VUTRA
ForumZajednicaHumorkakav debil
LEGACY

kakav debil

62 odgovora5,680 pregleda
#1

sep 2008.

#2
Wtf!?de si izvuko tog debila?
#3
na jutarnjem listu a de kuzi ovaj dio Andrew je od ilija iz domaeg uzgoja skuhao toliko ljut umak da je opekao prst kad ga je stavio u njega, ali to ga nije zaustavilo u namjeri da pobijedi brata i djevojku. Nedavno je proaao zdravstveni pregled. bok te hebo pa on je kiselinu a ne umak napravio
extranoizeENTUZIJASTA

sep 2008.

#4
ja ne mogu jest niata ljuto. ne vidim u emu je tu guat :icon_eek: straano ata ljudi rade da bi ispali cool/pametni/otka eni...
#5
i ja nevolim ljuto osim ajvara :D

sep 2008.

#6
kada jedete ljuto lu i se endorfin prst je ispekao jer jer bilo vrelo
Kurblaj KanAMBASADOR

sep 2008.

#7
Debil ataea Ja jedem dosta ljutog i esto mi prija(polumaar)
BrenerPOZNAVALAC

sep 2008.

#8
Potpisujem samane. Takodjer jedem jako ljutu hranu (prija mi) al u zadnjih nekoliko godina zeludac je reko pa-pa, pa mi porucuje , lakse malo konju neces zivit vjecno...a odlazak na wc je teror :)
Kurblaj KanAMBASADOR

sep 2008.

#9
Najja e mi je naru it iz ove jedne tu lokalne picerije Mexicanu to je pica s ljutim mljevenim mesom po njoj ali ju ovi esto toliko preljute da to nije normalno, jedem ju i toliko onako uzdiaem da mi se vrti u glavi ali preukusna je, ja i moj brat redovito naru ujemo ve nas znaju dostavlja i
pecko88ENTUZIJASTA

okt 2008.

#10
Jel ima go voljan probati malo mog lutog ajvara...:flamed::flamed: Ko uspe da pojede pola tegle od jedan put a da pritom ne ima jos jednu bonus...:bonappetit: :rofl::rofl:
Kurblaj KanAMBASADOR

okt 2008.

#11
JA volontiram im je rije o ajvaru, hrpa kruva i malo trave i ima da ode ajvar
BrenerPOZNAVALAC

okt 2008.

#12
Evo ja se javljam da ga jedem, al pola tegle nebi mogo pojest ni da je sladak :)
Kurblaj KanAMBASADOR

okt 2008.

#13
Ti si onda teaki amater u jedenju ajvara:evilking:
bongashLEGENDA

okt 2008.

#14
Te ljute papri ice treba zakonom zabranit, vidia da ljudi umiru od toga. :b_evil:
Buckaroo BanzaiPOZNAVALAC

okt 2008.

#15
wahahahahahaa :ludaci_lol: presmjeano
LucidDreamAMBASADOR

okt 2008.

#16
...i mama je Crvenkapi rekla : Nemoj pricati s nepoznatima...
schISTRAŽIVAČ

okt 2008.

#17
ja ina e preferiram tabasco jer ima nenadhebivu aromu, i obo~avam ga!!! ~derem ga u svakom jelu. jednostavno ne mogu bez njega. dobro, la~em, mogu, ali fantasti an je. ljubitelji ljutog ajvara i slatkog ajvara su pozvani u moju rezidenciju na degustaciju (moja baba radi ajvar do jaja). ko hoe nek se javi na privat.pozz
BrenerPOZNAVALAC

okt 2008.

#18
Buraz volim ajvar al sve da je slatki nebih ga mogo pojest pola tegle :DD
Weed KillahPOZNAVALAC

okt 2008.

#19
stari narodni lijek za prehladu i bilo kakve respiratorne probleme je utrljat dobro ajvara u prsa..Po mogucnosti i gledati dok to neka djevojka radi. :P
schISTRAŽIVAČ

okt 2008.

#20
al gle, opet ovisi kolka je tegla
BrenerPOZNAVALAC

okt 2008.

#21
Opet mi je poceo kenjat forum. Sendam poruku, sve navodno ok i kad pogledam poruku nema je!! Na vise tema sam ovo primjetio. Siguran sam da i ovu poruku necu vidjeti sto negarantiram za vas :(
BugiPOZNAVALAC

okt 2008.

#22
yea, nikad ovo necu zaboravit ovu bazu :D htio se covjek ostavit alkohola,i doktor mu rekao da za pocetak pocme piti samo jednu casu po danu....hahaha...:icon_cool: btw....ajvar samo domachi...sto losije izgleda boljeg okusa...:sun2:
schISTRAŽIVAČ

okt 2008.

#23
normalno, to tako mora bit! pravi domai ato ga baba kuva

nov 2008.

#24
Da, da! `upak pe e u **********u materinu od ljutih feferona. Ali ne mogu si pomoi, tamanim ljuto kao blesav, makar ostao bez mara!
hirnISTRAŽIVAČ

nov 2008.

#25
:thumb:yeah brate bas tako

mar 2009.

#26
kako se kaze..jedes ljuto seres ljuto..haha =))
DevilDuverISTRAŽIVAČ

mar 2009.

#27
mmmm....ajvar... evapi...pljeskavica....pomfri...kapula...i topim se :D
TotalUndergroundISTRAŽIVAČ

mar 2009.

#28
nisam bio gladan kad sam pocheo da chitam ovu temu,evo sad balavim na sve strane..:icon_razz:

jun 2009.

#29
prijatelj mi se vrati iz grada kui, sav uaikan, i izvdi teglu ajvara iz friz,i mazne je malom kaaikom... ..ujutro mu se udila stara kako je mazno teglu kuhanog paradjaza,domaeg...,(zajebo se)., tvrdi da je mjesec dana u crveno bojio akoljku na wc... i promijenili je na kraju :):)

jul 2009.

#30
...pa ja znam jednog lika, tu iz ulice, jebote on jede luk, al bez icega, samo tako, uzme luk i jede ko jabuku...
ahaahahaahhahahah:)))))))))))))))))))))) pa ata ti je tu udno nidi znao da su i naai stari tako:DD nego naziv teme me pokosio :))))))))))

avg 2009.

#32
ata fali luku kao jabuci ? joa kad mislia da si uzeo kesu sa jabukama :rofl:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se