjetio nek je ne spale neka je ovi iz `idem` stave za strašilo u polju ganje dok ne crkne od muke . :lol: kaneh nadam se da me nisi previše ozbiljno shvatio :wink:
TihojlaENTUZIJASTA

jan 2007.

#22
nismo mi te sreæe :D
bongashLEGENDA

jan 2007.

#23
Gledao sam na TVu izlaganje doticne gdje. Ane, prvo zena natuca hrvatski (vidi se da je vecinu zivota provela u emigraciji) i nekako mi se cini da je imala junkie slucaj u obitelji i kao sve je to njoj isto, sve je to droga, od jointa se pocinje i slicne spike ... :roll: Anyway, zena je evidentno nadrkana, histericna ... ne bi je zaposlio ni kao cuvara parkinga. Sva sreca da mi je Italija preko puta, pa ako zagusti, brishem. :qchka:
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#24
ma jok veæ je žena stvarno bolid, pa se mal zajebavam 8)
TihojlaENTUZIJASTA

jan 2007.

#25
a da probamo složiti kakvu online sprdnju za našu najdražu. Ana Fan Club.. osnovni sadržaj: oltar sa slikom presvete mjake Ane knjiga mudrosti, galerija, škola striptiza, mala škola kako ne postoji razlika meðu drogama... možda slogan "uzmi i nevraæaj ju više"
propaganjaENTUZIJASTA

jan 2007.

#26
ma bolje da je ne sprdamo, samo je ignorirajmo. al bi je mogli spammat... ajmo joj poslat 10000 slug-mail i e-mail pisama... ima ko kucnu ili e-mail adresu doticne? ajmo je iskopat... pa joj na tenane objasnit u svakom od 10000 pisama, gdje grijeai... :)
GreenManAMBASADOR

jan 2007.

#27
Za pocetak gresi u tome sto nema pojma o cemu prica a to je i sama priznala... Kako bre ljude nije sramota da se prihvate ozbiljnog posla a nemaju potreban nivo znanja?
Ch3micalISTRAŽIVAČ

jan 2007.

#28
e ljudi a da joj uputimo koje pismo mozda je razuvjerimo, svako po jedno ([email protected])
InqAMBASADOR

jan 2007.

#29
Jos uvek sam... ali me takvi retardi kao vasa ministrica izvedu iz takta... Nego... u pravu si za smanjenje uvreda... mozda cak i treba obrisati te uvrede da ne bude posle: oni tamo pricaju ovo i ono...
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#30
znate li ko je george mcmahon? ja sam sazno ovo lika treba na sva zvona, velika slika èim klikneš na www.legalizacija.org http://www.trvnet.net/~mmcmahon/
imported_Petar PanISTRAŽIVAČ

jan 2007.

#31
mislim da su u Finskoj borci za legalizaciju jednom poslali pisma svim zastupnicima u njihovom parlamentu. Pisma su sadrzavala sjemenku konoplje i promidzbeni letak u kojem su trazili legalizaciju. Mozda ne bi bilo lose da i mi napravimo takvo nesto? Ali ne svim zastupnicima jer ih je previse, nego politickim strankama kojih u Saboru ima 15. Ovo je izborna godina pa bi trebali biti malo aktivniji offline
propaganjaENTUZIJASTA

jan 2007.

#32
yup.. izborna godina... vrijeme je da opet vidimo koliko idiota ce se odlucit za koje idijote... imam vic za izbore... Kaže naš èovjek nekom strancu. Vidiš naš narod ti je nesalomljiv. Tuku ga, bace u zatvor, muèe i na kraju ubiju, njegov leš bace stražarskim psima koji ga pojedu. Kad ga probavi, pas ga posere a govno opet glasa za HDZ. :)
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#33
mislim da su u Finskoj borci za legalizaciju jednom poslali pisma svim zastupnicima u njihovom parlamentu. Pisma su sadrzavala sjemenku konoplje i promidzbeni letak u kojem su trazili legalizaciju. Mozda ne bi bilo lose da i mi napravimo takvo nesto? Ali ne svim zastupnicima jer ih je previse, nego politickim strankama kojih u Saboru ima 15. Ovo je izborna godina pa bi trebali biti malo aktivniji offline ovo je predobar prijedlog zapravo tolko je dobar da æemo otvoriti novu temu "otvoreno pismo" i da nešt konkretno offline više napravimo @chemical pp svaka èast za ideju
Ch3micalISTRAŽIVAČ

jan 2007.

#34
:lol: ... nadajmo se da ce proc :cool_smoking:
LedoENTUZIJASTA

jan 2007.

#35
e ja sam tek sad skuzio ovu temu :D :D :D Ma mozemo poslati i svim zastupnicima, nije strasno kolko ih ima oko 145, sve se adresira na sabor, pa neka svako pokupi svoje:) Ovdje sastavimo tekstove, dogovorimo promidzbeni materijal, koji cemo isprintat,staviti u kovertice i lijepo adresirat... odredimo neka svako posalje recimo 10pisama i kojem zastupniku, znaci svatko izmuze iz djepa nekih 30kn, sto se nadam da nije previse, s obzirom u koju svrhu ide :lol:
LedoENTUZIJASTA

jan 2007.

#36
evo popisa zastupnika ima ih 152, i lijpo svi da pismo procitaju.... A ADAM, JENE (NEZAVISNI; zastupnik maðarske nacionalne manjine) ADLEŠIÆ, ÐURÐA (HSLS) AHEL, IRENA (HDZ) ANTEŠIÆ, ZDENKO (SDP) ANTIÈEVIÆ MARINOVIÆ, INGRID (SDP) ANTUNOVIÆ, ŽELJKA (SDP) ARAPOVIÆ, FRANJO (HDZ) ARLOVIÆ, mr. sc. MATO (SDP) B BABIÆ PETRIÈEVIÆ, ZDENKA (HDZ) BAÈIÆ, STJEPAN (HDZ) BAGARIÆ, ANTO (HDZ) BAGARIÆ, mr. sc. IVAN (HDZ) BAJT, MARIJA (HDZ) BANAC, dr. sc. IVO (NEZAVISNI) BEBIÆ, LUKA (HDZ) BEKAVAC, MARIJAN (HDZ) BITUNJAC, JURE (HDZ) BORAS, FLORIJAN (HDZ) BOŠNJAKOVIÆ, DRAŽEN (HDZ) BRDARIÆ, LJUBICA (SDP) BRNADIÆ, MIRJANA (HDZ) BUÆAN, mr. sc. KAJO (HDZ) BUKIÆ, PERICA (HDZ) C CAPARIN, KARMELA (HDZ) CRKVENAC, dr. sc. MATO (SDP) È ÈAÈIJA, MIROSLAV (HSS) ÈEHOK, dr. sc. IVAN (HSLS) ÈERVAR, LINO (HDZ) ÈIKEŠ, LUCIJA (HDZ) ÈUHNIL, mr. sc. ZDENKA (NEZAVISNA; zastupnica èeške i slovaèke nacionalne manjine) ÈULJAK, TOMISLAV (HDZ) Æ ÆOSIÆ, dr. sc. KREŠIMIR (HDZ) D DIDOVIÆ, MIRJANA (SDP) DORIÆ, dr. sc. MILJENKO (HNS) DRANDIÆ, VALTER (IDS) DRMIÆ, IVAN (HDSSB) Ð ÐAKIÆ, JOSIP (HDZ) ÐAPIÆ, ANTO (HSP) F FERENÈAK, SREÆKO (HNS) FILIPOVIÆ, MIRKO (NEZAVISNI) FIOLIÆ, STJEPAN (HDZ) G GAJICA, RATKO (SDSS; zastupnik srpske nacionalne manjine) GAVRAN, MATO (SDP) GLAVAŠ, BRANIMIR (HDSSB) H HEBRANG, dr. sc. ANDRIJA (HDZ) HERMAN, dr. sc. VILIM (SBHS) HRELJA, SILVANO (HSU) I IVANIŠ, mr. sc. NIKOLA (PGS) IVAS, RADE (HDZ) J JANDROKOVIÆ, GORDAN (HDZ) JARNJAK, IVAN (HDZ) JELKOVAC, mr. sc. VLADO (HDZ) JOSIPOVIÆ, dr. sc. IVO (NEZAVISNI) JUKIÆ, VLADO (HSP) JURÈIÆ, dr. sc. LJUBO (NEZAVISNI) JURJEVIÆ, mr. sc. MARIN (SDP) JURKIN, IVAN (HDZ) K KAJIN, DAMIR (IDS) KAPRALJEVIÆ, ANTUN (HNS) KLEM, IVICA (HDZ) KOLAR, IVAN (HSS) KORAÈEVIÆ, ZLATKO (HNS) KORENIKA, MIROSLAV (SDP) KOŠIŠA ÈIÈIN-ŠAIN, mr. sc. ALENKA (HNS) KOVAÈEVIÆ, PERO (HSP) KOZINA, STJEPAN (HSU) KRAMARIÆ, dr. sc. ZLATKO (HSLS) KUREÈIÆ, VLADIMIR (HDZ) KURTOV, ŽELJKO (HNS) L LALIÆ, LJUBICA (HSS) LEDINSKI, ŽELJKO (HSS) LEKO, JOSIP (SDP) LELIÆ, RUŽA (HDZ) LESAR, DRAGUTIN (HNS) LETICA, dr. sc. SLAVEN (NEZAVISNI) LINIÆ, SLAVKO (SDP) LONÈAR, IVO (NEZAVISNI) LUÈIN, ŠIME (SDP) LUGARIÆ, MARIJA (SDP) M MAJDENIÆ, NEVENKA (HDZ) MAK, NIKOLA (NEZAVISNI; zastupnik austrijske, bugarske, njemaèke, poljske, romske, rumunjske, rusinske, ruske, turske, ukrajinske, vlaške i židovske nacionalne manjine) MARASOVIÆ, JAKŠA (HNS) MARKOV, ANTE (HSS) MARKOVINOVIÆ, KRUNOSLAV (HDZ) MARTIÆ, JAGODA (SDP) MARTINÈEVIÆ, JAGODA MAJSKA (HDZ) MATUŠIÆ, FRANO (HDZ) MEDEN, MILAN (HDZ) MILINOVIÆ, DARKO (HDZ) MIMICA, mr. sc. NEVEN (SDP) MLINARIÆ, MARIJAN (HDZ) MLINARIÆ, PETAR (HDZ) MRŠIÆ, ZVONIMIR (SDP) N NENADIÆ, ŽELJKO (HDZ) NENADIÆ, ŽIVKO ( HDZ) O OPAÈIÆ, MILANKA (SDP) P PANÈIÆ, IVICA (SDP) PANKRETIÆ, mr. sc. BOŽIDAR (HSS) PASECKY, BRANIMIR (HDZ) PAVIÈIÆ VUKIÈEVIÆ, JELENA (SDP) PAVLIC, ŽELJKO (MDS) PECEK, ŽELJKO (HSS) PERMAN, BISERKA (SDP) PERONJA, KRUNO (HDZ) PERUŠKO, ANTON (SDP) PEŠIÆ-BUKOVAC, DOROTEA (IDS) PICULA, TONINO (SDP) PLEŠA, VELIMIR (HDZ) POROPAT, VALTER (IDS) POSAVEC KRIVEC, IVANA (SDP) PRTENJAÈA, ŠIME (HDZ) PUKLEŠ, DRAGUTIN (HSU) PUPOVAC, dr. sc. MILORAD (SDSS; zastupnik srpske nacionalne manjine) PUSIÆ, dr. sc. VESNA (HNS) R RAÈAN, IVICA (SDP) RADIN, dr. sc. FURIO (NEZAVISNI; zastupnik talijanske nacionalne manjine) RADOŠ, JOZO (HNS) REBIÆ, NIKO (HDZ) ROIÆ, LUKA (HSS) ROKSANDIÆ, IVANKA (HDZ) ROŽIÆ, mr. sc. MIROSLAV (HSP) S SABATI, dr. sc. ZVONIMIR (HSS) SELEM, dr. sc. PETAR (HDZ) SESVEÈAN, DAMIR (HDZ) SOBOL, GORDANA (SDP) SOÈKOVIÆ, ZDRAVKO (HDZ) SOPÈIÆ, NIKOLA (HDZ) STANIMIROVIÆ, VOJISLAV (SDSS; zastupnik srpske nacionalne manjine) STAZIÆ, NENAD (SDP) SUÈEC-TRAKOŠTANEC, IVANA (HDZ) Š ŠEKS, VLADIMIR (HDZ) ŠIRAC, mr. sc. MARKO (HDZ) ŠIŠLJAGIÆ, mr. sc. VLADIMIR (HDSSB) ŠKARE OŽBOLT, VESNA (DC) ŠKULIÆ, VESNA (SDP) ŠOLIÆ, BOŽICA (HDZ) ŠTENGL, VLADIMIR (HDZ) T TADIÆ, dr. sc. TONÈI (HSP) TANKOVIÆ, dr. sc. ŠEMSO (SDA Hrvatske; zastupnik albanske, bošnjaèke, crnogorske, makedonske i slovenske nacionalne manjine) TOMAŠIÆ, RUŽA (HSP) TOMIÆ, TOMISLAV (HDZ) TOMLJANOVIÆ, EMIL (HDZ) TOPIÆ, JOZO (HDZ) TRGOVÈEVIÆ, PEJO (HSP) TURIÆ, dr. sc. MARKO (HDZ) V VIDOVIÆ, DAVORKO (SDP) VUÈIÆ, IVAN (HDZ) VUJIÆ, dr. sc. ANTUN (SDP) VULJANIÆ, NIKOLA (HNS) Z ZGREBEC, DRAGICA (SDP) ZUBOVIÆ, MARIO (HDZ) Ž ŽUŽUL, dr.sc. MIOMIR (HDZ)
kanehbosemAMBASADOR

maj 2007.

#37
mo~emo nastaviti s linkanjem dakle sve ato ej bitno i interesantno samo LINKAJTE
motamotaISTRAŽIVAČ

feb 2010.

#38
isra~ivanje o koristima marihuane http://www.cmcr.ucsd.edu/CMCR_REPORT_FEB17.pdf http://www.mpp.org/
James BongISTRAŽIVAČ

feb 2010.

#39
http://www.ozarkia.net/bill/pot/blunderof37.html prica kako je konoplja proglasena opasnom za drusvo i postala zakonom zabranjena. sad kolko istine ima u tome neznam al eto mozda posluzi nekom...
delboyLEGENDA

apr 2010.

#40
Anketa na net.hr portalu, bilo bi lijepo preokrenuti postotak u REALNI postotak ispravnog odgovora. Pa evo sudjelujte, dva klika nebi vam smjelo biti teako. http://www.net.hr/servlet/anketa2?questionid=201004220709013&optionid=201004220713014&code=-4040413666535854797
delboyLEGENDA

apr 2010.

#41
Anketa na net.hr portalu, bilo bi lijepo preokrenuti postotak u REALNI postotak ispravnog odgovora. Pa evo sudjelujte, dva klika nebi vam smjelo biti teako. http://www.net.hr/servlet/anketa2?questionid=201004220709013&optionid=201004220713014&code=-4040413666535854797
He-ManLEGENDA

sep 2010.

#42
Super filmic koji odlicno prikazuje kako nam je danas http://www.youtube.com/watch?v=hMM_T_PJ0Rs :sun2::thumb::clap:
He-ManLEGENDA

sep 2010.

#43
Odlican prikaz utjecaja THC-a i ostalih kanabinoida http://www.youtube.com/watch?v=T2cAFRAX3Gs#t=0m36 :thumb:
MonkENTUZIJASTA

okt 2011.

#44
http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/110866/Nemoguca-misija-uzgoj-konoplje-u-Hrvatskoj.html http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=7&ID_VIJESTI=135719 Neznam dali je ovo vec linkovano, ali eto mene je razljutilo ko i mnogo toga..a covjek tolike pare ulozio i nedaju mu sjeme da susi i koriti svoje sjeme, a ne da ide u sloveniju i tamo nase pare ostavlja! Koji kretenizam..

okt 2011.

#45
mislis "sijati u susjednoj Bosni i Hercegovini, odnosno u Derventi u Republici Srpskoj"
MonkENTUZIJASTA

okt 2011.

#46
Ma sve skupa zajedno buraz..ispadamo najgluplji u regiji :S

okt 2011.

#47
jbg. kupuje na jedniom mestu, sadi na drugom, samo ne moz tu gde zivi, budalastina, ne znam sta je smetnja ako sve uredno prijavi
MonkENTUZIJASTA

okt 2011.

#48
To i mene u mozak jebe..pa dobit ce svojih VELIKIH 24%, i sve u svemu ta se biljka nemoze pusiti (mislim moze) , ali tih 0,2% THCa nece bas odradit posao..pogotovo kod nas starih chibera :eyebrows: ..znaci cisto indutrijska upotreba, novi nacin zarade, mogucnosti novih radnih mjesta u ovoj sugavoj krizi..klima nam je savrsena za konoplju..pa sta jos oce?? Gotovo..bijesan sam.. Idem gledat neki film o vutri..nes sam skino pa cu izvjestiti ako valja :) da malo nerve smirim :)

okt 2012.

#49
Legalize pokret Srbija, koji pokusava da se razvije, pomoglo bi kad bi ga ljudi lajkovali :D https://www.facebook.com/legalizesrbija

okt 2012.

#50
cemu isti link u dve teme, nema spamanja, odluci se za jedan ili lete oba... koji ostavljamo
ShantiENTUZIJASTA

nov 2012.

#51
Da matori, ata smaraa. Upravo sam PONOVO pro itao tvoj link, izgubio sam dragocenu sekundu, koju definitivno nisam ovde doaao da potroaim! :ludaci_lol: p.s. a da mo~da stavia taj link u potpis ;) http://www.vesti-online.com/Scena/Soubiznis/255138/Dunja-Ilic-za-legalizaciju-marihuane eto nam prve "javne li nosti" koja e da predvodi Mara looool
xnibadabiENTUZIJASTA

okt 2016.

#52
Nisam znao gde ovo da ostavim,danas slucajno citam neke inetrnet novine pa nekako naletih na informaciju http://worldnewsdailyreport.com/monsanto-creates-first-genetically-modified-strain-of-marijuana/
kanehbosemAMBASADOR

maj 2017.

#53
Kontam da je ovo mjesto za rjeaenje Pa eto ako moderatori dopuste pogledajte http://rjesenje.org/

mar 2018.

#54
Pozdrav ekipa, evo jedan sajt pokrenut od mog frenda, https://www.vutropedija.com/ , bilo bi mu drago kad bi ga podrzali ipak mu je vutra.org kao i svima nama bila mama i tata oko naseg iskustva u growanju i opcim informacijama dok smo ulazili u svijet vutre prije vise godina :D
trubabubaLEGENDA

mar 2018.

#55
tor daje error: The owner of www.vutropedija.com has configured their website improperly. To protect your information from being stolen, Tor Browser has not connected to this website. reci frendu da uredi...

mar 2018.

#56
Neznam zasto se ovo dogada, svakako cu mu reci, inace na ostalim browserima radi normalno i nikakve errore ne baca

mar 2018.

#57
evo ja bacio oko nije loae::kauboj::
hazeriZMAJ

mar 2018.

#58
Meni je sasvim pristojno..pravo jednostavno objasnjeno oko problematike lupanja srca,ulja...podrzavam.Kakvo je pravilo povodom toga nemam pojma..meni je to :thumb::thumb::thumb:Sretno dalje:):thumb:

mar 2018.

#59
hvala ekipa puno na podrsci!

apr 2018.

#60
Evo radi i na Toru sada :D

avg 2018.

#61
VctYVEfA-cQ
marijo211POZNAVALAC

sep 2018.

#62
Kratak dokumentarac kako green house seeds nabavlja staro/nove vrste :D LINK
pannonianLEGENDA

dec 2018.

#63
Ako nekog zanima audio format. Zbilja dobar podcast o organskom uzgoju kanabisa. A i ostalim aspektima ekoloskog pristupa poljoprivredi opcenito. Za sada 37 epizoda sa zanimljivim sugovornicima www.kisorganics.com/pages/podcast
bubinhoAMBASADOR

dec 2018.

#64
vrlo zanimljivo, vjerovatno ste gledali ali vidim ima puno mladjih na forumu pa eto tvjw6fg69xQ r13I1DQXYjg Z-OEpwgv6aM
tibudalaISTRAŽIVAČ

jul 2019.

#65
Kretanje ide pu~evim koracima: https://dnevnik.hr/amp/vijesti/hrvatska/u-hrvatske-ljekarne-stiglo-ulje-kanabisa-moguce-ga-je-dobiti-na-recept-lijecnika---562971.html Ako dobro racunam 10mg na 1ml bi bilo oko 1%? Da li preporucate to ulje privremeno za rak u nedostatku kvalitetnijeg?

jul 2019.

#66
Kratka prica o liku sa turetovim sindromom koji normalno funkcionise samo sa kanabisom... 395019338011300

avg 2019.

#67
https://atma.hr/konoplja-nase-uze-spasa-do-buducnosti/

avg 2019.

#68
Napokon kre e! Bernadi a za premijera, moj glas ima:) :makaze: https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/sdp-zeli-potpunu-legalizaciju-marihuane-pocinju-rad-lex-specialis---571056.html
ledeni6AMBASADOR

avg 2019.

#69
Nista od toga, apolitican sam totslno i ne zelim uopce sekunde provesti misleci o politici ali od ovog nista, U drzavi u kojoj je jos najbitnije di si bio '41 godine pa di si bio '90tih ovo jos nije pitanje koje ce biti pokrenuto makar 15 tak godina. Reklo bi Prljavo kazalise, uzalud vam trud sviraci. Ali eto nadam se da cu ja bit u krivu

avg 2019.

#70
Bg_tJvCA8zw

avg 2019.

#71
id=294899091402871;type=video;user=IndianIndustrialHempAssociation

sep 2019.

#72
`ta opet ja, niko ne linka? :) https://www.thinkhempythoughts.com/old-cannabis-research-proves-effective-epilepsy-migraines-asthma-spasms/?fbclid=IwAR00tFgxEsm-21mM4j8-Ee1sCxB_6kFrjk6imXDKXT-sWuNc-fVU2yRqVMA

feb 2020.

#73
http://www.rudan.info/josipa/?fbclid=IwAR0PZtqbMU9Y1EU1W3u6NCrIWgIbeW4IpENNUUeV3xyQ7HpUyy6_y8jwas4

feb 2020.

#74
KgVy9Z6Uf1w
h0ndaZMAJ

feb 2020.

#75
Holi je najaca kad veli Gana:Daj samo neka je jos vise takvih ko ona prije budemo mogli legalno zapaliti sa njom negdje na ulici:joint2:!

feb 2020.

#76
Ma Holi je tu negdje na forumu :D

mar 2020.

#77
nW85MUTJj2U
BubamaraPOZNAVALAC

dec 2020.

#78
G1dLG1dXt5w
pannonianLEGENDA

dec 2020.

#79
Zanimljiv podcast o kanabisu https://m.soundcloud.com/the_pot_cast Evo i na youtubeu dvije eppizode sa bodhi seeds. Isplati se uti. Zanimljiv lik, otvoren... ixQCSCCkoB4 jKPCE0GqcV0:15
splfmnstENTUZIJASTA

jun 2022.

#80
aJK5yuCYXfg staro, ali vrijedi zlata

jun 2022.

#81
https://irka.org.rs/kanabis-kroz-milenijume-kod-srba-slovena-i-na-balkanu/?fbclid=IwAR3EDIGDMORSCRqPuWOZjtNKkM3Z6dQikVeypgNxK4tNG5iDULSPobom0RA
DjedMrazENTUZIJASTA

apr 2024.

#82
Izvrani direktor zadruge Dom konoplje: Mislim da e biljka kanabisa u Hrvatskoj biti legalizirana do 2025. - https://hempica.me/novosti/legalizacija-konoplje-hrvatska-dom-konoplje/ citat iz dolje navedenog datuma, rok mu se opako priblizava 23/08/2022 /
RapidLEGENDA

jun 2024.

#83
C8CUdhCuTyo Izgleda da se u Sloveniji nesto desava.:)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se