VUTRA
ForumZajednicaHumorDjevojke Zle?
LEGACY

Djevojke Zle?

72 odgovora6,374 pregleda

jun 2005.

#1
Djevojke nemojte se ljutit :)

jun 2005.

#2
to je navoðeno... 0011
dakiiISTRAŽIVAČ

avg 2005.

#3
a shto da se ljutimo!? :)
psihonaut19ISTRAŽIVAČ

sep 2005.

#4
Ljudi i am a pink puffy clowd.hehehe D'OH.no more weed today people.

mar 2009.

#5
hahahaaha :D bas smo zle. evo na. crno na bijelom.
wannabeshaman1POZNAVALAC

mar 2009.

#6
ma nisu sve...neke su zapravo muakarci :P.

mar 2009.

#7
jesu li onda muske zene zle? :)
wannabeshaman1POZNAVALAC

mar 2009.

#8
uf te su najgore...ko vuk izmazan u janjetinu il tako neato.podcjenih ia

mar 2009.

#9
hahahah e ovo je zakon.... @vutragenjo koja te sjebala? pa odma udri po curama xD
BugiPOZNAVALAC

mar 2009.

#10
[bez sadržaja]
3ananasa2ENTUZIJASTA

mar 2009.

#11
haha super je test bugi:D

mar 2009.

#12
sve tocno. sjedi. + 6 :)

mar 2009.

#13
Ne do bog. Ja licno obozavam zene ali one malo vise mene.

mar 2009.

#14
i ti si mega kul holivud star :D

mar 2009.

#15
hahahha pa genjo ak te tak zene obozavaju trebas otvorit harem xD
poljoprivrednik*ENTUZIJASTA

mar 2009.

#16
LOL orbitala 3d lici na dildo xD

mar 2009.

#17
Sve one podsvijesno traze ocinsku ljubav. Nije ih otac dovoljno grlio kad su bile male :-)

mar 2009.

#18
moje je mene grlio i vise neg je trebao xD
ataraxiaISTRAŽIVAČ

mar 2009.

#19
vidi ti mladih atovatelja freudovih boleaina XD

mar 2009.

#20
racunica valja..... al nisu bas sve takve.....ima i losijih =)

mar 2009.

#21
Ko da je Frojd jedini na svijet. Totalno grijesis. Frojdova najveca greska je sto nikada nije dodirivao svoje pacijente a kamoli grlio. Jeste ponekad stavljao ruku na celo tokom hipnoze jer je bio katastrofalan hipnozer pa je mislio da ako stavi ruku na celo da ce bolje ici. Zato i jesu pare bitne kod danasnjih psihijatara jer zamjenjuje dodir. Nesto predje iz ruke u ruku :-)
wannabeshaman1POZNAVALAC

mar 2009.

#22
eto ako je to jedini problem zastupit u ti ja svoje. s obzirom da kad ja budem imo kerke neu naa fizi ki kontakt osiguravat samo na grljenje ;) :P. al mislim da u zato rae posvojit neku mlaahnu djevu jer s mojim genskim materijalom....bah ne ~elim ni pomialjat. sigurno bi imala ogromne br ine i vee bicepse od mene.iako to ne mora bit loae

mar 2009.

#23
Naravno da nema nista tu seksualno. Boze mili al ste pogani. Zene od muskaraca traze njeznost a muskarci od zena sigurnost. Ko to nije shvatio onda njega majka nije dovoljno grlila :ludaci_lol:

mar 2009.

#24
a da nije obrnuto?
wannabeshaman1POZNAVALAC

mar 2009.

#25
nema ni eg seksualnog? au fak mislim da sam tek sad shvatio kako neato samnom nije uredu :rofl: edit:u biti ata je loae u tome da volia 16ogodianjakinje...posvajanje i ******* iste osobe je samo prakti no i prije svega humano.al to u biti nije direktno vezano s ovim pa nema veze edita:ma ek malo o emu se uope pri a?idem spavat po eo sam vodit monologe tj spamat

mar 2009.

#26
ma sve cure su bitchezzzz, treba ih iskoristiti na svakom koraku, posebno te maloljetnice... xD imam osjecaj da ova tema sve vise postaje muska... treba napisat ''only for mans''...
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2009.

#27
Only for men wicca Toliko o ~enama i gramatici:icon_lol:

mar 2009.

#28
fuck xD @saman ak krenes pratit moje gramaticke greske, moram ti rec da ces najeb*ti... ZLO ZLO ZLO xD

mar 2009.

#29
kad si bila maloljetna, voljela si da te se iskoristi. pervertitu jedan :D

mar 2009.

#30
green a sad glumim naivnu i nevinu djevochicu bwah valjda tko povjeruje, a je sam stvarno fina, vjerujte meni ljudi xD

mar 2009.

#31
bestidnice, narast ce ti nos :)
wannabeshaman1POZNAVALAC

mar 2009.

#32
:D malo si polupala lon ie...mislim da ide: bez stidnice narast e ti K U R A C nisam siguran u to no zna enje ove drevne narodne izreke al mislim da se odnosi na one dje a ie koje kasnije sti~u ari puberteta...da ih ne peru kompleksi previae.

mar 2009.

#33
@green draga zar nisi vec vidjela koliki mi je nos, a ona bradavica jos ga vise uveca... xD @wanna skontala sam nes al bolje da to ne iznosim ovdje, a et htjela sam napisat xD al nije vazno, to je sam do mog mozga i mene, gluposti i bezobrazluci xD
Eva RainENTUZIJASTA

mar 2009.

#34
Upravo obrnuto, istina je da vecina zena trazi sigurnost ( ja nisam medu njima, pa stoga nisam kompetentna da dalje govorim o tome ) no ne bih tu sigurnost nazvala potrebom za ocinskom ljubavlju i njeznoscu. Vise je to sigurnost na materijalnom osnovu, no osim toga zene zele sposobnog i uspjesnog muskarca koji ce biti u stanju da sluzi kao uzor njihovom potomstvu. Danasnje zene su emancipirane, samostalne, sa jasnim i bistrim ciljevima u zivotu i koje same sebi krce put do tamo gdje su naumile. Muskarci su ti koju u potencijalnoj partnerici, priznali ono to ili ne, vide i traze majku i majcinsku ljubav, nekoga da ih mazi i pazi, da ih slusa i razumije, nekoga kome mogu vjerovati, nekoga da ih bezuvijetno podrzava u njihovim naumima i da im bude oslonac kroz zivot. Nekoga toplog da ih doceka kada se nakog napornog dana vrate kuci, nekoga da uvijek bude tu za njih. Ovo je cista istina, samo cete rijetko naici na muskarca koji ce priznati. Sve ovo ne govorim iz iskustva, samo zakljucujem po onome sto sam vidjela, zato ne bih voljela da ova rasprava na kraju zavrsi presprdavanjem, vrijedanjem i ratom polova. Nije mi namjera da nikoga uvrijedim. Molim se prisutne na forumu da se ne obaziru na moj post, samo sam htjela iznijeti svoje misljenje. :sun2: peace
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2009.

#35
Pa je bih rekao da tu potrebu imaju obije strane
wannabeshaman1POZNAVALAC

mar 2009.

#36
nisam o ekivao da e se ovo dogoditi preko neta ali napravila si muakarca od mene :costumed-smiley-027 nego, ti ne ~elia ovo ato si prethodno opisala?jer ovako ispada da ~ivimo u mu~ja kom svemiru :P ato nesmije bit istina :D
Eva RainENTUZIJASTA

apr 2009.

#37
Cudna su moja poimanja veza i odnosa u vezama, opcenito cudna sam ja biljka :) Nemoj da sad filozofiram, bez razloga cu se zapetljati a opet necu uspjeti formulirati recenice tako da bi se shvatilo ono na sta mislim

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se