LEGACY
Biljka ljudozderka
14 odgovora3,149 pregleda
i20
ISTRAŽIVAČ108 REP39%
→ Entuzijasta
i20ISTRAŽIVAČ
apr 2008.
apr 2008.#1
E ljudi ovo sam morao da postavim u Humor jer je stvarno i vise nego smesno....
Otiso kod ortaka a on posadio jednu semenku u stanu i od kad je nikla drzi je ispod stone lampe sa obicnom sijalicom od 100w u predsoblju loooooool
Pogledajte nasta lici posle jedno mesecipo :balls::balls::balls:
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
THC mind
ISTRAŽIVAČ162 REP75%
→ Entuzijasta
UNDERCOVER
POZNAVALAC913 REP35%
→ Ambasador
UNDERCOVERPOZNAVALAC
apr 2008.
apr 2008.#4
Oprosti mu Bo~e nije on kriv!! ja nemog vjerovat kakvih sve ljudi ima na ovome svijetu!!
nemesis
ISTRAŽIVAČ110 REP40%
→ Entuzijasta
nemesisISTRAŽIVAČ
apr 2008.
apr 2008.#5
a mogla je bit tako ljepa biljka.... samo da je imala bolje uvjete
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
apr 2008.
apr 2008.#7
neka on to sada izbaci u neku aumicu i samo saksiji isje
e dno
i bie mu to super
kakav je trebao dizel bit:cow_yellow:
apr 2008.
1 / 8
apr 2008.
apr 2008.