LEGACY
Domaćica - Prvi Srpski Kanabis Vlog
26 odgovora2,278 pregleda
37 REP74%
→ Istraživač
apr 2017.
apr 2017.#1
Zdravo poatovaoci najomiljenije nam biljke!
Ortakinja i ja smo odlu
ili da pri
u oko legalizacije kanabisa pomerimo na jedan novi nivo u vidu vloga i pokuaamo da podstaknemo javnost da slobodnije pristupi fenomenu u~ivanja kanabisa. Pored toga, naravno, cilj nam je i da uka~emo na sve benefite celokupne biljke kao i na mere koje se mogu preduzeti u cilju izbegavanja atete koje kanabis mo~e da izazove.
Nase vlogove mozete naci na adresi:
https://www.youtube.com/channel/UCGZVfLU4ICp4rCRCmf9pKug
Ako vam se ovo dopada i ako vas interesuje nas budui rad, zapratite nas i podr~ite!
Otvoreni smo za sugestije, predloge, primedbe i saradnju
Fahro420
POZNAVALAC1.461 REP96%
→ Ambasador
Fahro420POZNAVALAC
apr 2017.
apr 2017.#2
Super ste gledao sam sve,zanima me da li ete nastaviti sa radom aktivno?
37 REP74%
→ Istraživač
apr 2017.
apr 2017.#3
Super. Drago nam je :) Da, nastavljamo sa radom aktivno.
Serijal ''Upoznaj kanabis'' je uvod. Sada kreemo sa akcijom injenicama #protivprohibicije, i sa novim vlogovima.
:spliff:
grouchy
ZMAJ90.494 REP
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jan 2018.
jan 2018.#5
a sto ih postavljas, niko to od tebe nije trazio. covek je lepo ostavio link pa moze ko hoce da pregleda sve
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
Minja3
LEGENDA7.431 REP24%
→ Zmaj
Minja3LEGENDA
okt 2020.
okt 2020.#7
Domaici Nataai Braai bilo pre neki dan suenje .. ne znam ata je bilo na suenju ... zna li neko?
Ina
e je u zatvoru za pesto biljaka ..........
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
okt 2020.
okt 2020.#8
Pesto biljaka je ozbiljna cifra i odje bi bila banovana za tu koli
inu :)
Vutra Dzanki
LEGENDA9.066 REP41%
→ Zmaj
Vutra DzankiLEGENDA
okt 2020.
okt 2020.#9
Evo ovde piae da je osuena na 4 godine i aest meseci.
https://irka.org.rs/natasa-brasic-drzavni-neprijatelj-br-1/
Slavol Žižek
LEGENDA13.831 REP88%
→ Zmaj
Slavol ŽižekLEGENDA
okt 2020.
okt 2020.#10
"...neprihvatanje odgovornosti za povredu dobra koje se zakonom atiti..."
Ima li ikakav pravnik na forumu da mi objasni koje to ta
no atieno dobro ugro~ava
ovjek koji auti, sadi, bere i puai?
Saša443
ZMAJ30.898 REP
Saša443ZMAJ
okt 2020.
okt 2020.#11
pa dobro je i prosla...ovi ostali mucenici po 3 god za neku sicu(2 biljke,30 grama),a ona za 500 kom 4.5 god...
mogli su joj natovarit organizovani kriminal a to je daleko veca kazna...a i priznala je da je htela da deli sa drugima(bez naplate),a to je davanje na uzivanje isto krivicno delo koje vuce robiju(u cg od 6 meseci do 2 godine)...razumem bunt i sve ostalo ali ovo sto je ona uradila nema veze sa mozgom...obrazovana je devojka i znala je kakve posledice moze da ima,a ovako je zaronila u mutne vode...nista kad izadje nek opet napravi bunt ali ovaj put sa par hiljada biljaka. :zvezda::
Minja3
LEGENDA7.431 REP24%
→ Zmaj
Minja3LEGENDA
okt 2020.
okt 2020.#12
dobro koje se u ovom slu
aju atiti je ilegalna privredna kriminalna grana - jer to sve ne bi moglo da postoji da nisu upleteni svi od vrha do komunalnog policajca .......
uli ste za onog policajca ato su ga uhapsili sa pedes osam kila trave . Taj je verovatno hteo da igra solo i ta urili su ga odma u novine i u zatvor .. veeeelike se pare tu obru jer svi prihvataju igru ...
a da je istina da brinu o naaem zdravlju i ~ivotima ne bi ~iveli ovako kako ~ivimo ..
a ato se ti
e Nataae - dobro je proala u postojeim uslovima ..
ak odli
no ..... '+ bonus - sad e u zatvoru da nau
i razne veatine i joa viae e da mrzi sistem koji je tamo poslao ..
Slavol Žižek
LEGENDA13.831 REP88%
→ Zmaj
Slavol ŽižekLEGENDA
okt 2020.
okt 2020.#13
Dobro to je jasno, ali u Nataainoj presudi se govori o atienom dobru koje je ona kao ugrozila, bez da je to dobro pobli~e objaanjeno -- nee ti sudija u obrazlo~enju presude napisati da atiti mafiju, iako svi znamo da je tako.
Namiriae te komaija, otkuca te, nau ti biljku u ormaru, nisi dilao, nisi dijelio, da si imao filter nikad niko ne bi ni saznao -- ata si ti ta
no skrivio, koga si ojadio? Ako na suenju inzistiraa da ti se objasni to famozno dobro, ata e ti rei?
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
okt 2020.
okt 2020.#14
Malo koga na sudu zanimaju detalji. Das izjavu koju niko ne cita i ide se po automatizmu. Ono sto dobri advokati rade jeste da natjeraju sudiju da procita malo vise.
apr 2017.
1 / 14
apr 2017.
okt 2020.