LEGACY
građanski neposluh iliti civil disobidience
28 odgovora4,108 pregleda
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
kanehbosemAMBASADOR
maj 2007.
maj 2007.#1
http://www.zamirzine.net/spip.php?article4627
http://www.youtube.com/watch?v=dwnlvpoHKIk
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
maj 2007.
maj 2007.#2
Vrlo veselo ja bi htjeo sudjelovat u takvim stvarima ali teako okupit ljude za tak ata
Sarmaister
ISTRAŽIVAČ89 REP26%
→ Entuzijasta
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Red Weed
ENTUZIJASTA381 REP45%
→ Poznavalac
Red WeedENTUZIJASTA
mar 2009.
mar 2009.#5
Da ni meni nije jasno.... ali ko voli nek izvoli...
Fora je taj gradjanski neposluh... Trebalo bi toga vishe biti
heathendome
ISTRAŽIVAČ101 REP34%
→ Entuzijasta
heathendomeISTRAŽIVAČ
mar 2009.
mar 2009.#6
Full se slazem sa doticnim ljudima na klipicima!!
Al imam ja jos bolju ideju!!!Recimo da se uspije skupiti vecina stanovnistva i recimo odbija napraviti nove dokumente na svoj trosak(ok ako ih izgubis pa platis,al zasto moramo placati za nekakve produzetke,taksene marke i sl?) jednostavno ostavi si stare dokumente pa nek naplacuju globe!!a isto tako im odbijes platiti globu,recite mi kako bi zakon procesuirao toliki broj ljudi,sjetio sam se ovoga jer svaki put ispizdim kada moram dati 50,100 ili 200 kn za nekakvo produzavanje dokumenata ili slicno?
Evo recimo primjer osobnu sam prvo morao mijenjati pred par god - prvo je bila ona velika,da bi se zamijenila sa malom a sada razmisljaju o nekoj novijoj naprednijoj,recimo osobna u kojoj bi bilo sadrzano vise podataka?a taman sam se ponadao da ce mi ova nova potrajati!!
i svake godine ista prica,uvijek se nesto nadje da moras u mup i tamo stajat ko idiot!!a sve da oni imaju cistu evidenciju o svima nama!!
i zasto bi mi to placali,hebes drzavu koja svako malo mijenja zakone i bogati se na svojim stanovnicima kroz takve stvari!!!!:ohno:
Red Weed
ENTUZIJASTA381 REP45%
→ Poznavalac
Red WeedENTUZIJASTA
mar 2009.
mar 2009.#7
Svijet vodi ka Brave new Worldu hahaha...
Prvi problem su ljudi koje treba skupiti za tu tvoju ideju.... Nemoguce....
haha nisam pesimist ali volim ideje....
A dokumente ne moras imati ako ne zelis... Odi u sumu napravi kolibu i uzivaj...
Grasak99
ENTUZIJASTA272 REP18%
→ Poznavalac
Grasak99ENTUZIJASTA
mar 2009.
mar 2009.#8
Nisi morao vaditi novu osobnu zato sto je izasla mala nego zato sto ti je ta stara istekla ili se pokidala ili si ju izgubio.
Isto tako, kada se uvede novija, nece se morati ona vaditi sve dok ne istekne valjanost stare.
Ali ono sto bih zelio napomenuti, jest kako su oni "usluzni" :)
Kazu da ostavite broj moba pa ce vam poslati sms kad vam se napravi osobna. I tako fino drzava ima vas broj moba i cim postanete iz bilokojeg razloga sumnjivi, ima vas u bazi i puno manje posla ima dok dodje do vaseg broja moba i time prisluskivanja (legalnog ili ilegalnog, svejedno)
Ovo je cista paranoja, ali kad vidim u kakvoj drzavi zivim, bas mi i ne izgleda taj scenarij previse SF. Zato nemojte davati brojeve moba :)
Bugi
POZNAVALAC1.232 REP70%
→ Ambasador
BugiPOZNAVALAC
avg 2009.
avg 2009.#9
evo , proalost se ponavlja, za sve zainteresirane za graanski neposluh:
http://www.bandolopovska.com/
Zeleni
ISTRAŽIVAČ120 REP47%
→ Entuzijasta
brend
POZNAVALAC756 REP17%
→ Ambasador
brendPOZNAVALAC
avg 2009.
avg 2009.#11
Mislim da bi nas sve pohapsili uz batine i ko zna jos koje poslastice unutar stanice od kojih bi nam usta poplavela.
A i kod sudije.
Nasiljem se ne postize nista ! Osim ako smo u vecini od 60% ukupno gradjana koji bi podrzali gradjanski neposluh za legalizaciju marihuane ali je nazalost to skoro nemoguca misija.
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
brend
POZNAVALAC756 REP17%
→ Ambasador
brendPOZNAVALAC
sep 2009.
sep 2009.#13
Avrame legendo nervozna :)
nisam razumeo ovaj tvoj post odozgore?
0 REP0%
→ Istraživač
sep 2009.
sep 2009.#14
da, trebam ii u sr~ plakriranja koje e ostaviti utisak u kolektivnoj svijesti...
danas kurio kod frenda i palo mi na pamet da sad 10000
lan (ovo je sad pri
a u glavi) je imao "trip" kad se doaao registrirati na VUTRI istra~io forum i popuaio joint i imao viziju kad je osjetio ata ~eli napraviti potaknut pogledom na sve ato je vidio unutar foruma...~elio je napisati tekst koji e se odnositi na slobodu konzumiranja trave jer je znao da kad nema za trave, mora se bosti iglom ato ga je najviae bockalo... ovo je taj tekst, pisan otprilike... " ljudi brao narode, ~elim ovo odaslati u eter komukacije jedinstva kojeg smo upoznali u danaanjoj civilizaciji...zaboli me duaa ato nemogu puaiti u slobodi, u miru, u zajedniatvu...EJ SVIJETE cijelu povijest zemlje u tebi sam rasla, ja zelena biljka koja te hrani duhom...ZAR JA nisam samostalna jedinstveno sveta biljka? zaato me stavljate u isti koa sa heroinom? zar bi ja majka priroda rekla, mjeaaj me sa kemijom? ko je od mene prolupao? bog me je dao,,,bog e me uzeti...re
e biljka jednog dana danas ljuta u sebi u meni..malenii, odaslaj me u uter, neka me svi upoznaju u tebi, niata mi viae nije preostalo , osim tebe malenog...ja biljka mudrosti koju dajem onima koji me poatuju kakva jesam i cijene jer sam bogatsvo ja tra~im svoju slobodu! ja sam istina ~ivota, u meni se krije kruh sa neba...jedite me, blagujte u meni, dajem vam se...postanite u meni i ja u u vama i biti emo jedno vje
no..."
maj 2007.
1 / 15
maj 2007.
sep 2009.