VUTRA
ForumMarihuanaAktivizamPrice, iskustva i slicno
LEGACY

Price, iskustva i slicno

54 odgovora6,442 pregleda
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#1
u ovoj temi pišite svoja ili tuða iskustva koja govore o tome kako ste prošli u sukobu s policijom, sudom a da je naravno vezano uz vu
LedoENTUZIJASTA

jan 2007.

#2
Ja sam jednom s kolegicom duvo ispod mosta, skuzimo ide policajac... Nemam mi druge nego da dzoju bacim u Bosut(naime bili smo ispod mosta na bosutu:)... I dojde on i kaze bolje bi vam bilo da se ljubite nego trujete, ajd sad crta odavdje... Ovo nije stiglo do suda, al taj policajac je bio ljudina doslo mi da njega poljubim... :)
propaganjaENTUZIJASTA

jan 2007.

#3
evo prièa iz vremena Tuðmana kad su drotovi u Hr bili ko mace a ne kerovi. Valjda su imali druge prioritete. Sakam ja s prijateljem na klupi u parku ispod "sustipana" i nismo bili ni do pola ðoje stigli kad mi preko ramena neko pruži ruku i uzme ðoju. Ja se smrznem i okrenem polako, ko da znam da je pandur, i je. Gledam ja njega, gleda on mene, gleda ðoju. Nasmije se i povuèe jedan dim. Onako kroz kašljucanje mi kaže, nemoj da vas opet uvatim i baci mi ðoju pod noge i ode... Ja skupim ðoju s poda i u nevjerici je posakamo do kraja. Al bili smo još toliko smrznuti da nas nije ni odvalilo bog zna šta. pribrali se od straha. Takav "mekani" pristup tadašnje policije je dijelom odgovaran za moju nonšalantnost i pad dvije godine kasnije.... mislio sam, takvi su svi panduri. ali nisu. ovaj drugi mi je zavrno ruku ko da smo na baletu skupa a on mi pomaže razgibat se za nastup :)

jan 2007.

#4
eh bosut... samo smrdi mene nisu nikad uhvatili al zato par frendova nisu uspjeli bacit ðoju na krov dok su panduri u civilu dolazili... pohvatali ih svi uza zid strip search... srecom imali su samo tu sto su popushili pa je jedan lik (ljudina) rekao da je njegovo i ovi su prosli bez optuznice
PSG fanENTUZIJASTA

jan 2007.

#5
Evo sinoc mi je pao ortak, bila neka zurka u gradu i nas cetvorica smo otisli u ulicu pored te diskoteke da smotamo i zavarimo nesxto... I samo odjednom, dolazi crveni golf4, napred sedi lik i riba i dolaze ka nama. Bio sam okrenut ledjima i nisam se ni obazirao, ali kad su dosli do nas samo je izleteo lik i kao: "policija! sta si bacio to?" I uglavnom tu izlazi jos jedan drot sa sedista iza, kao ruke na auto, pretresli nas od glave do pete, ko jednog ortaka nasli jos i boxer, kod ovog drugog 1.6g trave... Jos ga hteli voditi da prespava u zatvor i kao ajde pustice ga, u utorak ide da da izjavu u riju, ako mu natovare i omogucavanje mogao bi dobiti od 2-12 godina... Ali rekao mi je ovaj drugi drot da ce ga optuziti za posedovanje samo, pa ce dobiti novcanu ili uslovnu, sreca ja kod sebe nisam imao bas nista, cak ni rizle :D A da vidite scenu, nas 4-ica drzimo ruke na autu, sve stvari izvadili na krov, a tamo vutra, troje razlicitih rizli, boxer... A ja ni licnu nisam imao kod sebe, danas su jos izbori u srbiji, ma strasno. Ae neko iz srbije ko je bio u ovoj situaciji nek napise sta zaista ceka ovog lika kome su ovo nasli?? e u svemu tome je bila jedna smesna scena, pita drot mog najboljeg ortaka, ovog sto je nosio xerbo kao "jel pijes ti?" i ovaj njemu: ne pijem, idem u teretanu i koristim neke proteine ovo ono kao pa ne pijem, i meni drot onda: a ti? jel ti pijes? Ja ne pijem u sustini, al sam rekao: ma da popio sam jedno pivo i guaranu (eneregetsko pice) i on debil meni: I kakav je osecaj? Ja reko: Sta? A on kao pa kakav je osecaj, pivo i guarana?? :DD Doslo mi da umrem od smeha, ja reko ma nije to nista... :D
InqAMBASADOR

jan 2007.

#6
Ae neko iz srbije ko je bio u ovoj situaciji nek napise sta zaista ceka ovog lika kome su ovo nasli?? Pa dobice novcanu kaznu najverovatnije... Moj drugar pao sa 5g i dobio je da uplati 5.500 dinara na neki racun u dobrotvorne svrhe. Narvno na sudu je priznao i izjavio da je tih 5g bilo za sopstvene potrebe. A drugi drugar pao sa pola jointa i dobio kaznu od 15.000 dinara. Mislim da dosta zavisi od sudije.
iffkicaENTUZIJASTA

jan 2007.

#7
E ovako ide pri a to je bilo prije nekih 5 god. radila sam u nekom kafiu do 23h i doe frendica po mene da si odemo zapalit poslije napornog radnog dana na obli~nju klupicu koja se nalazila u neposrednoj blizini tog birca...a ta klupica je onako na mra nom mjestu ispod nekog drva....i taman frendica srolala onako pravu obiteljsku i dodala meni joint....povu em ja dva dima i sku~im 2 metra dalje stoji pajkan...od aoka mi joint pao na zemlju(umjesto da sam ga potrgala ili pojela ili...)...i doe pajkan i digne joint i pita me "oh ho ho ato je to?"...ka~em ja njemu "ono ato vidite!"...kako je bilo dosta mra no posvjetli on sa svjetiljkom i tra~i me torbu na pretres...(a torba ogromna ona kaj ide preko ramena a u njoj 1800 stvari,nije se baa ugodno iznenadio...)dok je on pretra~ivao moju torbu frendica je panj strpala u gae...i sad kako on nije naaao niata kod mene po ne on nama srat kako e nas odvest u stanicu....ka~em ja njemu "daj odi hvataj velke ribe ja sam se doala malo opustit poslije radnog dana..."ato ne hvatate neke velke ribe ja ne dilam doala sam se malo opustit nakon radnog dana i vi ete sad mene u stanicu radi jednog jointa i imat u dosje i radi toga neu mo nai posao?"...ka~e on "pustit u vas ako ka~ete od kog ste nabavile..."frendica se brzo snaala i izmislila neko ime i kvart...ka~e pajkan na kraju.."nadam se da ste neku pouku iz toga izvukle!"...ka~em ja njemu..."jesmo neemo viae nikad puait po klupicama!!!"i to je to:)))
outdor@cENTUZIJASTA

mar 2007.

#8
...........prodo sam jednom liku za pljugu........za 10kn.......neke industrijalke.....pao je s tim....nakon par dana dolaze meni panduri na vrata...normalno ja i stara u stanicu....i ka~e on da su utvrdili da se radi o indijskoj...sva srea bilo mi je oproateno.....vjerojatno zbog toga ato su i oni sami znali da je konoplja ali su se pravili ludi.......pita me gdje sam nabavio....ja mu reko da mi djed iza kue ima toga brdo.....doali su....pogledali....i otiali.....eee sad mene zanima da sam ja pao i dobio neku novanu kaznu.....dali ja njega mogu tu~iti.......i dali mi se uope isplati........??
HeadISTRAŽIVAČ

mar 2007.

#9
Letos su moja 2 ortaka pala u isti dan, tachnije noc prvo jedan pa posle 15-20 minuta i drugi, a nisu bili zajedno, naravno, radilo se o dojavi. Prvom su nashli 0.95g a tu ima za jedan komad, e njemu je doshla kazna 15.000 a ovom drugom shto je imao za jedan singlic 0.65 je doshla kazna 30.000, pa vi vidite, sve zavisi da li si osudjivan pre, da li si imao prekrshaje i tako to...
HeadISTRAŽIVAČ

mar 2007.

#10
Na osnovu chega i zashto bi ga tuzio, ti si pao i dovidjenja :)
LucidDreamAMBASADOR

mar 2007.

#11
moj ortak je isao da uzme malo ganje od jednog lika u grad.pomerili su se u mrak i istog trenutka kada je izvadio ruku iz dzepa drot vikne STANI i oni se base u sprint..mog druga nisu uhvatili ali zato dilera jesu...nasli su mu kod sebe 25 g,a kucu je dojavio bratu da sa 8sprata u zgradi basi osam biljke od po 1.5m.za ne poverovati...sta reci...
outdor@cENTUZIJASTA

mar 2007.

#12
.........head....tu~io bi ga za uznemiravanje mene moje obitelji i susjedstva........jer to je bila industrijska ona se smije imati........nema kod nje THC-a........
TorpedoISTRAŽIVAČ

mar 2007.

#13
Proshao sam vrlo loshe...ali tako sam ja izabrao i prihvatam to kao zrtvu koju sam podneo sledeci svoje zivotno uverenje...
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

mar 2007.

#14
Nemam takvih iskustava, Bogu hvala!
TihojlaENTUZIJASTA

mar 2007.

#15
Nije te on uznemirio nego je policija obavila obavjesni razgovor ato je u skladu sa zakonom. njega su pitali di je to kupio i on je odgovorio na pitanje, ni im te nije uznemiravao. Sa druge strane ni policija te nije uznemiravala jer oni imaju pravo na izvidne radnje i informativne razgovore. ti ga mo~ea tu~iti za ato god da ~elia, meutim u ovom slu aju jednostavno nemaa aanse dobiti spor. Eventualno ako potkupia njegovog odvjetnika da namjeno izgubi spor mogao bi dobiti 20 - 50 kn ukoliko si zaposlen. S obzirom na sve troakove suenja i mita :) biti ea u gubitku par tisua. Nije ovo amerika da mo~ea tra~iti milijunske cifre jer ti se tako sprdnulo. kod nas stvar funkcionira na principu izgubljenog dohotka. Da si kojim slu ajem ostao bez noge oka i stra~njeg djela glave imao bi aansu da pristojno zaradia kad bi tu~io muriju. Zato sljedei put se "spotakni" udari glavom o haubu policijskog auta i zatim si nabodi oko na pendrek i nadaj se da e sudac popuaiti pri u :icon_lol:
bongashLEGENDA

mar 2007.

#16
Ovako smo levatili klince kad smo bili u srednjoj. Naatelia dva starija iza ugla, klinci dou daju pare, onda ova dva po nu tr at i vriatat ko' manijaci POLICIJA, BACI TO !!! Klincima se momentalno stisne i bris. :vb_kez: Da ne bi bilo zabune, don't try this at home. To su bila neka druga vremena ...
BossGrowENTUZIJASTA

mar 2007.

#17
evo da i ja podijelim moje (ne)iskustvo prvi put je bilo prije 6-7 god. idemo prika i ja doma iz izlaska negdje oko 4 ujutro, vozili smo tada skutere, malo dilali, uglavnom da imamo besplatno za pusit i to vecer krenemo prema doma a kisa ulije ko iz kabla, sta cemo, ajmo negdje zapalit da prode pljusak, on ispod sica od motora nekih 90gr ja mozda 100 i sjednemo kraj doma zdravlja jer je bilo natkriveno, a taj dom zdravlja kojih 150m od policijske stanice izvadimo trubu, on povuce par dimova i da meni, kisa pljusti, kazin i ja povlacim seriju kad ispred mene izleti neki balavac i kaze "POLICIJA" ja ga ono blesavo gledam, neznam ocu mu samar opalit sto me prepo, mislim neki balavac se hoce izgrebat dim pa me dode peglat kad ono znacka hehe sreca da nije skonto motore da su nasi samo nas popratio do stanice kojih par min pjeske :) next time dok sam sluzio ovu nasu bajnu hrvatsku vojsku cuvali strazu u nekom skladistu koje se upravo praznilo i odnosila se municija ja odgulio smjenu i kontam idem malo prosetat, vidit sta se to iznosi kako je kamion upravo otisao ta skladista ostala otvorena, da napomenem, ja u dzepu 50 gr vutre sto se nas par stavilo gledam stvarno nigdje nitko blizu i ja lagano unutra znali smo pucat iz AK47 kad bi dezurni posao negdje ali su meci bili problem i ja normalno napunim pune dzepove vojnih gaca, a ima ih 6 :) izlazim vanka, gace padaju od tezine, drzim ih rukama, kad ispred mene 2 casnika jedan ovaj moj dezurni, a drugi ni manje ni vise vec natporucnik SIS-a (bivsa udba :)) koji je tu dosao iz Zagreba oko 400 km udaljenog samo da bi nadgleda iznosenje municije kaze "sta radis tu" meni je doslovno srce prestalo radit, kroz glavu leti razgovor u pol, kaznena prijava, zatvor i samo mi prozuji BJEZI i ja pun gas trka, ali mi ne padne na pamet da u dzepovima imam (poslije se ispostavilo :) 78 metaka, ljudi to tesko pun ***** kad skontam da nemogu i nemam gdje, nakon par sek, stanem i dodem do njih i kazem "isao sam srat" :))) SISovac odma zove vojnu policiji i dolaze dva razvodnika, pokupe metke i travu i u postaju kad su ta dva iz VP nasli travu, malo su se odmakli i cuo sam da jedan komentira onu kesu i nesto se smjeska, da napomenem, trava je stvarno bila dobra, kupili u nekog lokalnog havera koji je to sadio da skratim, sad imam potvrdu o oduzimanju 78kom metaka.... i 6.9gr marihuane :))))) razvodnici "u transportu" digli kojih 40gr cvijeca i ostavili meni na vagi 7gr prpe za osobnu upotrebu :))) uvjetna traje jos koji mjesec
outdor@cENTUZIJASTA

mar 2007.

#18
..........tihojla.....ne govorim ja o nekim milijunskim ciframa.........a ko mu je kriv ato nije testiro tu travu i vidio dali je opojno sredstvo........on mi je bano odjednom.........bez veze.......
BossGrowENTUZIJASTA

mar 2007.

#19
Zato sljedei put se "spotakni" udari glavom o haubu policijskog auta i zatim si nabodi oko na pendrek i nadaj se da e sudac popuaiti pri u :icon_lol: lol

mar 2007.

#20
heh mi smo na glupost bili pali, prijatelj na partyu pusto reggae, i rijesio nam nest, i idemo nas trojica zapalit, van nasred glavne ulice u osijeku, a ja vec prebiven jerbo brat mi slavio rodjendan taj dan, pa ja i njih napusio, a ova dvojica pijani.. i tak stojimo kreveljimo se, kad idu dva tipa i zenska, al ja ne kontam nist pusim dalje, kad dode tip meni i uzme mi frulu iz ruke.. ja gledam onak zbunjen de pusti me vis da pusim, i onda mi znacku izvadio, i rece ajde decki s nama do auta.. prvo sto nam palo napamet da kazemo da so nasli kod drveta, i te se price sva trojica i drzali, i nist nam mogli nisu, jedino ovaj zavrsio na 4 sata u samici fuj fuj.. i sudac nam josh na kraju pomogo, i sretni i slobodni ostali..

mar 2007.

#21
Ja imo samo close encounter... Bili smo u parku, zasjeli na klupice, izvadili iz torbe par pivi, rizle i nes malo vutre i to sve pobacali po klupici. Bio mrkli mrak, pa ono, posvijetlit cemo mobitelom. I tako on svijetli a ja razmatam panj, jos mu serem kao, daj tu svjetli kam okolo, i mi se zapricali a ja jos drzim razmotan A4 format papira u rukama. Nijedan od nas nije skuzio da neko ide prema nama. i tak se mi svadamo na klupici kad ono, on umukne ja skuzim lika koji dolazi prema nama. ne reagiram odma dok lik nije doso na metar, dva od nas. smrzo sam se kad sam mu na ramenu vidio onaj prisivak "policija"! srce mi stalo. brijo sam da cemo past ko kruske! kad ono, lik se prosece pokraj nas, nit nas ne pogleda, a mi u soku jos sjedimo tak minutu i buljimo za njim. pokupili se isti cas iz parka. kad smo to pricali niko nam nije vjerovo :( dan danas nisam vise iso zapalit u taj park :)))
Ras TafariPOZNAVALAC

mar 2007.

#22
Close encounter. 2 joxa mi ostala u gacama kuci i zaboravio ih ponijeti, u zadnji tren sam ih se sjetio i brze odletio doma da ih pokupim, jelte neko ih je mogao vidjeti. :sun2:
PampersPOZNAVALAC

mar 2007.

#23
Ok, pazi ovo... Idem ja pocetkom drugog do slovacke i vucem sa sobom 2 tripa 5g dima i 3g hasha preko granice. Tripovi u kutiji od cda a dim i hash u foliji u samponu za kosu. Hrv granica, laa... nista ne pregledavaju... Ma granica, upadne mi carinik, prica hrv te no. Pita me di idem zasto i sta nosim sa sobom... Znate mene, ja kuliram ko u partiji pokera. Pocne mi kopat arma po torbi i nae staklenku Tommy majoneze (zamolila me rodbina da ponesem tamo jer tog nema za kupit). Pita on mene jel domaa? Ja rekoh ne i objasnim zasto nosim... On me pogleda ispod oka i nasmije se... Nastavi kopat po torbi i nadje jos jednu staklenku majoneze. Sapne liku koji mi je gledao putovnicu nest na maarskom, ovaj ode. Ja zbunjen... al na povrsini kuliram. Vidis prodje 2min dolazi tip s vu jakom pocne kopat po torbi a ker zario njuaku i pufta. Ja se usro... al na povrsini kuliram. Njuska pas, po samponu za kosu, njuska po cdovima, sve iznjusko. A ja sam cekam kad ce zacvilit/zalajat/skocit i ugrist me za jaja... sve se svodi na isto. Al ker mutavi, NISTA. E kak sam bio hepi, kad sam stigo i udario po skrivenom stashu, bilo je x10 sladje:lock:
kanehbosemAMBASADOR

mar 2007.

#24
@pamp ja bi se malo usro zbog ukca, a nisam mislio da su arme tak zajebane sva srea pa je dobro proalo jelda lega;) a ata da su neato naali? kak bi bilo dobro da kao organizacija mo~emo reagirati ~albama na svako padanje sa manjim koli inama, jebiga treba para za to sve....a i ini mi se da joa nisu stvoreni uvjeti za te akcije evo jedna ohrabruju a. u jednoj ve eri prije par tjedana na jednog lika su predstavnici reda i zakona (krimovci i plavci) naletili etiri puta. i svaki put su ga pustili i rekli ajd se sakrij nemoj po ulici s tim. naali su mu samo vutricu.neznam da li bi bilo tako i s dopom. kako god,bar da je viae takvih. pretjerana srea .
mari-huan-koISTRAŽIVAČ

dec 2007.

#25
E a zamislite da u jednoj sobi gajite gandzu a drugu i jedinu sobu na tom spratu ste izdali trojici pandura na desetak dana! EJ to su bila cimanja, ali njima nista nije bilo sumljivo niti sto se pali klima,niti ventilator sto se cuje ,cak ni bucno paljenje lampi preko sklopke nije u njima probudilo nikakvu sumnju. Uglavnom nista nisu provalili,ali sama cinjenica da su spavali u sobi pored plantazice zvuci komicno.
wu-traENTUZIJASTA

dec 2007.

#26
evo da i ja ovo ispricam makar nije bas za pohvalu.... ukratko jedne veceri prije nekih godinu dana bilo mso vani ja i jos 3 frenda...jeda od njih koj je onako malo stariji lik(puno stariji od nas) imao je 50 g. za pusit kod sebe...i meni je bio rodjendan i on meni kao ajde evo zamotaj pljugu...i izvadio je za 3-4 pljuge....uglavnom brdo je izvadio....i odmah mi je rekao da ne zamotam sve naravno nego da si uzmem za pljugu-dvije kao to mi je za rodjendan....uglavnom ostalo je da smotam postenu petardu.... poceo ja sa poslom i onako dok sam mrvio ili vadio sjemenke sta ja znam neko me onako slucajno gurnuo(bili smo svi pijani(ne jako)) i ja sve prosuo...a jebiga sjedio sam na kamenu pa sam pokupio koliko sam mogao i nastavio posao....nije proslo ni 5 min evo ja sam napravo neki nagli pokret i opet sve prosuo...onda sam promjenio mjesto. stavio sam to na neki zid i radio svoje...dosao frend i pricamo nesto i kako ga je netko zvao on se okrene i sa jaknom sve prospe....ja sam vec popizdio....oper sam skipi sve sto je bilo jos u vrhovima a ovo smrvljeno nisam ni pokusao jer je bilo po zemlji i po svemu....taj moj frend doda jos trave jer je od svega toga sto je bilo za jednu postenu raketu ostalo za neki light pljugu...nastavio ja mrviti i to sve a u medjuvremenu je poceo malo puhat vjetar, i naravno kako nisam pazio na sekundu-dvije zapuhao malo jace i opet se sve prosulo....ja sam vec bio spreman rec da necu vise motat jer sam bio vec izvan sebe koliko je trave baceno....i kao ajde da nastavim kad se vec desilo 100 puta veljda nece i 101...nastavim ja s tom jebenom ganjom i odjednom evo panduri( bas su dosli u pravi cas )...inace zivm u jednom selu i pandura ne da nema nikad nego dodju svake prijestupne i evo ih bas na tu vecer....badnjak na bozic....i evo izlazi neki mladi plavac mi ga drkamo jer se ful isfuravao kao on je nesto ovo ono....debil...i nakon toga kad su otisli i sve napokon sam zamotao i to je ispala neka light pljuga....(nisam prico nevazne stvari kao- prolio me dok sam motao jedan od njih crnim vinom pa sam bio sav od vina, jedan od njih je skupljao sjemenke cjelo vrijeme i skupio ih je ful brdo onda je dosao ovaj drugi i sve to bacio, pa je ovaj razbio nasred ulice neki kriglu a mi usred centra i takve slicne gluposti) ne zelim da se ovo nikome desi a i tesko da ce se desiti...haha pis
BloodspillerPOZNAVALAC

dec 2007.

#27
iskreno zaslu~ili ste past taj dan
BloodspillerPOZNAVALAC

dec 2007.

#28
a *****u miaa ovaj komentar je upuen zadnjem postu prve stranice.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se