VUTRA
ForumZajednicaHumortko je ovaj biser star 200 godina ? aaahahaa
LEGACY

tko je ovaj biser star 200 godina ? aaahahaa

22 odgovora2,488 pregleda
Weed KillahPOZNAVALAC

dec 2007.

#1
http://www.youtube.com/watch?v=6l5DIQHneWo neka netko kaze tko je to ako ga prepozna.. ROTFLMAO... pa di su li ga samo nasli. A ja mislio da su politicari kod nas u hrv redneki..lol

dec 2007.

#2
fino ti piae palma :-) predsjednik opatine jagodina bilo aktuelno prije nekog vremena i novine pisale on je imao i joa uvjek mislim ima tv palma i bili su pornii svako ve e za novu godinu je puatao i monta~ pornjave sa klintonom i onom babom gadnom mislim olbrajt a kada je napokon pao sloba on je iz revolta ukinuo besplatne pornie lik je jedinica za glupost pazite ovaj manekenski hod i pri u ako neki homi gleda ovo...znae e ne treba i lol http://www.youtube.com/watch?v=AbKLGyEj3Jg&feature=related i ovo treba viet pogotovo modu u selu,dno brate
Kurblaj KanAMBASADOR

dec 2007.

#3
ovo s betovenom sam prije vidio ali koji je to lik idiijot da ovjek ne vjeruje i onda on ima neku vlast de dobro je mogli su stavit onda komotno samo neki bager s mnogo predrasuda i na isto bi doali
marijuana loverENTUZIJASTA

dec 2007.

#4
jeste pogledali ono sa docekom kako sam sebi sprema, pa lik stvarno nije normalan, i laze jos onoj voditeljivi u oci,kao spontano su se ljudi okupili oko trgovine a njih 50 na igralistu, ma to su politicari ,posebna vrsta ljudi!
kotvaENTUZIJASTA

dec 2007.

#5
lik je presmijeaan... samo me zanima kako takve sirovine dou na te funkcije...
mari-huan-koISTRAŽIVAČ

dec 2007.

#6
Sramota da neko na toj funkciji nezna da se zastidi neverovatne kolicine svoje gluposti! Palma- pola covek pola budak!! Mene je sramota i zeludac mi se prevrce kada pomislim na njegove izjave.
GreenManAMBASADOR

dec 2007.

#7
Dragan Markovic Palma a.k.a. Gospodin Drvo!Budaletina zesca.

dec 2007.

#8
Aj agri :)

jan 2008.

#9
a ne.....koja budala.stavili su ga kao predsjednika jagodine samo zato da im ne bude dosadno svaki dan,pa im prica takve bajke,to je sve namjestaljka,ne moze postojati tako glupi majmun.hahahahahah:shit2::kackepieksen::shit2::kackepieksen:,a mozda ima ***** umjesto mozga
RadeAMBASADOR

jan 2008.

#10
Ma to je najveci kralj na svetu... Njemu je mozak sprzen od hemije.
deny23ISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#11
koji liiiiik!!!

apr 2008.

#12
hahahaha zakon! a je*iga,mali je bio

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se