LEGACY
evo da vidite malo i naše uradke
14 odgovora2,229 pregleda
iffkica
ENTUZIJASTA312 REP28%
→ Poznavalac
iffkicaENTUZIJASTA
dec 2006.
dec 2006.#1
http://mop.hr/content/view/26/7/
èim sam našla vašu stranicu frendove iz udruge sam obavjestila...i naravno sviða im se ideja da vaš link stavimo na stranicu...frend je rekao da æe se javit u vezi toga...nadam se da æe bit dobra suradnja...pozz i Jah bless :banana_skok: :banana_skakutje: :banana_trance: :banana_zelena: :banana_jea:
iffkica
ENTUZIJASTA312 REP28%
→ Poznavalac
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
iffkica
ENTUZIJASTA312 REP28%
→ Poznavalac
iffkicaENTUZIJASTA
dec 2006.
dec 2006.#4
Pa naravno podrazumjeva se to je veæ u planu a ima još puno toga u planu ali o tome æemo kad vam se javi Kris-glavni iz udruge...pa æemo fino svi da se družimo i tako baš sam sretna što sam vas našla vi ste baš ono što nam je trebalo...svi naši filmiæi su snimljeni u stanju napušenosti ali naravno pljuga je cenzurirana....pozz i Jah bless.. :talas: :maryjane: :maryjane: :maryjane: :maryjane: :maryjane: :maryjane:
delboy
LEGENDA7.285 REP23%
→ Zmaj
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
kanehbosemAMBASADOR
jan 2007.
jan 2007.#6
pogledo sam brusa, busha i white man can jump i valjam se od smijeha
sam tak nastavite,
fali takvih stvari
ja mislim da naaem vremenu nedostaju top lista nadrealista
dakle zvali bi se neo top lista nadrealista he he
dec 2006.
1 / 8
dec 2006.
jan 2007.