VUTRA
ForumMarihuanaAktivizamMarihuana Mars Maj 2008
LEGACY

Marihuana Mars Maj 2008

384 odgovora30,378 pregleda

jul 2007.

#1
Poceli smo da skupljamo sponzore i organizatore za Marihuana Mars 2008. Potrebne su nam firme ili pojedinci spremni da nekako kako god smislimo pomognu da se organizuju autobusi za prevoz do beograda u maju 2008. Ovo je veoma bitno da se sto prije organizuje i da svako iz svog grada preuzme inicijativu. Ako uzgajas doma onda nadji nekog druga koji to moze obaviti. Nemojmo samo pasivnosti...znaci saznaj koliko kosta autobus i kako doci do Beograda...vidi koga imas u komsiluku i od prijatelja i da krenemo nema druge kao vojska da se okupimo. Mi cemo sve ostalo osmisliti nema brige...300 spartanaca ne moze niko zaustaviti. VUTRA WANTS YOU!
SLO-EraLEGENDA

jul 2007.

#2
ove godine u ja i ja pristupiti malo vise akciji za marihuana mars s time da bude sve prijavljeno,uradjeno a vreme je da se po ne organizirati barem osnove... pa sretne nam juna ke rane:))))

jul 2007.

#3
slo ocemo se svi skupljati na marsu posebno ili cemo moci platit bus koji cete(ako budete mogli)organizirat pa da nas dode sto vise sa foruma...?

jul 2007.

#4
e vutragenjo ja cu vam otici do nekih od prevoznickih tvrtki u osijeku ako budem ikako uhvatio vremena pa cu vam saznati koliko kosta prijevoz iz osijeka do beograda...kontam da nebi trebalo biti skupo ali otici cu provjeriti pa vam javim...ako se moze jos kak pomoci javite...:)

jul 2007.

#5
Neka se svako angazuje u svome gradu...mi necemo imati da sponziramo prevoz...ja ocekujem od pojedinaca da u svome gradu skupe lovu za prevoz i pronadju neki nacin. Mada je najeftiniji prevoz busom samo da se znaju linije pa cemo ih sve staviti na sajt.

jul 2007.

#6
Evo ja sam iz Beograda i dosta mi je drago da cete doci. Planiram da se ukljucim u org. Vutra marsa i ako uspem postavicu jos infosa a i videcu za prevoz ako budemo mogli nesto da se organizujemo za to. Super je sto se vec pripremamo, bilo bi dobro da se uradi nekih par meseci pre marsa spisak ljudi sa foruma koji sigurno dolaze ... Pozdrav
SLO-EraLEGENDA

jul 2007.

#7
pored samog marsa trebao bi biti i neki popratni program-bendovi,.... tako, da malo iskoristite poznanstva ili ako imate sami neki band..koji je spreman podupreti marihuana mars-javljajte se

jul 2007.

#8
eo ovako se krecu cijene prijevoza iz osijeka do beograda panturistovim autobusom(sto ja mislim da je najbolje) : OSIJEK-BEOGRAD jednosmjerna- 96.90kn ,povratna-170.90kn mozda ima i jeftinijih prijevoznika ali panturistom bi bilo najbolje ici posto su stvarno najbolji, rijetko kasne i nema nezeljenih kvarova busova i slicno... a ako netko stvarno zeli doci na marihuana mars iduce godine, mislim da mu nece biti tesko skupit kojih 100-200kn i doci podrzati dogadaj...:)

jul 2007.

#9
tru....ne bih valjalo ostaviti drugove na cjedilu :icon_lol:

jul 2007.

#10
Xtra fora da se skupe svi obozavaoci na jednom mestu, ali iako sam iz Srbije(Valjevo) mislim da Beograd i nije bas najsrecnije resenje za mars. I pored svih nastalih promena policija je i dalje vrlo brutalna a zakon je krajnje radikalan. Za jedan kdzo mozes da zaglavis i tvorza, a pretpostavljam da vecina vec ima neka losa iskustva sa zakonom, necu da paranoisem videcemo se u svakom slucaju. A sto se bendova tice to je najmanji problem sigurno, krs njih su i sami veliki fanovi dzeje tako da ce se pojaviti u svakom slucaju zvao ih neko ili ne!

jul 2007.

#11
Bas zato se moramo pojaviti. Naravno niko nije lud da ponese dzok sa sobom na mars. Mozda neke kolacice :) ne salim se ja ne bih nosio nista...najvaznije je da se nasa rijec opet cuje i da se vidi koliko nas je.

jul 2007.

#12
a e je taj mara to no? nov sam pa pitam :sick:

jul 2007.

#13
evo ja sam veoma sretan sta mogu reci da ce velik dio moje ekipe doci na mars u beograd ako ikako budemo u mogucnosti a najvjerovatnije da cemo moci.... pa da nas se skupi sto vise nek vide da nas ima..... jel jedino brojem mozemo nesta napraviti za promijene... zato skupljajte ekipe da se pojavimo u sto vecem broju...:)
LucidDreamAMBASADOR

jul 2007.

#14
uz malo srece stizem i ja s otakom,sto vise to bolje!!!!ole,ole!!!

jul 2007.

#15
u beogradu...maj 2008 moguce i u Zagrebu ako se tamosnja ekipa organizuje

avg 2007.

#16
jel se napravilo sto u provedbi marihuana marsa za iducu godinu ?
stellacISTRAŽIVAČ

avg 2007.

#17
Istocno Sarajevo - Beograd = 30 KM uvrh glave ... znaci sa povratnom je negdje oko 60 KM MAX ... a sto se autobusa tice ... najpouzdaniji i najbolji je Kondor ... SIGURNO !!!
LucidDreamAMBASADOR

avg 2007.

#18
Ja sam 20 km od Krusevca,tako da mi dodje 200km do Bg,ali nevazno trebalo bi da dodjem,samo mi je problem sto sam tad u skoli...smislicu nesto...dont worry,be happy!peace & respect

avg 2007.

#19
dokle se doslo u organizaciji marihuana marsa ?? zanima me jel odredeno vec mjesto u beogradu gdje ce mars biti odrzan ?? i oce li policija tolerirat taj mars da nebi bilo da se pojavimo a ono svi u marice hahah

avg 2007.

#20
Ako se ja pitam: 1. Mars nece biti mars nego samo okupljanje na TRGU kod konja. 2. Bice tajno skupljanje Vutra clanova i svih njihovih prijatelja na drugoj lokaciji i onda cemo zajedno umarsirati na TRG. Svi pouzdani clanovi ce biti obavjesteni preko PM-a. 3. Sto se tice NVO to nije nasa stvar mogu stati iza nas ali i ne moraju. Nas trista dolazi u svakom slucaju. 4. Svako je duzan da pomogne ne nama nego samom sebi i biljci marihuani. Ko ocekuje sve posluzeno na tanjiru nece nikad moci uzgajati i pusiti legalno. Znaci potrudite se da dovedete ljude iz svoga kraja, grada, mjesta, sela, opstine...svako zna i osjeca da je osoba koja treba da povede druge i organizuje...ako si ti ta osoba nemoj se suzdrzavati jer malo je takvih.

avg 2007.

#21
Ovo ful ludo i dobro zvu i:)))

avg 2007.

#22
I meni lepo zvu i, ali mislim da bi trebalo obavestiti policiju. Mada ata znaa, mo~da kerovi imaju veze sa onim elavim budalama...
LucidDreamAMBASADOR

avg 2007.

#23
To je super,ali Avramovo razmisljanje upotpunjava stvar,ipak svi mi znamo da ce biti sigurno problema sa neizivljenim budalama s kojima policija moze lepo da izgladi stvar...Imam predlog,evo ovako:Clanovima kojima posaljete PM pozivnicu za mars u PM-u stavite sifru uz pomoc koje mozete da indetifikujete uljeza ako ih bude bilo npr.:Dodje lik i predstavi se kao Vutragenjo(to je samo primer)medjutim izvadi znacku kad lepo saslusa sve sto je trebalo i sta onda,sve je propalo...ovo je moj predlog za admine,peace & respect edit: Avram: Postoji opcija EDIT :)

avg 2007.

#24
Pa ko se predstavlja kao Vutragenjo tek onda mu ne bi vjerovao :icon_lol: Ionako mislim poslati svog dvojnika....

avg 2007.

#25
osoba A ja sam vutragenjo osoba B ja sam vutragenjo osoba C oli dodat taj d~oint majka mu stara
PampersPOZNAVALAC

avg 2007.

#26
Imate podrsku Svinjarevaca iz Levog Luga, opstina Levi Lug!:sun2:

avg 2007.

#27
Bez domaih kobasica se ni ne pojavljujte!!!
kanehbosemAMBASADOR

avg 2007.

#28
svi smo mi vutragenjo :icon_lol:
LucidDreamAMBASADOR

avg 2007.

#29
Genja sam naveo kao primer,nevazno...

avg 2007.

#30
ta ideja da se salju pm pouzdanim clanovima je odlicna...samo dobro 70kg shita kaze treba se nesta napravit da ne upadne netko ne pozvan...necemo valjda policiju na okupljanje zvati ehehhehe...samo me zanima kako ce admini odrediti tko je pouzdan od clanova a tko nije ??

avg 2007.

#31
Subjektivnim osvrtom na objektivne kriterije :)))

avg 2007.

#32
shindlerova lista se sprema
kanabiodISTRAŽIVAČ

avg 2007.

#33
bok ljudi novi sam tu pa neznam al sam nesto citao da ove usrane skinjare su planirale neko sranje za ovogodisnji mars pa ako ko ima kakvce informacije kako je proslo nek napise koju rijec.pozdrav slobodnim ljudima!!!!:sun2:

avg 2007.

#34
Nije ga ni bilo. Ne brinite, ima ko mo~e da ga identifikuje ;)

avg 2007.

#35
Da. Avramova djevojka :icon_lol:

avg 2007.

#36
Avram nema devojku, mora da si upoznao moju babu :P
kanehbosemAMBASADOR

avg 2007.

#37
jesi ti platio za ovu reklamu?;)

sep 2007.

#38
wrh brate, a oce da bude nesto dzabalesku dzaba lesku????? :sun2:

sep 2007.

#39
ima nas 20 iz kv pozz!!!!!!!:icon_mad:

sep 2007.

#40
Pa da, genjo i ja to u dogovoru ;)
GreenManAMBASADOR

sep 2007.

#41
Videcemo hoce li drzava tj. policija zabraniti fasisticki skup najavljen za 07.10. u Novom Sadu.Inace jedan politicar je nezvanicno pozvao pripadnike i simpatizere stranke,kao i sve gradjane da dodju s letvama i da se vec jednom resi pitanje neonacizma i fasizma u Srbiji.Pa da vidimo hoce li sad oceniti murija da postoji opasnost.Skup bi trebalo da bude zabranjen i sam po sebio,a sad postoji i opasnost od incidenata.Hmm bas da vidimo.Inace ja se razmisljam da pripremim letvu,za svaki slucaj.
Be_HappYISTRAŽIVAČ

sep 2007.

#42
Flajeri, posteri, propaganda!! Dobrovoljno se javljam da lepim :)

sep 2007.

#43
ja cu doci sigurno a sigurno jos par likova iz kraja . samo predlazem svakom da svoj grow box isprazni tih dana . zamisli da ti uzmu podatke i dodju da vide kako si i sta radis :icon_lol:

sep 2007.

#44
Dolazim ja i jos 5-6 ortaka.Samo napred!!!

sep 2007.

#45
Bravo,bravo. Sada Mi Je Jo` Toplije Oko Srca I Plua `to Sam Deo Ove Pri e. Samo Napred Sa Tom Organizacijom Jer *if You Build It They Will Come*!!!
dehhiherENTUZIJASTA

okt 2007.

#46
Ja sam pre za Paradu a ne MARSH wtf. A zabrana za mladje od 18!! :spcartman:

okt 2007.

#47
Znaci po Srbiji da svako na svoju ruku lijepi plakate. Sto vise ljudi lijepi to bolje. Flajere plate ma sto god. Mi cemo vec uraditi nesto jednostavno da se moze isprintati na A4 A3 i A2. Pa kakvu god velicinu u crno bijelo da bude jeftino. Ustvari moze se samo jedan plakat odstampati a ostalo fotokopirati kod profija za malu cijenu.
PampersPOZNAVALAC

okt 2007.

#48
O, znaci zivis u novom sadu? Blize smo nego sto sam mislio. Najbolja vutra izraste iz panonske zemlje;) Glede marsa, mislim da je previse energije ulozeno na krivi nacin. Svi smo za legalizaciju. Ali paradiranje 1.godisnje jednostavno nece privuci "pravu" paznju na cilj. Mislim da kljuc lezi u prikazivanju ekonomske koristi marihuane drustvu, koje najbolje reagira na jezik novca.

okt 2007.

#49
Ne, Green ne ~ivi u Novom Sadu :)

okt 2007.

#50
Hello, I don't read the language on this forum, but here is some info that may be of interest concerning the Global Marijuana March: http://cannabis.wikia.com/wiki/Global_Marijuana_March http://cannabis.wikia.com/wiki/Global_Marijuana_March_2008 http://cannabis.wikia.com/wiki/Belgrade%2C_Serbia._GMM regards, eco man, MMM (Global Million Marijuana March): http://cannabis.wikia.com/wiki/Global_Marijuana_March_2008 http://en.wikipedia.org/wiki/Global_Marijuana_March http://gallery.marihemp.com/years http://www.myspace.com/ecommm http://health.groups.yahoo.com/group/mmmworld http://health.groups.yahoo.com/group/cannabisaction
kanehbosemAMBASADOR

okt 2007.

#51
thanku for infos, here is one word for you in our exyugo language, or whatever eng.marijuana exyu - marihuana :)
Ramona_RedENTUZIJASTA

okt 2007.

#52
Pampers, potpisujem - na lovu e mo~da reagirat, a ovako ... eh nigdi Zagreba na listi, pih

okt 2007.

#53
Sta lupetate kakva lova pa vec ti isti zaradjuju 10 puta vise zato je trava ilegalna. Kad bih bila legalna izgubili posao i bila bi znatno jeftinija. Evo cak i gospodin Lester je pricao o tome: Treba izaci na ulice makar jednom godisnje i u sto vecem broju stvoriti pricu okolo. Prosle godine nije ni bilo marsa a svi su pricali o njemu.

okt 2007.

#54
Jedva cekam ...

nov 2007.

#55
tko ide iz Osijeka?????:thewave: ????

nov 2007.

#56
i ja bi isla iz Osijeka :)

nov 2007.

#57
tko ide iz Osijeka? i ja bi isla:heartbeat:

nov 2007.

#58
sta bi oce li taj mars, bila bi prava ludnica imam bruku prijatelja koji bi drage volje za Beograd ipak nam je u zajednickom interesu

nov 2007.

#59
poz,ideja je super ali morate se bas pripremiti jer suprotna strana vece konta kako to sjebati. cist primer http://www.stormfront.org/forum/showthread.php/5-1052-1040-1032-2008-436030.html
Kurblaj KanAMBASADOR

nov 2007.

#60
Ma te skinjare stalno jedu govna i nerviraju me jer neznam itat irilicu
sinsemila_smajlPOZNAVALAC

dec 2007.

#61
kamin if ju vant mi :icon_rolleyes: :icon_mrgreen:, end spredin indid...

dec 2007.

#62
Oho sinse, dobro nam dosao natrag :)
gloss_zelenkyAMBASADOR

dec 2007.

#63
hehehe Sinse, old school is back ;-) :vb_wave: :maryjane:
RedShAMBASADOR

dec 2007.

#64
ah sinse :kiss:
bozgaLEGENDA

dec 2007.

#65
Koliko ljudi zavrai u zatvoru nakon Marihuana maraa? isto me interesira... :p

dec 2007.

#66
peace, nov sam ovde i primetio sam da se mnogo razmatra o marihuana mars-u. . . kada sam video koliko su osobe sa foruma spremne za kolektivni mars odlucio sam i ja da pribavim ekipicu iz mog grada koji su spremni za velicanstveni poduhvat. . . zato imajte podrsku i iz malog gradica Kule ! mislim da nema potrebe da se cimamo da nas nebi uhvatili posto nista nemamo kod sebe. . . okupljanje nije razlog za napusavanje na javnom mestu, nego borba za legalizaciju drage nam nase biljke ! Pozdrav, svima ! ! ! ! p.s. planiram da raznesem neke flajere po gradu. . .
wu-traENTUZIJASTA

dec 2007.

#67
ja cu se svakako potruditi da nekako dodjem na taj mars...posto necu ic na nikakvu maturalnu za kraj zadnje godine srednje skole onda bi mi to mogla biti maturalna pa da ja i rasta red dodjemo :D to bi mi bilo jos bolje :D pis

dec 2007.

#68
Jos nijedna nevladina organizacija se nije javila za saradnju. Valjda je to ozbiljan rizik za njih. Kako cemo bez njih ne znam. Ja ne zivim u Srbiji i ne mogu preko brda i dolina registrovati nevladinu organizaciju. Imam neke ideje o koncertu ali to cu vam javiti kad bude nesto konkretno.
mari-huan-koISTRAŽIVAČ

dec 2007.

#69
Stvarno bih ~elela maksimalno sa pomognem oko bilo ega u vezi organizacije marihuana maraa, ali stvarno nisam od nekih ato precenjuju sebe pa da sada ka~em" daj ja u to ato treba zavraiti ovde". Ja stvarno veze sa tim registracijama i organizacijama nemam ali znam da bi ti mo~da joa dve ruke i dve noge u prikupljanju nekih papira dobro doale, ako treba ja sam na raspolaganju. Ako imaa nameru da dolazia za Beograd i ostanea ovde koliko god ~elia radi bilo ega u vezi marihuana maraa, ~elim samo da znaa da se ato se smeataja ti e mo~ea slobodno opustiti jer to nije apsolutno nikakav problem.

dec 2007.

#70
Hvala na ponudi i smjestaju ali problem je sto je rizik prihvatiti odgovornost za mars jer policija ne zeli nikakvu odgovornost ukoliko skinsi nekoga nagrde. Nije problem sto je ovo vezano za marihuanu i tako dalje nego nasilje i bespotrebna mrznja koje su uvjek bile najgora odlike covjeka.
mari-huan-koISTRAŽIVAČ

dec 2007.

#71
Pa kako da dodjemo da onih koji bi stali uz nas i podr~ali nas?. Dakle treba nam neko ko ima ikiakav uticaj na policiju. Koga i kako nai? Policija bi nas verovatno podr~ala kada bi mi podr~avali neke te~e sinteti ke droge,a ovako za njih nema nikakve koristi samo atete( ato se viae koristi marihuana manje je para o od preprodaje heroina u njihovim d~epovima). To za koncert je stvarno fantasti na ideja ali opet nam treba podraka lil veih masa ili uticajnijih ljudi. Mo~da ne bi bilo loae skupljati potpise ljudi po ulicama i sa time otii kod nekog malo uticajnijeg ili tako neato predati policiji?
RadeAMBASADOR

dec 2007.

#72
Sta mislite o ideji da se obaveste provereni clanovi i da se onda organizuje nesto kao lokalne zadruge gde bi organizovali grupice ljudi a da se ne napravi problem sa zakonom. Po mom misljenju treba okupiti, tj. upoznati ljude iz istih gradova. Naprimer upoznati ljude iz Kraljeva, Kragujevca ili Cacka, Uzica i Milanovca ili Lazarevac, Lajkovac i tako dalje da ne nabrajam... To bi islo strogo preko admina foruma da nebi upao neko ko nam zeli zlo. Pomenuti gradovi su samo za primer( moj komsiluk) ali tako moze da se organizuje cela Srbija, Hrvatska, Bosna... Ideja nije razradjena alimislim da tu ima necega, ja ipak zivim u "manjem" gradu tako da mozda prolazim pored nasih clanova a da to i neznam!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja cu sve uraditi za obavestavanje ljudi u mom gradu o predstojecem marsu.
Kurblaj KanAMBASADOR

dec 2007.

#73
Pa ja sam upozno neke koje su odakle i ja a i neke koje su iz daljih krajeva treba to tako malo veseli ovjeka

dec 2007.

#74
Ja se iskreno nadam koncertu u BG-u da svi dodjemo da se dobro zezamo. Zatvoreno ili otvoreno mjesto nije bitno napunicemo ga, predlozio sam na nekoliko strana ako pojedinci zele da zarade na nasoj popularnosti.
mari-huan-koISTRAŽIVAČ

dec 2007.

#75
To je ludnica! Ideja je:" DOBRA, DA BOLJA NE MO}E BITI"!!. BRAVO! Dozvoliti nekome da profitira na popularnosti ovog sajta i organizacije. To stvarno uliva nadu!
BloodspillerPOZNAVALAC

dec 2007.

#76
ata mi vrijedi do na mara koji e trajato koliko? dok nas panduri ne potjeraju??

dec 2007.

#77
Ako je koncert organizovan nece panduri nikoga tjerat! I zasto bi te tjerali Blood ne siri dezinformacije!
GreenManAMBASADOR

dec 2007.

#78
Ljudi samo moramo imati na umu da nas u Srbiji ceka izuzetno "vruce" prolece po mnogim pitanjima...moramo misliti o svemu...

dec 2007.

#79
Pa jeste vruce i zato jeste koncert a ne javno okupljanje. Kad je bolje vrijeme da se pozitivna energija osjeti? Treba samo vjerovati da se promjena moze desiti.
BloodspillerPOZNAVALAC

dec 2007.

#80
Ma vjerujem ja da se mo~e desiti promjena i ne airim dezinformacije, ali znam kakvi su panduri ato se ti e trave!. Pri ala mi je frendica kad su se sad nedavno u italiji skupili isto je bio neki koncert u iru. Napali su ih panduri i svi se se razbje~ali. Naravno vratili su se kasnije, ali njih je bilo jako puno viae nego ato e nas ikad biti

dec 2007.

#81
da ali ali u bgd kada te uhvate sa ketom dobijea nov anu kaznu ne dobijaa tri god za dzok i dosta je liberalno ako prijavia koncer odr~ia koncert nema niata sporno ako organizujea koncert i prijavia ga i imaa obezbeenje neko elavo od 2 metra naravno da nisu skinjare
mari-huan-koISTRAŽIVAČ

dec 2007.

#82
Ne bih se mogla viae slo~iti. Kada bi svako uradio neato na lokalnom nivou to bi mnogo odjeknulo. Pored toga moram konstatovati da je Srbija trenutno u veoma teakoj situaciji jer postoji realna opasnost od izbijanja rata na Kosovu,ato mo~e dodatno izazvati revolt kod ljudi. Pa ih naravno treba dodatno pripremiti.
RadeAMBASADOR

dec 2007.

#83
U pravu ste sto se tice tih problema vezanih oko Kosova i izbor predsednika, mozda bude novi mozda ostane sadasnji. Ali mislim da mi moramo poceti od malih stvari(sitnca) i biti strpljivi a ne da sad prenagljujemo i mislimo kako cemo u maju legalizovati Marihuanu. Mars je samo nacin da se skrene paznja na tu temu a na nama ce dalje biti da se trudimo da se ta tema ne zaboravi posle 5 naslova u novinama. Morate biti svesni naseg balkanskog temperementa(ma izbicu mu ja to iz glave), mora se narod pripremiti za sve pa i za legalizaciju. ZATO SMO MI TU DA IH RAZUVERIMO ZABLUDA VEZANIH ZA TRAVU I DA IH UBEDIMO DA SVAKO MORA IMATI PRAVO NA IZBOR... DA SE CUJE NAS GLAS!!!! LEGALIZACIJA!!!
mari-huan-koISTRAŽIVAČ

dec 2007.

#84
Dakle svako u svom gradu , svakog meseca do maja da izlepi 30-40 plakata sa pozivom na vutra mara. Mozda ne bi bilo loae da se napravi poseban sait na kome ce ljudi moi da daju svoju podraku vutra marau i joa bolje da potvrde svoje u eae u njemu. Onda bi svi mogli da na svojim plakatama napiaemo adresu tog posebnog saita. :thewave::thewave::thewave:

dec 2007.

#85
koliko ja shvatih da se nebi otkazivao mara ili sli no bie koncert podrake ili sam prs lee

dec 2007.

#86
Ti si Prs Lee u svakom slu aju :D Nego, malo mi je kontradiktorno da se javlja proverenim lanovima za vreme i mesto a ovamo da lepimo plakate :D

dec 2007.

#87
gospodine avram centrala mo~e da pogreai jedan`put,ali ne 100 puta.....
mari-huan-koISTRAŽIVAČ

dec 2007.

#88
ili ili,a oba nikako? he, he:b_woot: Rade bice dobro ako ja i ti nismo iz istog grada. Pa naravno da ne mo~emo o ekivati da odmah legalizuju, ali treba da smanje kazne, da prestanu da maltretiraju nedu~ne ljude i da se prema njima odnose kao prema kriminalcima najgore vrste. Evo ja sam bila u Pragu, tamo trava nije legalizovana ali bez obzira ti mo~ea puaiti pored pandura u centru grada i on te nee ni pogledati. Dok na primer u Amsterdamu gde je legalizovana ti je ne smea puaiti na ulici jer e panduri odmah reagovati. Tamo ljudi stalno prijavljuju kada vide da neko puai travu na ulici. Dakle nije bitan status ve je bitno da prestane ovo suludo i besmisleno proterivanje i prestrogo ka~njavanje u~ivalaca marihuane koji nisu ni stoti deo zavisni od marihuane koliko su u~ivaoci alkohola zavisni od alkohola. Pa to je apsurdno!!.:mrtva_banana:

dec 2007.

#89
u damu prijavljuju ako te vide i sa cigaretom duvana to su fini ljudi,izrabili su pola svijeta
RadeAMBASADOR

dec 2007.

#90
Ma samo da se pocne raditi nesto pametno. I ako sve otkazu ja se javljam da ugostim 15 najvecih priatelja nase ideje u mojoj vikendici. Onda ce svi ostali zaliti sto nisu bili sa nama? Samo mi da se skontamo izmedju sebe i na pocetku aktiviramo prave i vrene ljude, onda se mozemo nadati necemu.
vutrudituENTUZIJASTA

dec 2007.

#91
Bez lazne skromnosti, ali sa velikim uvazavanjem i postovanjem, sve mi ova prica lici na proslogodisnju, a svi znamo kako je to proslo u Beogradu. respekt...

dec 2007.

#92
Pa sta sad treba da radimo da cutimo i sjedimo prekrstenih ruku? Prosle godine smo uzbudili sve mediji i bili smo u ninu, vecernim vjestima, blicu, b92...pa nije bas nista. Ako mozemo to isto ove godine i to je dobro! Sto ti nesto ne ucinis i pomognes da ne bude kao prosle godine!??!! Huuuh....samo zvocate a niko da se pomakne sa svoje guzice. Svi bi mi dosli da bude pica, zajebancije, muzike i to sve besplatno na zlatnom tanjiru bez ikakve muke...a onda kad padnes zbog par jointa i odlezis 3-6 mjeseci u zatvoru eee onda ce biti eeee jebiga ovaj sistem je vnogo...idem na ulicu i nemam sto da izgubim.
mari-huan-koISTRAŽIVAČ

dec 2007.

#93
Kada sam malo razmislila, sjebala sam se i smejala sam se u isto vreme. Pazite ovo: DA JE NEKA RIBA OGLASILA U NOVINAMA DA E TOG I TOG MAJA U TOLIKO I TOLIKO SATI IZAI TU I TU , PA DA E GOLIH SISA SKAKATI DVA MINUTA, BRAT BRATU, SKUPILO BI SE TRISTA LJUDI. A evo i mog primera: Ja sam ljudi moji vetrovali ili ne za marihuana mara koji je odr~an proale godine saznala 15. maja. A evo i kada sam preklju e kritikovala komaije kako niko proale godine nije iaao na mara, oni su mi rekli da ni oni nisu uli niata pre maraa, nego tek posle par meseci. A to su ljudi koji sade drago nam bilje preko 12 godina. Dakle loaa informisanost je dovela do propasti maraa.

dec 2007.

#94
vutruditu sjedi doma i u~ivaj,i sadi kada je dekriminiaemo,pesimizam je najmanje ato nam treba,vjerovatno ti je lakae to sebi da ka~ea i da ne mrdnea prstom marihuanka ako ti ljudi sade 12 god i nisu uli za vutra.org (imali su vremena i svoj napravit) onda oni imaju generalno loau informisanost samo bolesna pri a oko gej ina elavih je sjebala stvar a pomogli su mediji i murija i njihov vrhovni voa koatunica bem li mu ma ku
mari-huan-koISTRAŽIVAČ

dec 2007.

#95
Ej u pravu si imali su vremena i sami napraviti sajt! AJDE DA IH LIN UJEMO `TO NISU!!! Vutra se dragi moj balkan sadila i pre nego ato je nastao kompjuter. Pa naemo valjda o takvim glupostima raspravljati. Neki od tih momaka i dalje nemaju kompjuter. LJudi jednostavno imaju druga ija interesovanja. Jel ih to sada ini glupacima?? Jedan od njih ak izlazi u grad svako ve e, ali svako i to u lokal koji je jedan od najprometnijih u gradu i u kome sa sluaa rok, pa mi ti objasni lepo kako on tamo niata nije saznao. Mozda sa vutraaima u Srbiji postoji problem ato su ne zainteresovani za itanje i sluaanje sredstava za javno informisnje(ato me ne bi za udilo). Zato im se pored normalnih na ina informisanja koji su aktivirani proale godine u ovu svrhu moralo joa i dodatno nabiti pod nos, dakle plakate flaeri i sl i to viae puta pre maraa. Alo ja sam in e iz apanije:vb_kez: MARI-ime HUAN- prezime KO- prezime
RadeAMBASADOR

dec 2007.

#96
Na greskama se uci, hajde da ih ispravimo ove godine i da ne ponovimo proslu... SVAKO KO ZELI DA PISE KAKO JE NE MOGUCE DA ODRZIMO LEPO I USPESNO OKUPLJANJE NEKA ZADRZI TO ZA SEBE. NE ZELIMO DA LJUDI UNOSE LOSU ATMOSVERU U IONAKO TESKU TEMU. KO IMA NEKIH KORISNIH INFORMACIJA ILI PREDLOGA NEKA IZNOSI, A TO KAKO SU NAM MALE SANSE NIKOGA NE INTERESUJE. P.S. vutruditu bolje napravi svoj predlog za poster ili flajer i tako pokusaj da pomognes posto verovatno neces biti na najboljem koncertu u zadnjoj deceniji.
mr.skunkAMBASADOR

dec 2007.

#97
U pravu je marihuanko , vecina duvatora i starih growera nije nikada cula za nikakvu VUTRA.ORG a ima ih vojska cijela u to sam siguran zato moj savjet : poraditi malo na imageu izvan internet domene znaci odabrati genijalnog predstavnika i lansirati ga pred kamere i pisane medije. imali bi jos vecu podrsku i mogucnost sazivanja neke masovne reakcije velike ustvari vecine pritajenih konzumenata koji bi nas podrzali.

dec 2007.

#98
i ja sam prvu bez neta uzgojio ali kada sam ~elio da unaprijedim znanje koristio sam google prvo sam naaao jednu knjigu pa cro-gerilu pa vutra.org a ti se uvrijedi ka da sam mrtav ozbiljan bio za pravljenje sajta,htio sam da do aram vremenski prostor za djelovanje i ti re e da su glupaci,ja nisam nemanje kompijutera nema veze sa inteligencijom i lijepo je to ato se dru~e rokeri i dobrodoala apanjolka (kod tebe je dekriminizovana,u~ivaj) 2skunk podrzavam tvoj prijedlog
mari-huan-koISTRAŽIVAČ

dec 2007.

#99
. Eh napokon da se slo~im sa tobom! :vb_kez: Dobro mo~da sam to shvatila kao provokaciju, a i stvarno malo miriae. he he. :hotpants: Hvala na dobro doalici i ~eljama.:vb_wave: Ajde da vidimo neke ideje za plakate ili flajere ako ih ima. Kako ih je najbolje formulisati?
spushenjeISTRAŽIVAČ

dec 2007.

#100
E bre brate koje ste vi przenice, prvo i prvo, ne znam ko je spomenuo rat ali taj nek ne serenda jer nema ko da ratuje dakle bollocks, drugo, situacija u beogradu je manje vise isti ***** ko i prethodnoh godina stavise malo bolja, trece neko spominje nacisticke skupove a zapravo se radi o par brainwashed skinsa sto posluzise politicarima kako bi se pokazali kao extremni anti sve ono za sta nas ustvari smatraju u svetu a zapravo samo mrse **** i kradu ono, dalje od tog marsa mediji uvek uzmu snime par umobolnika cisto da se napravi slika koja vise dolici nekom pajdo marsu, dalje koja je svrha toga sta kao aj da zapalimo skupstinu tak onako da pokazemo ozbiljnost istinskih ljubitelja prirode, dalje neko spomenu brutalnu policiju a brate zapravo policija ko policija pa cak i retardiranija od nekog standarda, dalje vutra nikad nece biti legalizovana ne znam sta ste istripovali ono gde zivite vi na balkanu, pa ***** mu zivot ono ni na jamajci nije vutra legalna a ta prica sa holandijom ko zna sta je zapravo i kolko ce trajati,kaki koncerti kake barikade jebote pricate o drzavi gde realne sanse da bude izabran za predsednika im lider radikalne stranke koja inace ima polovinu poslanika u skupstini i svi nose bedzeve sa likom seselja kome se trenutno sudi za neke genocide, sledece taj b92 je smesan ko crtac i direktor im je neki feget sushac u principu istripovo se kao ziveo u njujorku pa je uvatio boga za **** a i ko zna sta stoji iza tog b92, da se razumemo nemam nista protiv fegeta cak su mi i gotivni, ali taj b92 gotive uglavnom kudikamo neki pezenti sto imaju komleks manjeg gradjansrva, mislim b92 ko rts ko arttv kanal ko kanal samo su mi malo gadniji, sledece normalno ako se spusavate da ce da vas privode jer to je protivzakonito i njima se jebe da li pusite hasis ili pusite pajdo,i na kraju krajeva nismo mi nikakvi ljubitelji prirode jer u proseku najvise struje trosimo sto znaci da najintenzivnije doprinosimo globalnom zagrevanju, smesno mi jebiga poznajem licno ljude koji su u samom vrhu raznih sto vladinih sto nevladinih organizacija i svi oni vare vec pola veka pa ima nije ni na kraj pameti da se kompromitiju na taj nacin u ovakvoj sredini a vi sad kao posadili tri biljke pa se palite, bilo kako bilo boli me *****, radite sta ocete ali samo mi to malo infantilno i ako je to ono sto mozete onda se bolje manite corava posla neko prevedite jos koji indoor vodic sa nekog vec sajta ionako vam je ceo sajt plagijat i ovo je na kraju krajeva samo moje misljenje i ne zelim da vam osujecujem ili ureknem planove. Samo napred, napravite slogan - ako moze u holandiji mozemo i mi!!!

dec 2007.

#101
ove nisi mislio da smo plagijati ? ccc koji su ovo filmovi,srolaj neato ako ne u estvujea,onda kao i tvoji drugari radi na nekom dobrom polo~aju puai marihuanu i uti ka avet,i naravno ~ivi u strahu vjerovatno vam nije problem da se folirate i ~ivite dva ~ivota mi ne ~elimo da se foliramo i kada shvate koliko nas ima a mi ih biramo stavie prst na digitron i skapirae koliko je to glasova nisi valjda mislio da ~elimo da im mijenjamo mialjenje ? to nije mogue ~elimo da ih natjeramo da nas poatuju kroz ~ivot i zakon

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se