VUTRA
ForumZajednicaHumorSta sve ljudi cine, ne bi li se oslobodili vojske!
LEGACY

Sta sve ljudi cine, ne bi li se oslobodili vojske!

18 odgovora3,031 pregleda
iz0t0pENTUZIJASTA

sep 2005.

#1
Ovo je istinito pismo koje je napisao jedan regrut da bi se oslobodio sluzenja vojnog roka u Italiji: "Postovani gospodine ministre odbrane! Dozvolite mi da Vam iznesem neke cinjenice, koje ce Vam mnogo stosta objasniti u resavanju mog slucaja. Trenutno cekam poziv za odsluzenje vojnog roka u italijanskoj vojsci. Imam 24 godine i ozenjen sam 44-godisnjom udovicom, koja ima 25-godisnju cerku. Tu cerku je ozenio moj otac. Tako je otac postao moj zet, jer je ozenjen cerkom moje zene. Istovremeno je cerka moje zene postala moja maceha. U januaru smo moja zena i ja dobili sina, postao sam otac. To dete je brat zene moga oca, dakle surak moga oca. Ali istovremeno je i moj ujak, jer je brat moje macehe, to jest moj sin je istovremeno i moj ujak. Dva meseca kasnije je i zena moga oca dobila sina, koji je moj brat, posto je sin moga oca, ali pak takodje i moj unuk, posto je sin zenine cerke. Dakle, ja sam brat moga unuka i posto je muz majke neke osobe istovremeno njen otac, iz toga sledi da sam otac cerke moje zene, to jest i brat njenoga sina. Dakle, ja sam svoj sopstveni deda! Ovim obrazlozenjem, postovani gospodine ministre, Vas molim da me oslobodite vojne obaveze, posto po zakonu, otac, sin i unuk ne mogu istovremeno da sluze vojni rok. Molim za razumevanje i povoljno resenje mog slucaja!" (U aktima ovog mladica je pisalo: Osoba je razresena vojne obaveze zbog psihickih poremecaja i mentalne nestabilnosti, koji su posledica nesredjenih porodicnih odnosa!) pa reci... :D ~)
parameciumENTUZIJASTA

sep 2005.

#2
::histerija ::histerija gde iskopa ovo izotope.. ~~
kurt_cobainISTRAŽIVAČ

sep 2005.

#3
::histerija ::histerija
Spirit DancerENTUZIJASTA

sep 2005.

#4
Kolko je dobro ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija drame
speedballENTUZIJASTA

sep 2005.

#5
::histerija ::histerija ::histerija sto je njemu dobroo.
FernandezISTRAŽIVAČ

sep 2005.

#6
::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::zidoglav

dec 2005.

#7
ovo je bas bolesno sranje
DomeISTRAŽIVAČ

jan 2006.

#8
u jebote,je san se nasmija. ajme majko...
TripcoPOZNAVALAC

jan 2006.

#9
Ma zakon je na njegovoj strani, nema ata.
TaTaRISTRAŽIVAČ

jan 2006.

#10
ma leek je lood ... 8)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se