LEGACY
tko je ovaj biser star 200 godina ? aaahahaa
22 odgovora2,488 pregleda
Weed Killah
POZNAVALAC800 REP22%
→ Ambasador
Weed KillahPOZNAVALAC
dec 2007.
dec 2007.#1
http://www.youtube.com/watch?v=6l5DIQHneWo
neka netko kaze tko je to ako ga prepozna.. ROTFLMAO... pa di su li ga samo nasli. A ja mislio da su politicari kod nas u hrv redneki..lol
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
dec 2007.
dec 2007.#2
fino ti piae palma :-)
predsjednik opatine jagodina
bilo aktuelno prije nekog vremena i novine pisale
on je imao i joa uvjek mislim ima tv palma
i bili su pornii svako ve
e
za novu godinu je puatao i monta~ pornjave sa klintonom
i onom babom gadnom mislim olbrajt
a kada je napokon pao sloba on je iz revolta ukinuo besplatne pornie
lik je jedinica za glupost
pazite ovaj manekenski hod i pri
u
ako neki homi gleda ovo...znae e ne treba i lol
http://www.youtube.com/watch?v=AbKLGyEj3Jg&feature=related
i ovo treba viet pogotovo modu u selu,dno brate
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
dec 2007.
dec 2007.#3
ovo s betovenom sam prije vidio ali koji je to lik idiijot da
ovjek ne vjeruje i onda on ima neku vlast de dobro je mogli su stavit onda komotno samo neki bager s mnogo predrasuda i na isto bi doali
marijuana lover
ENTUZIJASTA298 REP25%
→ Poznavalac
marijuana loverENTUZIJASTA
dec 2007.
dec 2007.#4
jeste pogledali ono sa docekom kako sam sebi sprema, pa lik stvarno nije normalan, i laze jos onoj voditeljivi u oci,kao spontano su se ljudi okupili oko trgovine a njih 50 na igralistu, ma to su politicari ,posebna vrsta ljudi!
kotva
ENTUZIJASTA396 REP49%
→ Poznavalac
kotvaENTUZIJASTA
dec 2007.
dec 2007.#5
lik je presmijeaan... samo me zanima kako takve sirovine dou na te funkcije...
mari-huan-ko
ISTRAŽIVAČ191 REP94%
→ Entuzijasta
mari-huan-koISTRAŽIVAČ
dec 2007.
dec 2007.#6
Sramota da neko na toj funkciji nezna da se zastidi neverovatne kolicine svoje gluposti!
Palma- pola covek pola budak!!
Mene je sramota i zeludac mi se prevrce kada pomislim na njegove izjave.
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
0 REP0%
→ Istraživač
jan 2008.
jan 2008.#9
a ne.....koja budala.stavili su ga kao predsjednika jagodine samo zato da im ne bude dosadno svaki dan,pa im prica takve bajke,to je sve namjestaljka,ne moze postojati tako glupi majmun.hahahahahah:shit2::kackepieksen::shit2::kackepieksen:,a mozda ima ***** umjesto mozga
dec 2007.
1 / 12
dec 2007.
apr 2008.