VUTRA
ForumZajednicaHumorBiljka ljudozderka
LEGACY

Biljka ljudozderka

14 odgovora3,149 pregleda
i20ISTRAŽIVAČ

apr 2008.

#1
E ljudi ovo sam morao da postavim u Humor jer je stvarno i vise nego smesno.... Otiso kod ortaka a on posadio jednu semenku u stanu i od kad je nikla drzi je ispod stone lampe sa obicnom sijalicom od 100w u predsoblju loooooool Pogledajte nasta lici posle jedno mesecipo :balls::balls::balls:
GreenManAMBASADOR

apr 2008.

#2
A zasto on to uopste radi? :)
THC mindISTRAŽIVAČ

apr 2008.

#3
bolje ista nego nista :)
UNDERCOVERPOZNAVALAC

apr 2008.

#4
Oprosti mu Bo~e nije on kriv!! ja nemog vjerovat kakvih sve ljudi ima na ovome svijetu!!
nemesisISTRAŽIVAČ

apr 2008.

#5
a mogla je bit tako ljepa biljka.... samo da je imala bolje uvjete

apr 2008.

#6
Mozda nepotrebno izlaganje rizika.

apr 2008.

#7
neka on to sada izbaci u neku aumicu i samo saksiji isje e dno i bie mu to super kakav je trebao dizel bit:cow_yellow:
CasperENTUZIJASTA

apr 2008.

#8
hahaahha stavi ovu sliku u smijesne slike tamo

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se