LEGACY
Djevojke Zle?
72 odgovora6,374 pregleda
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
psihonaut19
ISTRAŽIVAČ105 REP37%
→ Entuzijasta
psihonaut19ISTRAŽIVAČ
sep 2005.
sep 2005.#4
Ljudi i am a pink puffy clowd.hehehe D'OH.no more weed today people.
23 REP46%
→ Istraživač
wannabeshaman1
POZNAVALAC934 REP37%
→ Ambasador
23 REP46%
→ Istraživač
wannabeshaman1
POZNAVALAC934 REP37%
→ Ambasador
wannabeshaman1POZNAVALAC
mar 2009.
mar 2009.#8
uf te su najgore...ko vuk izmazan u janjetinu il tako neato.podcjenih ia
23 REP46%
→ Istraživač
mar 2009.
mar 2009.#9
hahahah e ovo je zakon....
@vutragenjo koja te sjebala? pa odma udri po curama xD
3ananasa2
ENTUZIJASTA476 REP69%
→ Poznavalac
23 REP46%
→ Istraživač
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
23 REP46%
→ Istraživač
23 REP46%
→ Istraživač
poljoprivrednik*
ENTUZIJASTA224 REP6%
→ Poznavalac
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
mar 2009.
mar 2009.#17
Sve one podsvijesno traze ocinsku ljubav. Nije ih otac dovoljno grlio kad su bile male :-)
ataraxia
ISTRAŽIVAČ58 REP5%
→ Entuzijasta
18 REP36%
→ Istraživač
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
mar 2009.
mar 2009.#21
Ko da je Frojd jedini na svijet. Totalno grijesis. Frojdova najveca greska je sto nikada nije dodirivao svoje pacijente a kamoli grlio. Jeste ponekad stavljao ruku na celo tokom hipnoze jer je bio katastrofalan hipnozer pa je mislio da ako stavi ruku na celo da ce bolje ici. Zato i jesu pare bitne kod danasnjih psihijatara jer zamjenjuje dodir. Nesto predje iz ruke u ruku :-)
wannabeshaman1
POZNAVALAC934 REP37%
→ Ambasador
wannabeshaman1POZNAVALAC
mar 2009.
mar 2009.#22
eto ako je to jedini problem zastupit u ti ja svoje.
s obzirom da kad ja budem imo kerke neu naa
fizi
ki kontakt osiguravat samo na grljenje ;) :P.
al mislim da u zato rae posvojit neku mlaahnu djevu jer s mojim genskim materijalom....bah ne ~elim ni pomialjat. sigurno bi imala ogromne br
ine i vee bicepse od mene.iako to ne mora bit loae
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
mar 2009.
mar 2009.#23
Naravno da nema nista tu seksualno. Boze mili al ste pogani. Zene od muskaraca traze njeznost a muskarci od zena sigurnost.
Ko to nije shvatio onda njega majka nije dovoljno grlila :ludaci_lol:
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
wannabeshaman1
POZNAVALAC934 REP37%
→ Ambasador
wannabeshaman1POZNAVALAC
mar 2009.
mar 2009.#25
nema ni
eg seksualnog?
au fak mislim da sam tek sad shvatio kako neato samnom nije uredu :rofl:
edit:u biti ata je loae u tome da volia 16ogodianjakinje...posvajanje i ******* iste osobe je samo prakti
no i prije svega humano.al to u biti nije direktno vezano s ovim pa nema veze
edita:ma
ek malo o
emu se uope pri
a?idem spavat po
eo sam vodit monologe tj spamat
23 REP46%
→ Istraživač
mar 2009.
mar 2009.#26
ma sve cure su bitchezzzz, treba ih iskoristiti na svakom koraku, posebno te maloljetnice... xD
imam osjecaj da ova tema sve vise postaje muska... treba napisat ''only for mans''...
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
mar 2009.
mar 2009.#27
Only for men wicca
Toliko o ~enama i gramatici:icon_lol:
23 REP46%
→ Istraživač
mar 2009.
mar 2009.#28
fuck xD
@saman ak krenes pratit moje gramaticke greske, moram ti rec da ces najeb*ti...
ZLO ZLO ZLO xD
23 REP46%
→ Istraživač
mar 2009.
mar 2009.#29
kad si bila maloljetna, voljela si da te se iskoristi.
pervertitu jedan :D
23 REP46%
→ Istraživač
mar 2009.
mar 2009.#30
green a sad glumim naivnu i nevinu djevochicu bwah
valjda tko povjeruje, a je sam stvarno fina, vjerujte meni ljudi xD
23 REP46%
→ Istraživač
wannabeshaman1
POZNAVALAC934 REP37%
→ Ambasador
wannabeshaman1POZNAVALAC
mar 2009.
mar 2009.#32
:D malo si polupala lon
ie...mislim da ide:
bez stidnice narast e ti K U R A C
nisam siguran u to
no zna
enje ove drevne narodne izreke al mislim da se odnosi na one dje
a
ie koje kasnije sti~u
ari puberteta...da ih ne peru kompleksi previae.
23 REP46%
→ Istraživač
mar 2009.
mar 2009.#33
@green draga zar nisi vec vidjela koliki mi je nos, a ona bradavica jos ga vise uveca... xD
@wanna skontala sam nes al bolje da to ne iznosim ovdje, a et htjela sam napisat xD al nije vazno, to je sam do mog mozga i mene, gluposti i bezobrazluci xD
Eva Rain
ENTUZIJASTA386 REP47%
→ Poznavalac
Eva RainENTUZIJASTA
mar 2009.
mar 2009.#34
Upravo obrnuto, istina je da vecina zena trazi sigurnost ( ja nisam medu njima, pa stoga nisam kompetentna da dalje govorim o tome ) no ne bih tu sigurnost nazvala potrebom za ocinskom ljubavlju i njeznoscu. Vise je to sigurnost na materijalnom osnovu, no osim toga zene zele sposobnog i uspjesnog muskarca koji ce biti u stanju da sluzi kao uzor njihovom potomstvu. Danasnje zene su emancipirane, samostalne, sa jasnim i bistrim ciljevima u zivotu i koje same sebi krce put do tamo gdje su naumile. Muskarci su ti koju u potencijalnoj partnerici, priznali ono to ili ne, vide i traze majku i majcinsku ljubav, nekoga da ih mazi i pazi, da ih slusa i razumije, nekoga kome mogu vjerovati, nekoga da ih bezuvijetno podrzava u njihovim naumima i da im bude oslonac kroz zivot. Nekoga toplog da ih doceka kada se nakog napornog dana vrate kuci, nekoga da uvijek bude tu za njih. Ovo je cista istina, samo cete rijetko naici na muskarca koji ce priznati.
Sve ovo ne govorim iz iskustva, samo zakljucujem po onome sto sam vidjela, zato ne bih voljela da ova rasprava na kraju zavrsi presprdavanjem, vrijedanjem i ratom polova. Nije mi namjera da nikoga uvrijedim. Molim se prisutne na forumu da se ne obaziru na moj post, samo sam htjela iznijeti svoje misljenje. :sun2: peace
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
wannabeshaman1
POZNAVALAC934 REP37%
→ Ambasador
wannabeshaman1POZNAVALAC
mar 2009.
mar 2009.#36
nisam o
ekivao da e se ovo dogoditi preko neta ali napravila si muakarca od mene :costumed-smiley-027
nego, ti ne ~elia ovo ato si prethodno opisala?jer ovako ispada da ~ivimo u mu~ja
kom svemiru :P ato nesmije bit istina :D
jun 2005.
1 / 37
jun 2005.
apr 2009.