VUTRA
ForumZajednicaHumorMarfi
LEGACY

Marfi

28 odgovora3,510 pregleda
nolleENTUZIJASTA

jun 2005.

#1
*Trava je uvek slabija nego sto ste ocekivali. *Uvek ima manje trave nego sto je potrebno. *Kada imate vrlo malo trave uvek ce se naci neko ko ce se uvaliti da "povuce dim". *Vi uvek popusite manje nego ostali. *Ako vas neko moze uhvatiti dok duvate,uhvatice vas. *Trava je uvek losija od prethodne. *Sto imate vecu kolicinu trave,njen proces nestajanja je brzi. *Sto je bolja trava veca je verovatnoca da vas uhvate sa njom,da je prospete,izgubite... *Zagrcnucete se dimom bas u trenutku kada neko moze da vas cuje. *Uvek kada vam se bas vari ili nemate travu,ili nemate rizlu ili ste sa nekim strejterom... *Ako imate super travu,rizlu i odlicno drustvo,nesto ce krenuti naopako.
Spirit DancerENTUZIJASTA

jun 2005.

#2
Drame Marfijev zakon o travi hahahha ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija

jun 2005.

#3
sto posto tacno ;) @dancer: 100 postova, chestitam ;)
dakiiISTRAŽIVAČ

jul 2005.

#4
gloopi marfi.. ponekad ga ZAISTA mrzim! 0127

jul 2005.

#5
jbg dakii, deshava se ali ovo gore jeste istina!
FernandezISTRAŽIVAČ

avg 2005.

#6
Zato ja sad pusim shit!
dakiiISTRAŽIVAČ

avg 2005.

#7
jeste, a? :) e, to tjemo tek da vidimo ~)

avg 2005.

#8
pa ne deshava se *bash* uvek, ali chesto p.s. jedva chekam da weedim ;) ~)
parameciumENTUZIJASTA

avg 2005.

#9
::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija
nobodyENTUZIJASTA

jan 2006.

#10
So true...so, so true
damirISTRAŽIVAČ

jan 2006.

#11
tebi kako ide bolje ti je da prestanes da duvas. NEznam dali si primetio ali kad god tripujes lose lose se i desi! Probaj da krenes pozitivno u sve sto radis i bice bolje ako ne odmah ,vremenom-nedaj se!! Ispadne da si sam svoj Marfi!!
P.P.POZNAVALAC

jan 2006.

#12
a nazalost,skoro uvik se dogodi neko od sranja... ali jebi ga... isto je uvijek lijepo zapalit...
OresarISTRAŽIVAČ

jan 2006.

#13
za sve se mogu slozit,osim za ono da je uvijek losija od predhodne
korisnièko vimeENTUZIJASTA

jan 2006.

#14
ja ne bih rekao ni da je uvek slabija nego što oèekuješ.
P.P.POZNAVALAC

jan 2006.

#15
pa nije sve to tocno... ali ima dosta toga... sta se cesto dogada...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se