VUTRA
ForumZajednicaHumorSta pricate kada se naduvate?????
LEGACY

Sta pricate kada se naduvate?????

276 odgovora43,461 pregleda

maj 2005.

#1
Kada god se napusim, provalim se do daske!!!!!! Izvaljujem neke gluposti totalne!!!!!! Mora da i vi to radite! Nego ba ako se sjecate ili ako vam je neko ispricao kakve ste gluposti valjali za vrijeme onog "super" stanja, ili ako ste vidjeli sta cudno pisite da se malo smijemo! ::histerija ::histerija ::histerija
gorillaISTRAŽIVAČ

maj 2005.

#2
sa mojim drugari snimali smo se i kad smo to gledali bilo je ::histerija zasto u jedan momenat svi smo pricali nesto a posele toga svi smo se stisili i ondak zanete sta je stalo ::histerija :pivo ::h2o
trusHardyISTRAŽIVAČ

maj 2005.

#3
pa ovisi neke pute mi je toliko dobro da mi se niti neda prièat samo snimam a ponekad se rasprièam i naravno prièam gluposti ali sve ima smisla daleko od toga.

maj 2005.

#4
Sinoc sam rekla: Jao sto mi ovi lezeci semafori (umjesto policajci) idu na zivce. ::histerija Rekla sam jos: Prije par dana sam se spustila niz slapove (treba-splavove) ::histerija

maj 2005.

#5
a joj. pa to nije nishta! cega se ja nisam naslushao! nemate pojma. jeste li slusali nekada napushena tumacenja matematike, fizike, filozofije. ju, ju, ju. kada se jedan jednom napushio pricao je kako je osnova i pocetak svega krug. kako je planeta okrugla, stomak trudnice. sta je bice, a sta bivstvujuce (to su izrazi koje smo ucili iz filozofije i koji treba da nam pomognu objasniti sta je smisao svega). pa onda matematika, pa fizika: zasto sve pada na dole a ne na gore? itd. onda smo isli da se ljuljamo na ljuljashkama. to je brutalan trip! onda smo sedeli tamo, i kad su neki klinci izasli iz zgrade ispred nas, jedni su isli ulevo a drugi u desno, i onda su opet pocela filozofiranja. kako je nekada nesto bila celina, pa se raspala, i sada imamo 2 dela koji idu jedan od drugog. pa onda trip je slusati kako se napuseni uvek plase kako ce ih skontati da su napuseni, a mene obicno nije briga. uvek sam hteo da varim sa streberima, da vidim sta bi onda oni odvaljivali, ali takvi nisu hteli variti (gimnazijalci su dobra deca).
Spirit DancerENTUZIJASTA

maj 2005.

#6
To KOMA uvek sam hteo da varim sa streberima, da vidim sta bi onda oni odvaljivali, ali takvi nisu hteli variti (gimnazijalci su dobra deca). Kao prvo ovo sad sto si reko nema nikakvog smisla.Ovaj sajt je namenjen svima onima koji podrzavaju konzumiranj kannabisa bez obzira na to odakle su , u koju skolu idu .... Kao drugo marihuana podstice kreativnost kod pametnih ljudi pa je uglavnom zato i puse (pisci , slikari,glumci, muzicari....). BAs kao sto je AVRAM negde napisao rastamn ne pusi travu zbog ong "lepo mi je " vec iz religioznih uverenja i zivotne filozofije .. Kao drugo primeti sam da ovde jedna dobra vecina nema blage veze o kannabisu i zato je ovaj sajt odlican da nesto naucite jer vutra nije samo telesno zadovoljstvo. Takodje neki travu konzumiraju retko , pa onda nadju sajt i pricaju svoju filozofiju o njoj koja nema nikakve logike . Inace ja sam gimnazijalac po tvojoj definiciji dobro dete pa evo vec treci mesec konstantno pusim travu minimum joint dnevno.Inace pusim od nepune 15-te pasivno, od ove godine aktivno.Koliko ti pusis? Koliko ti je iskustvo da pricas o necemu ?DA li si doso u stanje da te trava ne radi da razmisljas normalno i kada si high? DA pusis zato sto neke stvari vidis realnije? mislim da se samo tripujes ... Rastaman Vibration Positive !~

maj 2005.

#7
Brate... potpuno te podrzavam, mozda zato sto si rastaman :) ali bas u tome i imam nesto protiv tvog stava: Zapamti da na ovom sajtu nisu samo rastamani i da ima ljudi koji puse travu da se opuste i da im "bude lepo". Zato iskuliraj sta ljudi ovde pricaju, jer nisu svi isti kao i mi ;) :pivo Samo peace and unity! Bilo kakvom svadjom smanjujemo sansu da dekriminalizujemo ganju! Samo zajedno to mozemo uspeti, i sto mi reche Dread Irie: Stand up for your rights!
Spirit DancerENTUZIJASTA

maj 2005.

#8
Peace , Kobi ! U pravu si , mozda sam malo preterao .... ~)

maj 2005.

#9
pa uvek sam u prawoo ;) here to help! ::behehe
#10
ma...dok sam u "high" raspolozenju ulgavnom intelektualiziram i filozofiram da sam u stanju satima pravit znanost od cega god - pocevsi s lyricsima neke pjesme ili izgleda kaucha. Ekipa, naravno, na to pisha od smijeha , LOOL :) :) :)

maj 2005.

#11
Hm.... Pretjerivanje nije dobro u svakom slucaju, da ne znam sta trosis.. bio to vitamin c, cannabis, voda, ... itd. A sto se tice razloga pusenja, previse se lozite.. nisu u pravu ni oni koji je puse samo radi 'da im bude fino' niti oni koji puse radi religioznih stvari. Treba pusiti iz oba razloga, i radi uzitka i radi kreativnosti, inspiracije i slicno. Za sve postoji vrijeme.. Kao sto Louis Armstrong kaze, citiram: "It is an assistant and a friend." Rastamani nisu ljudi koji samo puse cannabis.. Rastafari je religija, kultura, puna obicaja i vjerovanja koji nisu samo pusenje cannabisa... A garantujem da ovde nema niko ko se 100 % pridrzava Rastafari 'kulture' tako da se ne zanosite mnogo. S obzirom da pusim zadnje 4 godine, sreo sam mnogo ljudi koji puse, i svi su pusili iz striktno 'da mi bude fino' razloga, njihovo pravo, koje ja mislim da je poslijedica nedovoljnog obrazovanja i zabluda. Takodje, nema veze to kolko ko pusi vutru, rijetko ili cesto.. samo je mudrost i znanje bitno. A sad jedan citat 'istinskog rastamana' (koji je umro zbog svoje vjere, a ne pretjerane upotrebe kanabisa kao sto se prica, i ako to vecina ne zna) Bob Marleya: "The more people smoke herb, the more Babylon fall."
#12
a da...? najgori su mi danasnji nadobudni klinci koji se napusavaju iz poze, jer misle da su tako vishe cool ili sta ti ja znam...uglavnom, pun ih je klub subotom na svirkama. zbog takvih mi se trava zgadi. Nemoj se previshe opterecivati pitanjima "Who is true and who is blue" jer to nikuda nevodi. Isto ko danasnji hipiji na primjer. Rijetko gdje cas naci usred neke urbane sredine ljudove s onom kosom,i sve u tom stilu kao 69-e, ali ima ih, ideje su zive....sigurno, to se moze primjeniti na svaki subkulturni i ini pokret. peace ,love & music :)
Spirit DancerENTUZIJASTA

maj 2005.

#13
Ovaj... odlicno zapazanje Bio sam svega ovog svestan ali sam se nadao da niko nece da me pecne .. medjutim ima ovde i pametnih ljudi .... Sto se tice RASTAFARIJA ovde je vrlo tesko da se pridrzavas 100% pravila ... prvo cega ne mogu da se pridrzavam jeste potlacenost zena koja je sad mislim u manjoj meri izrazena ali ipak postoji ... Inace stvarno se trudim maksimalno koliko mi to uslovi omogucavaju.Primetio sam da 90% rasta pije pivo i alkohol uopste u Srbiji (dozvoljeno je samo vino), pusenje duvana i sl. da ne nabrajam... retko ko se moli ... Imao sam prilike da vidim kako zive pravi Rastamani. Na pitanje da li si rasta odgovaraju "InI don't know, I walk with JAH ,sleep Whit JAH ,talk with JAH.." Neko vreme ziveli su u pecinama zbog ciscenja uma i duha (mislim da 40 dana bese minimum) - sto je ovde vrlo tesko ... Uostalom ne puse svi rastafarijanci travu ... Naravno za kolicinu pusenja si takodje u pravu ali posle 4 god. sumnjam da ti je lepo kao sto ti je bilo prve god. jednostavno postajes otporan .. ne radi vise vec tera na razmisljanje .. ********************To Be Continued******************

maj 2005.

#14
Lucy, da, u pravu si sto se tice tih klinaca, i ako se ne slazem sa onim sto si napisala, "zbog takvih mi se trava zgadi". Cannabis nije alkohol, niti je nesto sto je 'IN' ili 'OUT'. Isti se koristi hiljadama godina u proslost i hiljadama godina B.C., tako da to sto neki klinci se 'foliraju' sa tim ne bi trebalo da pogadja istinskog 'ljubitelja' cannabisa. Spirit Danceru, Jasno mi je da je tesko u ovoj okolini da se pridrzavas 100 % pravila, nisam ni rekao da je to must da bi bio 'rasta'. Bitno je sta osjecas u dusi .. tako znas da li jesi ili nisi, isto kao sto nije bitno da li si crnac ili bijelac. Bob Marley u svojim pjesmama mnogo pjeva o tome sta je rastafari, ko se prepoznao u tome, njemu ne trebaju dredovi da bi to iskazao. Osoba koja osjeca njegovu muziku je pravi rastaman, a pod osjeca ne mislim na ritam, rime ili slicno. Tekst, o cemu pjeva.. Ja, mogu ti reci, zivim po vecini rastafari 'pravila' ..osim alkohola, tacnije piva. Ali ne tezim tome, tezim da zivim ispravno, a ja vidim rastafari kao ispravan nacin zivota, moje misljenje, neko se mozda nece sloziti. Kolicina pusenja .. hm, sta podrazumjevas pod 'radi' ? Svima se desava isto kad se napuse, samo je pitanje kako 'oni' to shvataju. I nema tu otpornosti, sjecam se prvi put kako mi je bilo(prije 4 godine), i znam kako mi je bilo zadnji put kad sam pusio(prije par dana), isto. To o otpornosti nakon nekog perioda pusenja su gluposti, meni se nikad nije desilo da se nisam napusio, osim ako je los cannabis, pa onda se ne napusi niko, ne samo ja.

maj 2005.

#15
najzad! ja to poqshawam da objasnim ovim shabanima oko mene i svi me gledaju belo... :(
#16
Naravno da sam u pravu. Tko tvrdi surpotno - laze ::histerija ::histerija ::histerija objasni to nekom pozeru a ne meni. izgleda da nisi shvatio sto htjedoh reci - da ima sve vishe trenutaka kada se osjecam kao jedna od tih fejkera. da mi taj prokleti trava feeling nije tak savrsen, majke mi, nebi je vishe nikad niti pogledala. A Bob marley takoðer pjeva i "Smoke two joints...." ::histerija

maj 2005.

#17
Kako god, fejkeri sucks .. a i sta te briga, pusice do 19-20 godine i onda ce prestati, kad ih prodje to 'mi smo fazze' doba zivota. !~
Spirit DancerENTUZIJASTA

maj 2005.

#18
I'n'I respect You littleboy ! Pod 'radi' Pa meni nije isti osecaj od pre 3 god. kada sam prvi put uzeo i kad sam uzeo juce ... Osecaj jos postoji ali traje nekih 5 min. Treba mi povece kolicina trave da bih produzio taj osecaj mada mi do njega i nije nesto stalo... I to sto kazes da otpornosti nema - naravno da ima i to zavisi od naseg organizma na pr. od jedan joint ce nekog da 'ubije' , a nekog nece .... Zanimame sta studiras ? (ako studiras) Love n Unity

maj 2005.

#19
Ne znam, kao sto rekoh.. mene 'radi' uvjek...nekad slabo kad je losa trava. U subotu, sam se najvise napusio nego sto sam ikad u zivotu, mnogo mnogo dobra trava je bila. Mozda precesto uzimas ? Napravi pauzu od 2-3 sedmice, pa probaj, cisto da vidis da li je to. Ne studiram. Poceo sam da radim full time sa 16 godina i jos uvjek radim. IT - System/Network Administracija

maj 2005.

#21
bio je odwaljen kao ja sada :D prso saaaaaaaaaaaaaaaam ~)
brendPOZNAVALAC

jun 2005.

#22
voznjaaaaaa he ma nemam pojma super
parameciumENTUZIJASTA

jul 2005.

#23
imam ja jedan trip iz srednje skole. duvali mi na velikom odmoru i otisli na cas kod profanke koju smo zvali "niske strasti" jer je bila niska:) posle nekih 15 min. ortak koji se najvise naduvao pochne da peva pesmu "mala zena od velike sladja, mala zena u srce pogadja, ...." posle je bilo "kretenu umukni, dacu ti ja malu zenu..."
JoeENTUZIJASTA

jul 2005.

#24
paramecium, izvini, ali ti je taj ortak, nazalost, stvarno kreten...:)
parameciumENTUZIJASTA

jul 2005.

#25
Zato ga i volimo, sa njim je uvek zabavno
blackbringerISTRAŽIVAČ

jul 2005.

#26
Najveca glupost koju sam pricao je bila kad sam drugu koji je naduvan jeo neko pecivo rekao da su mu decki koji su na pekarskoj praksi drkali u to tijesto, jer smo bas bili prolazili pored nekoliko mladica koji su se bas vracali s prakse. Inace sam ok i filozofiram, no posto filozofiram i inace, nema bas neke razlike ;)
FernandezISTRAŽIVAČ

avg 2005.

#27
Malo mi je glupo kaj na prvoj stranici su ljudi ozbiljni i svadjaju se, a ovaj post pripada pod humor...

avg 2005.

#28
ma nisi ti jos video sta je svadja ;)
zekrtENTUZIJASTA

avg 2005.

#29
Asterix, Obelix, Cudomix i Hendrix, setih se toga jucer :)

sep 2005.

#30
da li mozete reci kako da stavim tu slikicu ispod imena

sep 2005.

#31
http://vutra.org/forum/faq.php#11 Znaci ides u svoj profil namjestis link ka avataru/slici. Ako je slika na tvom kompu onda... http://www.imageshack.us/ Takodje odlicna opcija ovog foruma kao i vecina foruma je pretraga za vec pisanim porukama o slicnoj temi: http://vutra.org/forum/search.php

sep 2005.

#32
pokusao sam ali se ne pojavljuje pise da je sve u redu ali opet nista

sep 2005.

#33
posalji mi sliku na [email protected] pa cu je ja postaviti
FernandezISTRAŽIVAČ

sep 2005.

#34
Jedanput je jednom mojem frendu smrklj iz nosa iscuril do hlaca al je jos uvijek visel. Bila je zima, - 5 vani, a ugasili smo joint pet minuta prije. Uglavnom, ja sam njemu, ispred kafica, pokusaval objasniti da on ne moze uci unutra jer mu se ljudi budu smijali kad vide da mu smrklj visi iz nosa. On se pocel onda histericno smijati, a smrklj mu je i dalje visel sa nosa i divlje se njihal gore-dole, levo-desno.

sep 2005.

#35
::super

sep 2005.

#36
Jednom smo uzeli kasetofon i snimali se dok napu$eni lupetamo...posle jedno pola sata provalili smo kako je tipka PAUSE jo$ uvek stisnuta...
P.P.POZNAVALAC

sep 2005.

#37
mi smo zadnjih nekoliko puta snimali na mobitele sta radimo i pricamo.... he he h he kad to slusam kao da se napusim... ::histerija ::histerija
zekrtENTUZIJASTA

okt 2005.

#38
Mamut Mamoyeb!!!
kurt_cobainISTRAŽIVAČ

okt 2005.

#39
ja svima pricam dobar dan. jednom sam otisao u prodavnicu i trazio zvake ali ne one sa ukusom misa, nego one od macke (istina)
P.P.POZNAVALAC

okt 2005.

#40
sinoc smo se napusili.... i ogladnili smo pa smo isli u pekaru... cim sam usla vidila sam da pise ''bublica sa sjemenkama'' .... i ja sam bila uvjerena da je to sjeme od vutre, i tako sam 3-4- puta bila u pekaru i svaki put po bublicu sa sjemenkama i svaki put sam pucala od smijeha kad vidim tu bublicu.... (to je bilo kad sam vec dosla k sebi, prije toga se ne sjecam sta je bilo, ali plakala sam od smijeha...) ::histerija ::histerija -smijala sam se ko ovaj smailic -> ::histerija
nobodyENTUZIJASTA

okt 2005.

#41
heh ja kad sam strejt uvek kazem dobar dan, kad se navarim ponekad se istripujem pa povedem racuna o tome koje je doba.
kurt_cobainISTRAŽIVAČ

okt 2005.

#42
ja sam u petak tako napusio da sam poceo da recitujem neku pesmu na engleskom...potom sam sa drugaricom pio pivo i zajedno smo trazili smisao zivota (na kraju smo otkrili da je zivot veliki gvozdeni tocak koji se okrece iznad nas i baca nam suze?)...potom sam joj prodao dusu...pre nego sto sam krenuo kuci svima sam po ulici pricao da je Smiljka vektorska velicina... nemate pojma koliko sam se smejao sutradan. a jos sam i nasao papir(ugovor) za prodaju duse. ::histerija ~)

okt 2005.

#43
imam ja malog kera... bash malog... i przhio... i onda odem da se igram sa njim... zavezem mu povodac i krenem da ga shetam... a on nije navikao na povodac pa se stalno neshto otima, skache, itd... a i ja nisam bas navikao da se shetam naprzhen dok me cima ker ::histerija
GreenManAMBASADOR

okt 2005.

#44
Ljudi sta vi to pusite kad imate takve tripove?Mislim vektori,semenke u pekari,loodilo.. udri:lol
xarabasENTUZIJASTA

okt 2005.

#45
Jednom sam napusen cmoknuo murjaka od silne srece,a on se onako samo radi reda nasmija............a i bio je stariji covek.
kurt_cobainISTRAŽIVAČ

okt 2005.

#46
jao, covece, ja bih mogao knjigu da napisem... ::histerija
#47
prvo sve pohvale za sajt,odlièan... sto se tiche teme...$ecam se jednom u srednju nas chetvorica smo naduvali ka svinje i otishli na chas,biohemiju,i $ednemo ja i drug u zadnju klupu,a ova dvojica ispred.Kao slushamo profesoricu shto pricha,kad drug pored mene uzeo da me gurka,ja se okrecem,veli-vidji mogu li te nesto pitat, -mozesh -jesi li gledao film boj na kosovu -jesam,mene tu vec pochinje malo smijeh,za to vrijeme ova dvojica ispred se povukla malo nazad,gledaju prof.al slushaju nas... -e pazi,nastavlja on,$ecash li se scene kad murat nabije glavu milosha obilica na kolac -$ecam -jesi li primjetio da kad milosheva glava ulazi u krupni kadar,da milosh otvara ochi,namigne i kaze-pobegao? -nas trojica,i on sa nama,krenuli ludachki da se smijemo...prof.prekinula prichu,gleda u nas,a mi pocrvenjeli,plachemo... -samo je rekla-momci napolje! eto to je jedna od mnogih... ~)
speedballENTUZIJASTA

okt 2005.

#48
zvuci ::super

okt 2005.

#49
ako nisam u toku, sori, ali ja cu odgovorit na pitanje postavljeno u naslovu teme. daklem, kas se zdimimo izvrcemo rijeci i pricamo totalne pizdarije. jednom kad budem imao vise vremena ispricat cu vam ponesto ~)
korisnièko vimeENTUZIJASTA

okt 2005.

#50
Meni je jednom gari objašnjavao kako se u XP - u može slikati ekran sa print screen i pokaže mi sve i otvori mi sliku da vidim. Ostane ta slika otvorena a mi se nešto zaprièamo i slušamo muziku. Kad sam hteo da promenim muziku ja poènem da klikæem i sav iznerviran kažem drugu kako mi se stalno zakucava raèunar, i klikæem li klilæem a on ni da mrdne. dosta mi je trebalo da skontam da je to ustvari slika mog desktopa. Inaèe obièno drugi prièaju i rade gluposti, posebno taj drug. On toliko puta na veèe odvali nešto glupo da sam prestao da pamtim. A hiljadu puta se desi da neko nešto odvali i umremo od smeha i kao 100% æemo zapamtiti šta je bilo a sutra niko ne zna. Moramo poèeti da zapisujemo. Sad sam se setio kad sam ga jednom poslao po rizlu (pošto on uvek forsira da pušimo još). Kažem mu ja da ne ide u rodiæ jer tamo verovatno nema a i rade sve neke babe, nego da ode u neku trafiku. On naravno onako napušen pravac u rodiæ. Dodje tamo i traži rizlu. Baba naravno nema pojma šta je to i pita ga lepo da joj objasni, a on zapeo rizla pa rizla. I baba sa kase zove mesara da on dodje da vidi šta ovaj drug hoæe. Kad je video mesara drugar se isparanoisao i bukvalno pobegao iz radnje. Vratio se kod mene i poèeo da me napada što sam ga poslao u rodiæ i isprièa mi kako baba ne zna šta je rizla i kako nije znao šta da joj kaže. Kad sam ga pitao što nije rekao papir za duvan samo se skenjao.
nobodyENTUZIJASTA

okt 2005.

#51
U ja sam do skoro imao ovu ulogu u mom drustvu, sad sam malo olabavio, ali dosli su drugi koji su preuzeli to radno mesto. Kontam da se u svakom drustvancetu nalazi barem po jedan takav.

okt 2005.

#52
U ja sam do skoro imao ovu ulogu u mom drustvu, sad sam malo olabavio, ali dosli su drugi koji su preuzeli to radno mesto. Kontam da se u svakom drustvancetu nalazi barem po jedan takav. tako je. kod nas je to p.p. i ponekad ja, ali rijeðe... eh, meni i p.p. dolazi posiljka iz splita u subotu, pa cemo se zdimit!
#53
Hahahaha... ono sa Miloshem Obilicem je najjache! ::histerija Jbt, koliko smo mi toga izvaljivali kad smo navareni, a sad ne mogu da se setim nicheg shto je bilo bash smeshno... :( Secam se jedino ovog shto je bilo skoro, ali nije bash toliko smeshno... Ja i ortak se navarili, seli na neke ljuljashke i krenuli da prichamo o svemu i svachemu. I onda smo najednom zacutali - to je trajalo jedno minut-dva. Meni odjednom u glavu doshla rech "Hipofizija"... i ja krenem da se smejem. Ortak me pita: "Shto se smejesh?", ja mu kazhem: "Hipofizija".... Ortak: "Shta ti je to?", Ja: "Pa ne znam jebote!" I tu smo umrli od smeha ~~ (josh uvek nisam pogledao shta znachi hipofizija, ako tako neshto uopshte postoji) A secam se da sam se jednom bash zheshce razvalio sam, a pored mene je bio ortak koji nije vario. I ja se istripovao da chujem kako neka baba peva crkvene pesme... i da taj zvuk dolazi sa desne strane. A u glavi sam imao sliku neke babe kako sedi za mashinom za shivenje i nogom pritiska pedalu. Ja pitam ortaka da li chuje neshto, on kazhe da ne chuje nishta. Tad sam se bash istripovao...
Kool King TENTUZIJASTA

okt 2005.

#55
meni je vutra došla jucer. ovih dana æu zalozit. kad se napušim imam inspiracije za pisanje pisama i snage pun kurac pa se bacam uokolo uglavno ovi se uvik kidaju od smiha
xarabasENTUZIJASTA

okt 2005.

#56
Pa da,kad je Sekspir vecinu svojih dela radio napusen..........to je on sad bolji od nas ~~
#57
Moj drugar se jednom tako jako namunjio da je zaustavio biciklistu u prolazi i zatrazio da ga odveze u hitnu pomoc. Iseko se, ne daj boze.

jan 2006.

#58
Xexe, jednom sam u autu utripovao da 2 druga koja su tad bila unutra samnom, da hoce da izvrse atentat na mene i izasao sam iz tolog auta napolje na -5c i nisam htio da se vratim unutra :)
Weed KillahPOZNAVALAC

jan 2006.

#59
Nocas mi se dogodilo nesto nevjerovatno. Necete vjerovat. ZAustavi me murja, a ja napusen ko cijelo stado. Zaustavi me jer nisam imao svijetla. A bila je noc.. Tjera me da idem puhat i ispadne da imam 0.0 promila u krvi. Murjak u nevjerici protrese uredjaj i ne vjeruje da nisam pijan.. A ja upusen do besvijesti. I nakon svega kaze on meni da se mogu vratiti u vozilo a ja ni pet ni sest pred murjakom mrtav hladan sjednem u njegov auto!! Sjednem, jos se cudim kakva su mi vrata, a nis mi nije bilo jasno kad sam vidio radio i kolegu murjaka koji sjedi pokraj mene... Koja bruka!!! Skuzim kaj sam napravio i kazem "Uvijek sam zelio sjesti za volan policijskog auta", na sto je murjak ostao bez rijeci a ja sam nonsalantno odsetao do svog auta pracen njihovim telecim pogledima... jao.. Da je to bilo snimit..
JoeENTUZIJASTA

jan 2006.

#60
:))))))))))nasmejao si me Poz>
P.P.POZNAVALAC

jan 2006.

#61
hehehheheheehee... predobro.... a steta je sta vecinu zaboravim, rijetko sta zapamtim... jedan put smo snimali mobitelom... i nesto smo pricali da kako bi bilo da je cistacica u skoli diler, i ona sakrije vutru u metlu... i tako neke gluposti, ali jedva se skuzi sta pricamo jer se samo smijemo...

jan 2006.

#62
4 nindze kornjache
gruchoENTUZIJASTA

jan 2006.

#63
jel probao neko da naduvan cita Alan Forda-do jaja!!! Inace volim da pogledam neki film koji sam vec video(bez vutre)-naduvan ga svatim skroz drugachije! :lol:
sektorISTRAŽIVAČ

jan 2006.

#64
Bolje da neznate shta sve pricham ka sam high :hail:
TaTaRISTRAŽIVAČ

jan 2006.

#65
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!! MA TII SI NAJJACHI BRATE !!!!!!!! Neshto najludje shto sam ikada chuo ...... brate kad ovo budem isprichao drugarima ... koji si ti leek brate ..... :bravo: :bravo: ma neam rechi ... :bravo_biggreen: :bravo_biggreen:

jan 2006.

#66
ahahahaha... koji ludak! :p
trusHardyISTRAŽIVAČ

jan 2006.

#67
ne mogu vjerovati...hahaha to je stvarno trebalo snimiti :bravo_biggreen: :bravo_biggreen: :bravo_biggreen: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
#68
Ja uglavnom tjutim,uzhivam u nekim svojim mislima i smeshkam se... :)
WickoISTRAŽIVAČ

jul 2006.

#69
e tu mogu da pricam satima...eto nama varzdincima se desavalu lude stvrari...al vidim da i svima, tak da nije bed:) okratko evo jedne zgode s mora: ja i frendovi odlucil na moru krenuti na zrce...( bili smo jedno 7 km od paga u nekom selu, a pag je kojih 35 km od zrca) i prije puta odlucil popti nesto pa stopmo do paga po jos cuge i onda busom za zrce... dobar plan..no... ja zabrijo da mogu popt litru vodke i tako ja poceo pit da bi za 1sat popio pola litre...bio sam razbijen do jaja...nakon toga zarolo ja 5 komada ..ono za posle na zrcu...al za 20min je to nestalo...:) i tako krenuli mi svi skupa stopirati al ja sam napusen pocel pjevati razno razne nerazumne pjesme koje su isle na zivec mojim frendovima ;koji nisu ni pusili ni popili;pa su mi rekli da nek se malo udaljim je da nebudu uhvatili prevoz nikakav...ja sam se maknul, uhvatil stop prije njih jer sam bil sam i lik me otpelal do raskrizja prema pagu i zrcu...tu sam ja zabrio da smo se dogovorili da idemo direkt za zrce i krenu ja pjesice 35 km... nakon jedno 5km i 2 sata hoda sam pocel kuziti da neke nevalja...i uhvatil stop...a onu u autu 3 turcina ...kad je paranoja lupila da me budu oteli i prodali u bjelo roblje ...uzas:) oni su me ostavili u novalji koja je kojih 5 km od zrca i tu sad se jedan dijo ne sjecam..samo da sam se nekak pojavil na busnoj stanici i usel u bus za zrce...i dosel do zrca..3 sata prije mojih frendova, bez mobitela i bez trave...nazical neku konobaricu za poruku, nasel ekipu iz rjeke koja je naravno imala trave previse i nastavil dalje :) kad su dosli moji frendovi steli su me ubiti... mozda nije smesna prica al da set to doziveli znali bi da votka i trava nejde skupa:)
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

jul 2006.

#70
To se tra~i...Alan Ford je zakon, posebno dok si naduvan, hehe!!! :leaf_blunt: :knjishki_moljatz: :ok:
#71
Ja sam pre neki dan napushena pisala jednu prichicu i veeeeoma mi se svidela kad sam je sutradan ponovo prochitala...sve u svemu,najzanimljiviji deo mi je kada se sunce pomalja iz pazuha kaktusa... :) :) :) :) :) :)

avg 2006.

#72
ne prichamo nishta, uglavnom zabadamo ...
#73
Moja drugarica Maja se vozila cele vecheri i tripovala da se ne oseca i stalno je prichala "majke mi" i poqshavala da nam objasni u kom je stanju,a bila je u stanju,kako ona kazhe,bez prostorno-vremenske orijentacije,tj. nije osecala sebe... :)

avg 2006.

#74
Pod dejstvom (baš mi ne paše hrv. rijeè "utjecajem" ili "stanjem"...nego baš ova) svete biljke, prièe prièaju nas...a ne mi njih :D
#75
gluposti :lol:
delboyLEGENDA

avg 2006.

#76
ja i ekipa se najcesce kajlamo medjusobno.zna se gledat tv i komentirat...kad je neka tekma dobra onda je to najbolje.
delboyLEGENDA

avg 2006.

#77
a evo sta mi je jucer palo na pamet dok smo se razbili, sta bi bilo ako zapalis pepeljaru benzinom za zippo. :D nemojte ovo pokusavati kod kuce.
dombaPOZNAVALAC

avg 2006.

#78
hm.ja kada se nadimim.sjednemo ljepo u fotelje i prièano o svemiru i slièno..onda se smijeno kao idioti jedno pola sata.Onda slušamo mjuzikl opere i onda opet prièamo :D

avg 2006.

#79
a joj. pa to nije nishta! cega se ja nisam naslushao! nemate pojma. jeste li slusali nekada napushena tumacenja matematike, fizike, filozofije. ju, ju, ju. kada se jedan jednom napushio pricao je kako je osnova i pocetak svega krug. kako je planeta okrugla, stomak trudnice. sta je bice, a sta bivstvujuce (to su izrazi koje smo ucili iz filozofije i koji treba da nam pomognu objasniti sta je smisao svega). pa onda matematika, pa fizika: zasto sve pada na dole a ne na gore? itd.( citat ) a stari moj ako pokusavas zapamtiti sve sta govoris u happy stanju onda nisi dovoljno zagonjen..... ja sam npr. zapamtija malo stvari kao naprimjer price o paralelnom svijetu i korijenju na drugoj strani zemlje koje viri sa obe strane i takve seme.. onda neki strani, novi jezici tipa japanski na zapusen nacin i baze zapusenih splicana tipa: lezimo na Bacvicama zagonjeni i lik pored mene se digne sa poda i kaze - jesi li ti primjetija??' i tako jedno desetak puta. mene uhvatila panika mislija san da san mora primjetit nesto tako vazno. cili san se usra da bi on meni nakraju reka :-jesi li primjetija kako ima sve vise debelih zena.....lol onda nisam zna kako se u wc-u poteze voda pa sam vrtija neki ventil pola sata dok nisu dosli moji krkani i rekli mi da vrtim krivi ventil. onda san vrtija taj jos pola sata, da bi nakraju skuzija da san samo mora potegnit konopac......... to su ludila
gloss_zelenkyAMBASADOR

sep 2006.

#80
Isao sam prije par dana sa frendom neki poslic napravit,a bilo pun kurac rano ujutro (mislim nekih 6.30!)!Taman prije neg kaj smo dosli vadi frulu iz torbe i pita:Ocemo??? Jel treba uopce pitat?! Zgazili to,a bila neka lagana pa nije pucalo(ne prejako)..dolazimo pred šefa ajmo rec normalni kad on kaže kaj æe se danas radit---Treba se popet na skelu 6 fuckin metara i prat prozore!!!Jos je i vjetar puhao ko lud,a ja reko nikad vise varit dok se ide nesto radit,nema j.... šanse! Ludnica bila totalna... Ali smo se zato poslije ubili èekajuæi bus! :-)

sep 2006.

#81
Ja veæ dugo vremena imam slièan raspored kad se naduvam. Prvo me uhvati "špreha" i onda prièam o svemu. razvijam teorije postanka svijeta, svijeæa, lubenica i sl. Onda me uhvati smjeh koji kulminira u "špici", što je neprestano smijanje od cca. 10-15 min.Onda se polako smiruje.
bLuNt.zLEGENDA

sep 2006.

#82
.. od neku vecer: "Klumi Gulio" htjedoh rec "glumi coolio"
Svizac_:)ENTUZIJASTA

sep 2006.

#83
Evo sta se meni desilo u Amsterdamu... Bilo je to davne 2002. godine..maturalno putovanje u Amsterdam....eh! To je bio ako se dobro sjecam drugi dan boravka u toj "zemlji cudesa" i ja sa šest frendova sjeo u Coffee Shop "Bulldog" koji je jedan on najpoznatijih u Amsterdamu. Na ulazu odmah desno je mali, nozovimo ga šank na kojem se kupuje trava i shit a onda se nastavi dalje ravno prema pravom šanku i ide se u separe...inaæe taj cijeli coffee shop je isfuran na zatvorski stil..ono separei su kao zatvorske æelije sa rešetkama, na zidovima slike pandura, vise lisice, pendreci a u jednom separeu èak i raste grass u nekom staklenom growbox-u..ali da ne duljimo uzeo je na ulazu 2gr Dutch Star = 12eur (inaæe nikada prije nisam èuo za tu vrstu trave..bit æe da je to nešto lokalno) i sjeli mi u jedan separe...izmrvili mi to i odvojim ja sebi za jednu pljugu i zamotam si èistaka bez duhana (kao ajd da probam baš) a frendovi to nisu niti skužili jer je svako sebi motao Pe...i tako ja svoju veæ popušio dok su oni sebi motali i tada kreæu scene...sjedim ja tako i prvo ništa ali izgleda da je taj Pe imao mali "delay"...nakon jedno 5min poènem brijat da mi nešto puše u glavu..kao neki ventilator a ono ventilatora nogdje (taj Coffee Shop nema niti prozore tako da nema šanse da je nešto puhalo)..dižem se ja i brijem po separeu tražiti šta to fuckin' puše...frendovi odkidaju! Onda nakon toga brijem da imam kao neku prozirnu kacigu na glavi...nekako sam brijao da sam izoliran,kao da je izmeðu mene i frendova plexiglass koji nas dijeli..totalno jak feeling..skroz druga percepcija. I tako kada su se i frendovi pošteno izroštali otišli mi u Burger King nešto jest koji je 20ak metara od Bulldoga i tamo se scene nastavljaju...pet puta ženi na kasi sam ponavaljao da hoæu: "Veliki pomfri"..na hrvatskom naravno dok nisam skužio da ona špreha po engleski..hehe...a da ne govorim da smo tamo jeli jedno dobrih 45min jer jednostavno nismo mogli jesti od smijeha...ono pogledamo se ja i frend..njemu visi salata iz usta i poènemo vrištat od smijeha...ne znam dal ste se našli kada u takvoj situaciji...ono silno se pokušavate skulirat al jednostavno ne možeš..to je jaèe od tebe i toliko se smiješ da te bole obrazi i trbuh...totalno dojaja! Eto da ne duljim više...taj Amsterdam je bio nezaboravno iskustvo i definitivno idem opet tamo...hmm jednog dana!
korisnièko vimeENTUZIJASTA

sep 2006.

#84
Ja i drugar smo se jednom istripovali da napravimo emisiju za dicovery channel. Hteli smo da odemo u Amazoniju da nadjemo neko još neotkriveno pleme koje nije imalo nikakvog kontakta sa civilizacijom i da im se noæu kad je oblaèno i ništa se ne vidi prikrademo gliserima natovarenim nekim brutalno jakim ozvuèenjem, odvrnemo im neku elektronsku muziku (imali smo, specijalnu stvar za tu akciju ali sam zaboravio koju, sad na brzinu kad razmislim mogla bi možda 16 Bit Lolita's - Tune Duties ili Paolo Mojo - 1983 (Eric Prydz Mix)) i snimamo kamerama za noæno snimanje kako reaguju u tom trenutku i kako se ponašaju u narednih par dana i noæi.
BeyondLEGENDA

sep 2006.

#85
Ja dok sam high i slušam elektronske laganice od ATB-a, sklopim oèi i zabrijem si da sam tam u amazoni s nekim plemenom (koji su isto high) i da oni to sviraju na svojim improviziranim instrumentima. Nevjerojatan trip, užitak življenja. :maryjane: :maryjane: :maryjane:

sep 2009.

#86
Mi kad se pocepamo odradimo neki klip, primera radi http://www.youtube.com/watch?v=KvVQw3wqcU0

okt 2009.

#87
ahahaha ... koliko dobrih postova :) inace ortak i ja ... ( kad smo u prilici da zajedno duvamo ) ... pricamo , gledamo lude filmove itd itd ali uvek kad krene da nas pusta trava , uvek proucavamo zavisnost od muzike ( probajte i vi ... zapitajte se samo da li postoji osoba koja ne slusa muziku ... i krenuce sama masta :) ) Ja ne znam kako nam je to palo napamet ... ali em sto su dobre izvale , em valjanje od smeha ... a najace je kad krenes da filozofirash nesto ... hahahah :) PASS THAT SHIT! :) uzivajte... !
extranoizeENTUZIJASTA

okt 2009.

#88
ahahhahahaaaa :rofl: ja sam jednom ušo u neki film da me napada jaguar i borim se protiv njega...u nekoj prašumi me zaskočio s leđa, već mi je počeo grist vrat kad sam u ga u luđačkom naletu adrenalina udario laktom u njušku. odletio je s mene i pao na neki kamen i slomio kičmu. ja smrtno ranjen sam lutao prašumom, dok nisam našao neku ljekovitu biljku koja mi je spasila život, pošto nisam raspoznaovao biljke nesvjesno sam je našao. kao da me dozivala.
Noname_ENTUZIJASTA

okt 2009.

#89
ja ako se ubijem poateno nemogu pricat al stvarno al to rijetko kad bude
Yami_RazielAMBASADOR

okt 2009.

#90
daj ja bi malo toga sto vi pusite :D XD meni su takve scene bile kad sam poceo pusit... odavno nema takvih briji.. i just get high.. xD

okt 2009.

#91
ja kad se napusim obicno slusam ove sto ne zaklapaju kad se napuse
Yami_RazielAMBASADOR

okt 2009.

#92
hahahhaha sad sam se sjetio.. od D. Chapella.. "only thing white people talk about when they get high.. is... other times they got high XD" e fkt true u velikoj vecini situacija :D

okt 2009.

#93
dolazim u pekaru JA: imate li burek sa sirom? PRODAVACICA: imamo. JA: imate li burek sa sirom? PRODAVACICA: imamo burek sa sirom. JA: imate li burek sa sirom? PRODAVACICA: imamo bre burek. jA: drustvo ajmo mi u drugu pekaru.

okt 2009.

#94
posle duvanja drug kupio koka kolu na trafici da gasimo zedj i samo on pije meni ne nudi i ja se iznerviram i proderem se alo bre daj mi tu trafiku osusila mi se flasa... XD

dec 2009.

#95
Ja kad se naduvam, volim doci na forume, poput ovoga i pisati postove poput ovoga. :D

jan 2010.

#96
hmmm.... mnogo toga za recji ali nzm sta pre :) ovako moj prvi trip je bio da sam u filmu, da je sve oko mene nepoznato i sporedno i da uvek ima neki cilj... tj neku buducjnost koja se mora desiti :D obozavao sam taj trip.... ali vremenom, i iskustvom u purnjanju nmg ga vise stvoriti... kao sto su mnogi ovde rekli i mene vremenom trava sve losije radi.... samo razmisljam i uzivam... chak se i ne smejem kao ranije :S Nzm dal neko od vas slusa Psy, ai moja omiljena akcija kad sam high je da zabodem sluske.... (obicno na putu do gajbe) drzim polu zatvorene oci i u ritmu muzike pokusavam doziveti taj put drugacije.... :D nadam se da ima jos neko ko moze ili gotivi ovake stvari poZz
ataraxiaISTRAŽIVAČ

jan 2010.

#97
ili ne pri am ili bolje da ne pri am XD
mirsadISTRAŽIVAČ

jan 2010.

#98
Kad sam sam onda nesto mozgam ili radim a u drustvu volim zasmejavati i izvlaciti ljude iz losih tripova. A kad se pocnemo smejati to je smejanje do kraja (borba za vazduh). Mada opet sve zavisi sta se mota...

apr 2010.

#99
evo prvi post, ova tema me inspirisala da se registrujem nakon par godina itanja. obi no kad sam pod dejstvom igram aaha sa starim drugom, on ina e bolje igra od mene, al tada me neka kreativnost i opa~anje ina e neopazivih stvari uhvati tako da puno bolje igram. pri am o raznim temama, meutim dosta njih se svede na par: nau ne, misti ne ili totalno gubljenje u vremenu i prostoru. zadnjih puta mi se deaavalo da neato pri am i tek kada izgovorim imam ozbiljnu sumnju u to da li sam to rekao ili da sam samo posmatra u svemu tome. ako se desi da izaem vani, odem negdje gdje je dobra muzika, a mogu se uklopiti neprimjetno jer sam pomalo uvijek bio pomalo paranoidan, a uvijek reputacija svecenika, ne znam ni ja sta vise pisem. ovo je jedan od moguih ishoda kad puaim sam :icon_lol:

apr 2010.

#100
Najjaci trip mi je bio kad sam dao staroj vutru da proba,jer je poricala osjecaj koji sam joj opisivao..Nakon 6-7 dimova koje je povukla,ja sam otisao do svoje sobe na 10-ak minuta i vratio se..Kada sam usao u sobu,pocela je da me napada,kao vidjela nekakve roze i zelene fleke na tepihu..a prica mi i da je imala osjecaj kao da misevi iz njega izlaze hahah...Ja nisam mogao vjerovati da je tako na nju djelovala hahaha :D
FrulaENTUZIJASTA

apr 2010.

#101
ja cesto pricam o besmislenosti svega.. pogotovo ova tema mi je cesta tema.. cek.. sta?

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se