LEGACY
GPRS- pronadite svog partnera gdje got on bio ...
46 odgovora4,686 pregleda
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
feb 2009.
feb 2009.#1
http://www.trackapartner.com/
samo upisete broj mobitela vaseg decka , cure ...:vb_whip:
24 REP48%
→ Istraživač
Bugi
POZNAVALAC1.232 REP70%
→ Ambasador
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
feb 2009.
feb 2009.#4
niste trebali komentirat sad nitko nece vidjet ovo u tom svijetlu kako je to vidio Alx_Blaze
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
Red Weed
ENTUZIJASTA381 REP45%
→ Poznavalac
23 REP46%
→ Istraživač
dogo argentino
ENTUZIJASTA274 REP19%
→ Poznavalac
dogo argentinoENTUZIJASTA
feb 2009.
feb 2009.#9
a dobra je fora. ja fakat zabrijao. da je mogue.
al biloo bi fora. i taman si krenuo tra~it curu da vidim di je i jbg. zajebali me
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
feb 2009.
feb 2009.#10
da jako bi bilo fora..., dovoljno me paranoiraju mogunosti google eartha a da je preko broja mobitela mogue nai i vidjeti nekoga direktno ja bi se vjerojatno preselio u neku rupu po zemljom i jeo korijenje
Reacher
POZNAVALAC787 REP21%
→ Ambasador
ReacherPOZNAVALAC
feb 2009.
feb 2009.#11
hehe,i ja upisa curin broj mobitela da vidim s kim je hahaha. fora je ovo =)
Brener
POZNAVALAC760 REP18%
→ Ambasador
BrenerPOZNAVALAC
mar 2009.
mar 2009.#13
..preselio u neku rupu i jeo korijenje. Bwahahah:ludaci_lol:
Fora sa GPRS, lol je dobra
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
23 REP46%
→ Istraživač
mar 2009.
mar 2009.#17
fora je tko u ovo provjeruje hahahahha
a vjerujem da je pola vas isprobalo xD
krasta-zg
POZNAVALAC837 REP26%
→ Ambasador
krasta-zgPOZNAVALAC
mar 2009.
mar 2009.#18
wicca,nemoj pricat,ti si 2 puta probala!:costumed-smiley-027
23 REP46%
→ Istraživač
apr 2009.
apr 2009.#19
hahahahhaha je je pokusala sam upratit mamu, da vidim jel dovoljno daleko hahahhaha
Flegy
POZNAVALAC685 REP9%
→ Ambasador
FlegyPOZNAVALAC
apr 2009.
apr 2009.#20
jebeno reko da vidim oce li me naci i ukucam svoj broj mobitela kad gle stvarno isti ja na kompu u istoj pozi i dobra stvarcica sam sto ne pogodi svaki put dobro neznam zasto al trebali bi oni jos malo to doraditi :rofl:
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
Svetilist
POZNAVALAC1.480 REP98%
→ Ambasador
feb 2009.
1 / 24
feb 2009.
jun 2010.