LEGACY
Izjava brad pitta:)
20 odgovora2,444 pregleda
Svirač_Trube
ENTUZIJASTA570 REP93%
→ Poznavalac
Svirač_TrubeENTUZIJASTA
mar 2010.
mar 2010.#1
- Nekada sam znao popuaiti malo trave, ali sam se po
eo pretvarati u prokletu krafnu. To je utjecalo i na moj posao. Dosadilo mi je sve to. Sada sam ipak tata i stalno moram biti atento - rekao je glumac. (M. S.)
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
mar 2010.
mar 2010.#2
Da,a redatelj mu jednom re
e u javnosti(nema viae od godinu dana da je to pisalo) da sa sobom uvijek ima kockicu haaiaa da se malo opusti.
Ako la~u drugi,la~em i ja:)
Svirač_Trube
ENTUZIJASTA570 REP93%
→ Poznavalac
Svirač_TrubeENTUZIJASTA
mar 2010.
mar 2010.#3
e e znan prvo je to reka a sada govori da nepusi zbog djece kao...heh i onda je ovo gore izjavia:)
-hate camel-
ISTRAŽIVAČ68 REP12%
→ Entuzijasta
-hate camel-ISTRAŽIVAČ
mar 2010.
mar 2010.#4
Bio je prosle godine Brad Pitt u "Real Time with Bill Maher" i Maher se prisjetio nekog tuluma gdje su obojica bili i rekao da se sjeca da je Pitt rolao najsavrsenije jointe koje je Maher ikada vidio.
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
mar 2010.
mar 2010.#5
http://www.youtube.com/watch?v=cXcfW-0FIeM
................................................................
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
mar 2010.
mar 2010.#6
Kad je poeo Brad Pit.....onda kad je presto Pit Sampras AAAAAAHAHAHAHAHA baa sam funny LOOOOOOOOOOL
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Svirač_Trube
ENTUZIJASTA570 REP93%
→ Poznavalac
Svirač_TrubeENTUZIJASTA
mar 2010.
mar 2010.#9
nije tema nega izjava ti je izbrisi ak je u kurcu ,al meni je presmjesno kako je izjavio da ga pretvara u prokletu krafnu..
Krejzy
POZNAVALAC1.139 REP60%
→ Ambasador
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
mar 2010.
mar 2010.#11
Ne mogu ja brisat nemam ti ja nikakve ovlasti na forumu.
Ispri
avam se ako si se uvrijedio na moju primjedbu, nisam s tom namjerom pisao.
mar 2010.
1 / 11
mar 2010.
mar 2010.