LEGACY
moto off/on legalizacije
54 odgovora3,464 pregleda
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
kanehbosemAMBASADOR
jan 2007.
jan 2007.#1
moj prijedlog za moto udruge jest
ISPRAVNA INFORMACIJA - ISPRAVNA PREVENCIJA
comments?suggestions?acknowledgements?
propaganja
ENTUZIJASTA326 REP32%
→ Poznavalac
propaganja
ENTUZIJASTA326 REP32%
→ Poznavalac
Tihojla
ENTUZIJASTA291 REP23%
→ Poznavalac
TihojlaENTUZIJASTA
jan 2007.
jan 2007.#4
"odgovorna odnos prema drogama"
- ukoliko se ne bavi samo informiranjem veæ i zagovaranjem.
propaganja
ENTUZIJASTA326 REP32%
→ Poznavalac
propaganjaENTUZIJASTA
jan 2007.
jan 2007.#5
ma ja bih iz svih tih pravnih i javnih izjava ispustio nazive "droga", "marihuana" i slièno.
mislim da je bolje uopèeniti izraze... tako da se ne istièu previše.
recimo:
Naziv:
Udruga za promicanje tolerancije prema životnim stilovima.
Moto:
Iformacijom protiv predrasuda.
Ledo
ENTUZIJASTA572 REP93%
→ Poznavalac
propaganja
ENTUZIJASTA326 REP32%
→ Poznavalac
propaganja
ENTUZIJASTA326 REP32%
→ Poznavalac
Ledo
ENTUZIJASTA572 REP93%
→ Poznavalac
propaganja
ENTUZIJASTA326 REP32%
→ Poznavalac
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
Ledo
ENTUZIJASTA572 REP93%
→ Poznavalac
LedoENTUZIJASTA
jan 2007.
jan 2007.#13
Bolje Dzoint u ruci, nego kamencic u cipeli...
:D :) :o :lol: :P
:oops:
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
delboy
LEGENDA7.285 REP23%
→ Zmaj
delboyLEGENDA
jan 2007.
jan 2007.#15
1.
Mi ju volimo,neki ne ,
zato 'legalize it' da ju svi volimo!
2.
Prijatelj pravi,probleme neradi,
sretan sam s njom,
mojom slatkom vutrom!
3.
Èokoladu neæu,sladoled neæu, hamburger nezelim
ali kad pljugu zapalim sve to pozelim. :D
-------------------
ovo su neke ideje ak vam se svidja probat cu slozit nesto orginalno...samo mi treba vutre za inspiraciju.... :lol:
sinsemila_smajl
POZNAVALAC656 REP6%
→ Ambasador
Petar Pan
POZNAVALAC677 REP9%
→ Ambasador
Petar PanPOZNAVALAC
jan 2007.
jan 2007.#17
Ovo je jednom netko imao u potpisu, ne znam tko ali mi se jako svidjelo:
Mi ne krsimo zakon, zakon krsi nasa prava!
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
propaganja
ENTUZIJASTA326 REP32%
→ Poznavalac
propaganjaENTUZIJASTA
jan 2007.
jan 2007.#19
Duvamo i zdravlje
uvamo, ko ne pretjeruje, dobro mu djeluje.
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
kanehbosemAMBASADOR
jan 2007.
jan 2007.#20
he he
dobar je
a pazi ovo
u zdravom tijelu zdrav dim
bong i hrvati to ve ima
za dim spremni
propaganja
ENTUZIJASTA326 REP32%
→ Poznavalac
propaganjaENTUZIJASTA
jan 2007.
jan 2007.#21
Recite ljudima istinu i nacija ce biti sigurna. Abraham Lincoln.
propaganja
ENTUZIJASTA326 REP32%
→ Poznavalac
propaganjaENTUZIJASTA
jan 2007.
jan 2007.#22
Mjese
no popuaim 200kn. Rae bi to dao vama nego organiziriranom kriminalu. Iako znam da i od toga dio dobijate.
DD
POZNAVALAC778 REP20%
→ Ambasador
DDPOZNAVALAC
jan 2007.
jan 2007.#23
Ja sam jako skepti
an oko te legalizacije! Iskreno!?
Dekriminalizacija DA, ali ovo neemo bez gadne borbe dobiti... crko da ja ako nisam u pravu!!!
Ljudi nisu niti svijesno koliko vlada s ovim postojeim zakonima i odredbama ubire para, a da ne govorim koliko e mladih ljudi i umova upropastiti... generacije i generacije...
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
kanehbosemAMBASADOR
jan 2007.
jan 2007.#24
ma znam brate dd, al poanta je u tome da ak nas gnjavi primitvci i konzerve preko murije
e pa onda emo mi njih davit preko pisama i medjia ak niat drugo jegb
stvar je u tome ato se vani ljudi barem trude
al kanabis aktivizam je kod nas nevidljiv, i stvar nije u tome da nee biti legalizacija
ve ato e bit joa gore od ovoga
;)
DD
POZNAVALAC778 REP20%
→ Ambasador
propaganja
ENTUZIJASTA326 REP32%
→ Poznavalac
propaganjaENTUZIJASTA
jan 2007.
jan 2007.#26
kaneh potpuno si u pravu. Ne smijemo sjedit postrani i gledat kako nas jebu. okupimo graansku inicijativu i borimo se.
Mislim da bi dobra ideja bila istaknuti borbu protiv represije kao osnovni cilj, ne isticati legalizaciju ni dekriminalizaciju. Onda zajedno tra~iti dekriminalizaciju i vraanje dopuatenog maksimuma alkohola na 0.5 0, odnosno ukidanje represije.
To je ono ato RH nama radi, uvodi ~eau represiju i protiv represije se treba boriti.
To u i napraviti na http://idem.eu.tf
Od sada novi program.. Ukidanje represije. Preuzimanje primjera liberalnih Europskih zemalja. Dekriminalizacija marihuane i vraanje zakonski dozvoljene koncentracije alkohola u krvi voza
a na 0.5 0. To sve treba javiti udrugama, g. inicijativama i medijima, tek onda politi
arima.
Ovaj narod je kroz svaata proaao, ne treba nam i neka nova represija da stigmatizira joa jednu generaciju. To je naa "moto".
Mislim da ce spajanje tih ciljeva potencijalno pridonjeti vecoj popularnosti oba cilja.
Ima ko ata, za - protiv?
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
jan 2007.
1 / 28
jan 2007.
jan 2007.