LEGACY
Marfi
28 odgovora3,510 pregleda
nolle
ENTUZIJASTA299 REP25%
→ Poznavalac
nolleENTUZIJASTA
jun 2005.
jun 2005.#1
*Trava je uvek slabija nego sto ste ocekivali.
*Uvek ima manje trave nego sto je potrebno.
*Kada imate vrlo malo trave uvek ce se naci neko ko ce se uvaliti da "povuce dim".
*Vi uvek popusite manje nego ostali.
*Ako vas neko moze uhvatiti dok duvate,uhvatice vas.
*Trava je uvek losija od prethodne.
*Sto imate vecu kolicinu trave,njen proces nestajanja je brzi.
*Sto je bolja trava veca je verovatnoca da vas uhvate sa njom,da je prospete,izgubite...
*Zagrcnucete se dimom bas u trenutku kada neko moze da vas cuje.
*Uvek kada vam se bas vari ili nemate travu,ili nemate rizlu ili ste sa nekim strejterom...
*Ako imate super travu,rizlu i odlicno drustvo,nesto ce krenuti naopako.
Spirit Dancer
ENTUZIJASTA212 REP3%
→ Poznavalac
Spirit DancerENTUZIJASTA
jun 2005.
jun 2005.#2
Drame
Marfijev zakon o travi
hahahha ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
dakii
ISTRAŽIVAČ88 REP25%
→ Entuzijasta
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
Fernandez
ISTRAŽIVAČ78 REP19%
→ Entuzijasta
dakii
ISTRAŽIVAČ88 REP25%
→ Entuzijasta
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
avg 2005.
avg 2005.#8
pa ne deshava se *bash* uvek, ali chesto
p.s. jedva chekam da weedim ;) ~)
paramecium
ENTUZIJASTA341 REP35%
→ Poznavalac
parameciumENTUZIJASTA
avg 2005.
avg 2005.#9
::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija
nobody
ENTUZIJASTA386 REP47%
→ Poznavalac
damir
ISTRAŽIVAČ52 REP1%
→ Entuzijasta
damirISTRAŽIVAČ
jan 2006.
jan 2006.#11
tebi kako ide bolje ti je da prestanes da duvas.
NEznam dali si primetio ali kad god tripujes lose lose se i desi!
Probaj da krenes pozitivno u sve sto radis i bice bolje ako ne odmah ,vremenom-nedaj se!!
Ispadne da si sam svoj Marfi!!
P.P.
POZNAVALAC618 REP2%
→ Ambasador
P.P.POZNAVALAC
jan 2006.
jan 2006.#12
a nazalost,skoro uvik se dogodi neko od sranja... ali jebi ga... isto je uvijek lijepo zapalit...
Oresar
ISTRAŽIVAČ100 REP33%
→ Entuzijasta
OresarISTRAŽIVAČ
jan 2006.
jan 2006.#13
za sve se mogu slozit,osim za ono da je uvijek losija od predhodne
korisnièko vime
ENTUZIJASTA402 REP51%
→ Poznavalac
korisnièko vimeENTUZIJASTA
jan 2006.
jan 2006.#14
ja ne bih rekao ni da je uvek slabija nego što oèekuješ.
jun 2005.
1 / 15
jun 2005.
jan 2006.