LEGACY
Brošura - molim komentare
64 odgovora4,985 pregleda
iSensation
ZMAJ21.472 REP
iSensationZMAJ
jun 2010.
jun 2010.#1
Bok svima. Evo, neki dan mi sestra ulazi sa ovom broaurom u sobu. Dobila ju u Rijeci u TowerCentru. Evo vam slike, sorry nije mi se dalo skenirati:
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Neka mi sad netko objasni odakle njima ovi mutavi podaci???
Tipi
an udarac na maloljetnike umjesto da ih obrazuju oni seru po ne
emu ato e kasnije kod istih maloljetnika dovesti do uporabe marihuane iz razloga ato ova broaura, po meni, je needukativno napisana.
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
jun 2010.
jun 2010.#2
majko mila koje la~i, ali baa namjerne dezinformativne la~i, izmialjotine. ... a onaj dio teksta koji nije
ista izmialjotina su podaci proizaali iz potpuno pogreanih zaklju
aka ili nekih moralisti
kih politi
kih smjernica za ~ivot. To su zaklju
ci tipa ono: mafijaa ubije drugog mafijaaa ili je samo psihi
ki poreme
ena osoba ali prije tog
ina (ili 12 mjeseci prije tog
ina) je popio sok od naran
e... zna
i po njima bi logi
an zaklju
ak bio da je sok od naran
e opasan, uzrokuje nasilje i ubojstva i poreme
enost (koju je zapravo neki lik imao od roenja). I trpaju sve vu konzumente u grupu ljudi sklonih kriminalu a zapravo ih samo dr~ava
ini kriminalcima regulativom zakona.
itav spektar mentaliteta druatva puai marihuanu, a ovi su sasvim sigurno za svoju analizu uzeli onaj dio druatva koji je skloniji kriminalu i problemima nevezano uz vu,
ista pseudoznanost, tim principom se mo~e dokazati bilo ato se zamisli. Ili npr. ovo da je 60% ispitanika povezanih uz nasilje izjavilo da su puaili vu, a te ispitanike su sigurno naali u zatvorima ili centirma za maloljetni
ke delikvencije... uglavnom kod poreme
enih ljudi s ulice povezanih s bandama i tome sli
no. Nemoa tako uzimat stati
ke podatke i predstavljat ih kao objektivne analize.
Manipulacija podacima (potpuno pogreana logika zaklju
ivanja oko uzroka i posljedice) umjeaana sa
istokrivnim la~ima (npr. onaj podatak od 50% smanjenja konzumenata u americi zbog uspjeane kampanje, la~, blijuni dolara su potroaeni za nikakav rezultat i broj konzumenata svake godine raste), ali neobrazovani ljudi e popuait te njihove propagande i zaklju
ke i ove brojke u postocima koje su u potpunosti izmialjene ili bazirane na pseudoznanosti. Ne rade s time atetu onima koji ne puae (osim dovoenja u zabludu), ali rade atetu nama koji se borimo za legalizaciju, i oni igraju prljavo kako je to oduvijek politika radila.
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
jun 2010.
jun 2010.#3
A ato se tu ima komentirati...To je klasi
na propaganda,ali i dokaz koliko smo zaostali.Dok u cijelom svijetu ljudi masovno otvaraju o
i,kod nas je tek po
elo zasljepljivanje.Mladi i onako viae ne konzumiraju cannabis,jer im je kemija dostupnija i jeftinija,a o alkoholu da ne pri
amo...
iSensation
ZMAJ21.472 REP
iSensationZMAJ
jun 2010.
jun 2010.#4
Problem u ovome je da oni igraju prljavo i u tome uspjevaju! Uzimaju podatke iz 2000.-te godine i daju postotke koje nigdje nemo~ea provjeriti.
Ja sam se puno educirao o marihuani, svim njezinim oblicima i vrstama, kao i raznim pripravcima od nje. Sagledao sam i loau stranu i dobru stranu tako da me ovi neto
ni podaci ne zabrinjavaju.
A pri
e da se po Amsterdamu zatvaraju coffe shopovi je najvea la~ od svih. Amsterdam sam posjetio u 10 mjesecu proale godine i coffe shopova ima isto toliko koliko i prijaanjih godina (izuzetak su oni koji su jednostavno propali jer se ne nalaze kod glavnih trgova). Ni u jednom coffe shopu mi nisu znali odgovoriti na pitanje da li ih vlada ~eli zatvoriti. Oni jako dobro znaju da zbog dekriminalizacije imaju turisti
ku sezonu 12 mjeseci u godini i kad bi vlada bila za to da se ilegalizira marihuana koja je ve skoro 50 godina dopuatena, Nizozemci bi prosvjedovali 100%!!
SuperAngel
POZNAVALAC1.434 REP93%
→ Ambasador
iSensation
ZMAJ21.472 REP
iSensationZMAJ
jun 2010.
jun 2010.#6
Autor je Mondo Nuovo iz `ibenika, a to je centar za ovisnike i resocijalizaciju ovisnika.
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
jun 2010.
jun 2010.#7
Nema beda !!!! Opalit cu im kontru za koji dan !!!!!
Samo polako ....Do
i
e cica na kolica !
DOLCE VITA ! Cannabis
asopis na hr. jeziku ima da im *****o keve !
SuperAngel
POZNAVALAC1.434 REP93%
→ Ambasador
SuperAngelPOZNAVALAC
jun 2010.
jun 2010.#8
A ok onda, ve
sam se pobojao da je to neka ozbiljna organizacija napravila. Pogledal sam malo i ostale publikacije koje objavljuju i koje piau njihovi
lanovi i mislim da im je to oduaak di sve svale na marihuanu, jer oni za svoju ovisni
ku sudbinu nisu krivi naravno, pa im je malo lakae. injenice ih na~alost ne zanimaju a najjadnije od svega je ato izmialjaju podatke.
iSensation
ZMAJ21.472 REP
Walt3r
ISTRAŽIVAČ53 REP2%
→ Entuzijasta
Walt3rISTRAŽIVAČ
jun 2010.
jun 2010.#10
...e da oce meni neko na vrata donijeti ovakvu brosuru. Grrrrrr na bih da objasnjavam dalje.
Krejzy
POZNAVALAC1.139 REP60%
→ Ambasador
bozga
LEGENDA8.043 REP30%
→ Zmaj
bozgaLEGENDA
jun 2010.
jun 2010.#12
Tko god je napisao ovu broauru je u slu~bi sistema. :icon_lol:
Pa i alkohol oduzima ~ivote svaki vikend na cestama, pa se i dalje pije...
Nek' autor prvo nau
i osnove o kanabisu (ako uope zna ato je kanabis) pa neka pita ovdje de~urne, dobiti e to
ne odgovore, a ne ove izmialjotine i la~na istra~ivanja.
Keep it unreal!
Boz :sun2:
iSensation
ZMAJ21.472 REP
iSensationZMAJ
jun 2010.
jun 2010.#13
im je neka institucija naravno da je odmah u slu~bi sistema.
Neobrazovani i la~ima podlo~an kadar nije niata novo u HR! Na~alost.
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jun 2010.
jun 2010.#14
Baa mi drago da je Weedran napisao odprilike iste stvari koje su meni pale na pamet pa ne moarm se mu
it tipkarajui.
A te udruge za ovisnost ja ne znam ata je s njima, i tu kod mene ima jedna i isto aire dezinformacije, nervira me ato se stalno pokuaava okrivit za narkomaniju druatvo, marihuana, ovo, ono i predstavit ih se kao ~rtve a narkomaniju kao bolest, 99% krivnje snosi sam narkoman, niko mu nije niata guro u vene, sam si je kriv ato je bio glup i slaboga karaktera i nek se nosi s time.
Ako su narkomanija i alkoholizam bolest onda je i ljenost bolest, i mene se ne treba osuivati jer sam ljena stoka ali ja nisam kriv ja sam bolestan.
Blodeuwedd
ENTUZIJASTA232 REP8%
→ Poznavalac
BlodeuweddENTUZIJASTA
jun 2010.
jun 2010.#15
Ovdje se radi definitivno o masovnoj hipnozi. Ljudi gutaju sve jer misle, ono knjiga je napisana i to su sigurno napisali
stru
njaci koji znaju. Taj otac ili majka koji to pro
ita, a nikad nije probao konoplju ili pro
itao o njoj povjerovat e sve ato piae unutra.
Totalne gluposti. Nije mo~da taj autor kriv kolko je kriva farmaceutska, naftna, odjevna industrija koja pod svaku silu
~eli da se konoplja zabrani jer bi to njima najviae atetilo, jer koliko znamo mi svi koji istra~ujemo
ovu prekrasnu biljku da se od nje mo~e sve izraivati, od organske plastike do svega.
I sigurno je taj autor dobre novce dobio da napiae obi
ne la~i.
Cijela ova civilizacija se sastoji od la~i i pohlepe nekolicine odabranih koji sve nas masovno hipnotiziraju
osim nekih koji se budimo.. :)))
Spaliti treba sve te knjige i sve ostale knjige koje ne trebaju i aire dezinformacije.
`teta jadnih drveta koji su se uniatili da bi se ova la~ napisala.
Trip
ENTUZIJASTA309 REP27%
→ Poznavalac
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
iSensation
ZMAJ21.472 REP
euforija
AMBASADOR1.538 REP1%
→ Legenda
euforijaAMBASADOR
jul 2010.
jul 2010.#20
meni nes ne sljaka taj pdf.. trebo bi i posebnu temu za casopis.. samo su mogli bolju sliku na naslovnu stavit
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
jul 2010.
jul 2010.#21
asopis
e biti dostupan u smart snail shopovima i u slovenskim head/grow shopovima . Ili ako poznate ljude :)
I naravno biti e besplatan !
mali.medo
POZNAVALAC669 REP8%
→ Ambasador
mali.medoPOZNAVALAC
jul 2010.
jul 2010.#22
dobar!!.. kume a dal ce bit taj mag.
i na hrvaakom il samo na slovenatini..
..a ao se tie onog narkomanskog panfleta nema se ata re
osim MAAAR`!!!!!
wannabeshaman1
POZNAVALAC934 REP37%
→ Ambasador
wannabeshaman1POZNAVALAC
jul 2010.
jul 2010.#23
hahahahahaha :D
ata mislite kolko bi doalo isprintat ovakvu knji~icu s identi
nim dizajnom, samo da je sav tekst prepravljen, da je sli
an ovom al stavljen u ispravan kontekst s ispravnim informacijama? i onda djelit lektoriranu verziju po toweru. :D
trenutno nemam niata para al mogao bi za mjesec i pol...
p.s gdje to
no to djele?skupio bi ato viae ovih originala pa ih dijelio gratis uz novu knji~icu :D
Ljubica-Zubica
ISTRAŽIVAČ75 REP17%
→ Entuzijasta
Ljubica-ZubicaISTRAŽIVAČ
jul 2010.
jul 2010.#24
hahahaha ljudi moji svasta sam vidio i procitao tako da me ovakve nebuloze necude u ljepoj nasoj.kod nas ako se napijes kod susjeda i kod kuce prebijes ~enu i djecu nikom nista ali nedao ti bog biti napusen. bivsi sam ovisnik i u odr~avanju moje apstinencije mi poma~e trava da nisam sa igle presao na travu(i metadon naravno) sad vjerojatno nebi bio meu ~ivima.imam troje djece i vjerujte da bi vise volio da puse nego da piju alhohol.pogledajte `eksa i vidjet cete sta cuga radi od "ljudi".pozdrav
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
jul 2010.
jul 2010.#25
dOBIO SAM 200 DOLCE VITA .... SADA IH SAMO TREBA PODJELIT ....
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
mr.dr.SmokZMAJ
jul 2010.
jul 2010.#28
Ha,ha,ha!!!!! Odli
no prvo izdanje!! :thumb::thumb::thumb::thumb:
Krejzy
POZNAVALAC1.139 REP60%
→ Ambasador
KrejzyPOZNAVALAC
jul 2010.
jul 2010.#29
Odlicno izgleda :sun2:
znaci to se moze nac u smart snail shopovima? od kad ce bit dostupno? ili vec je? :P
Spawn_of_Uamenti
ENTUZIJASTA476 REP69%
→ Poznavalac
Spawn_of_UamentiENTUZIJASTA
jul 2010.
jul 2010.#30
Danas mi stigao primjerak. Odli
an tisak i izgleda zanimljivo i kvalitetno, ve
eras ga malo prolistam jer sam skroz u poslu danas pa ne stignem. Sve u svemu odli
no da i na naaim prostorima postoji nea tako.
peace dobri ljudi:joint2:
bozga
LEGENDA8.043 REP30%
→ Zmaj
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
Sekach
AMBASADOR2.134 REP18%
→ Legenda
SekachAMBASADOR
avg 2010.
avg 2010.#33
Istina je sve sto pise unutra...pogotovo dio gdje pise da marihuana zaglupljuje i unistava pluca...da, da...
Eto na mom primjeru...bolovao sam od bronhitisa od 10-og mjeseca svog zivota do svoje 16-e...pola godine nakon sto sam poceo pusiti maricu...da nisam pusio imao bi zdravo razvijen bronhitis i zivio bi zdravije i ljepse...weeeeeee... -.-'
Vjerojatno bi i dalje imao zdravih 40kg, umjesto sadasnjih bolesnih 85kg stecenih u teretani...
Takoder da nisam pusio, sada bi vjerojatno imao IQ 600, a ne ovih 136 po Menzi i ne bi radio ovaj sugavi posao web dizajnera gdje zaradujem vise od tih kvazidoktora koji pisu takve stvari... :sick:
Izgleda da mi preostaje jedino da prestanem se "drogirati" i pocnem zivjeti zdrav zivot... :icon_lol::icon_lol:
jun 2010.
1 / 33
jun 2010.
avg 2010.