VUTRA
ForumZajednicaHumorGPRS- pronadite svog partnera gdje got on bio ...
LEGACY

GPRS- pronadite svog partnera gdje got on bio ...

46 odgovora4,686 pregleda

feb 2009.

#1
http://www.trackapartner.com/ samo upisete broj mobitela vaseg decka , cure ...:vb_whip:

feb 2009.

#2
a daaaj....ja zabrijao da to stvarno radi.....hahahhahahaaaaaaaa
BugiPOZNAVALAC

feb 2009.

#3
asti zna sam da me cura vara..

feb 2009.

#4
niste trebali komentirat sad nitko nece vidjet ovo u tom svijetlu kako je to vidio Alx_Blaze
bongashLEGENDA

feb 2009.

#5
KAkve veze ima GPRS sa GPSom ? :D :P

feb 2009.

#6
ma nema veze ni sa GPS, ni sa GPRS om ...u tom je i bit
Red WeedENTUZIJASTA

feb 2009.

#7
dobra fora.... ali steta sto je crno bijelo...

feb 2009.

#8
jiiiihaaa :D
dogo argentinoENTUZIJASTA

feb 2009.

#9
a dobra je fora. ja fakat zabrijao. da je mogue. al biloo bi fora. i taman si krenuo tra~it curu da vidim di je i jbg. zajebali me
Kurblaj KanAMBASADOR

feb 2009.

#10
da jako bi bilo fora..., dovoljno me paranoiraju mogunosti google eartha a da je preko broja mobitela mogue nai i vidjeti nekoga direktno ja bi se vjerojatno preselio u neku rupu po zemljom i jeo korijenje
ReacherPOZNAVALAC

feb 2009.

#11
hehe,i ja upisa curin broj mobitela da vidim s kim je hahaha. fora je ovo =)

feb 2009.

#12
BUHAHAHAHA HA.....odli no.
BrenerPOZNAVALAC

mar 2009.

#13
..preselio u neku rupu i jeo korijenje. Bwahahah:ludaci_lol: Fora sa GPRS, lol je dobra

mar 2009.

#14
jel ko naso svog partnera :D

mar 2009.

#15
znala sam ...

mar 2009.

#16
:)

mar 2009.

#17
fora je tko u ovo provjeruje hahahahha a vjerujem da je pola vas isprobalo xD
krasta-zgPOZNAVALAC

mar 2009.

#18
wicca,nemoj pricat,ti si 2 puta probala!:costumed-smiley-027

apr 2009.

#19
hahahahhaha je je pokusala sam upratit mamu, da vidim jel dovoljno daleko hahahhaha
FlegyPOZNAVALAC

apr 2009.

#20
jebeno reko da vidim oce li me naci i ukucam svoj broj mobitela kad gle stvarno isti ja na kompu u istoj pozi i dobra stvarcica sam sto ne pogodi svaki put dobro neznam zasto al trebali bi oni jos malo to doraditi :rofl:

okt 2009.

#21
hahahaha ....

jun 2010.

#22
Alo jel radi ovaj GPRS joa uvjek?
SvetilistPOZNAVALAC

jun 2010.

#23
ahahahaha o Haze legendo di ovo nae ina e radi dobro
svizac71ISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#24
hahaha..

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se