VUTRA
ForumZajednicaHumorPravi si vutra.org clan...
LEGACY

Pravi si vutra.org clan...

461 odgovora37,089 pregleda
Silent BobPOZNAVALAC

dec 2007.

#1
Pravi si vutra.org clan ako ti je http://forums.vutra.org/ homepage. Pravi si vutra.org clan ako refresujes "nove teme" tri puta za redom. Pravi si vutra.org clan ako ne volis komercijalu. Pravi si vutra.org clan ako ne volis newbie-e. Pravi si vutra.org clan ako postujes pravilnik. Pravi si vutra.org clan ako si upravo napusen. Pravi si vutra.org clan ako u svom potpius imas link do svog grow report-a. Pravi si vutra.org clan... nastavite...
mr.skunkAMBASADOR

dec 2007.

#2
potpisujem sve gore i dodajem: pravi si vutra.org lan ako za spavanje koristis dan i pravi su vutra. lan ako nikad ne popuaia ban.
PacoxENTUZIJASTA

dec 2007.

#3
Pravi si vutra.org clan ako po svom gradu lepis plakate/eseje sa temom "Legalise it!" i "Zasto je javnost slepa?"
choki123POZNAVALAC

dec 2007.

#4
Pravi si vutra.org lan ako probaa smislit neato na ovu temu....:ninja:
bongashLEGENDA

dec 2007.

#5
pravi si vutra lan ako puaia, a ne vu ea, ko' ~an klod van dam pravi si vutra lan ako zimi ne izlazia van pravi si vutra lan, ako si TU a ne tam. :dunce:
Kurblaj KanAMBASADOR

dec 2007.

#6
pravi si vutra lan ukoliko imaa test iz matematike danas a ovdje bazdia
InqAMBASADOR

dec 2007.

#7
... Kada ne spamujesh :) I nije da ne volimo newbies... nego ne volimo ljude koje mrzi da cita pa postavljaju pitanja a mogli su da procitajuvec na forumu :)
Yami_RazielAMBASADOR

dec 2007.

#8
pravi si vutra.org clan ako u slobodno vrijeme razmisljas o novim temama za forum(cak iako one nemaju smisla) xDDDD
prolaps_rektumaENTUZIJASTA

dec 2007.

#9
ako....ti se obrazi osuae nakon 2 god. puaenja hibrida
FukmondoAMBASADOR

dec 2007.

#10
pravi vutra clanovi slabo slike postuju samo toliko!
BugiPOZNAVALAC

dec 2007.

#11
Pravi si vutra.org clan si procitao sve predhodne postove do ovoga...
FukmondoAMBASADOR

dec 2007.

#12
ovo tele iznad mene je argentina:))

dec 2007.

#13
pravi si vutra.org clan ako upravo razmisljas kako ces sutra prebacit biljke u novi box

dec 2007.

#14
Pravi si vutra clan ako sada 'ebes majku kisurini sto se odlucila padat za vikend :violent018:
LucidDreamAMBASADOR

dec 2007.

#15
Pravi si vutra clan ako si uvek u toku...:email:
marijuana loverENTUZIJASTA

dec 2007.

#16
pravi si vutra.org clan ako volis pusit s bonga a moze i bilo koja druga naprava za pusenje

dec 2007.

#17
Pravi si Vutra clan ako si pravi Vutra clan!
Weed KillahPOZNAVALAC

dec 2007.

#18
pravi si vutra clan ako citas postove purpe haze-a i sa smijeskom odmahujes glavom btw.. jednostavno sam morao.. :)
NarquilaENTUZIJASTA

dec 2007.

#19
Ako si grower :)))
RadeAMBASADOR

dec 2007.

#20
Pravi si vutra-clan ako sa prolaznikom podelis svoj zadnji dzoint.... Pravi si vutra-clan ako prepises moj tiket i ako u zadnje vreme stalno masim... ;-)
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

dec 2007.

#21
Pravi si vutra lan ako ti je najmanji hed vei nego otvoreni dlan...:icon_mrgreen:

dec 2007.

#22
Pravi si vutra.org clan ako imas 100g sad kod sebe. :)

dec 2007.

#23
pravi si vutra lan ako si stvarno pravi vutra lan pravi si vutra lan ako si prihvaen od drugih vutra lanova pravi si vutra lan ako nisi spamer smorni pravi si vutra lan ako imaa kvalitetne postove pravi si vutra lan ako ne juria listia zbog manjka qria
LucidDreamAMBASADOR

dec 2007.

#24
Pravi si vutra.org clan ako ne verujes u gluposti radneskele...
choki123POZNAVALAC

dec 2007.

#25
Pravi si vutra.org lan ako koristia search....:dunce:
wu-traENTUZIJASTA

dec 2007.

#26
pravi si vutra.org clan ako ne volis ku klux klan pravi si vutra.org clan ako palis na propan butan pravi si vutra.org clan ako zapalis zeleno kad izlazis van :D
RedShAMBASADOR

dec 2007.

#27
pravi si vutra clan ako uspijes navest npr. brata svog da se registrira i jos se navuce na sajt pa sada hara bespucima foruma :b_evil:
doSnovaAMBASADOR

dec 2007.

#28
pravi si vutra clan ako furas flomastere pravi si vutra clan ako imas macku pravi si vutra clan ako imas 3 posta pravi si vutra clan ako si crnac
GreenManAMBASADOR

dec 2007.

#29
SVe te nejeblo!!!! Pa ja sam izlgeda pravi Vutra.org clan!!!! :hehe::hehe::hehe:
LowriderISTRAŽIVAČ

dec 2007.

#30
Pravi si vutra.org clan ako nisi navucen na gan !! :icon_mrgreen:
wu-traENTUZIJASTA

dec 2007.

#31
pravi si vutra.org clan kad ti je sestra RedSh :D pravi si vutra.org clan kada duvas i pijes Pan :P pravi si vutra.org clan kad pusis neki hed zajeban YO YO

dec 2007.

#32
Pravi si Vutra clan ako ne duvas a ipak posjecujes nas sajt.
mari-huan-koISTRAŽIVAČ

dec 2007.

#33
Pravi si vutra lan HEJ, ako ubedia bar deset matoraca da je vutra OK.
wu-traENTUZIJASTA

dec 2007.

#34
pravi si vutra.org clan kad upalis ekran a na njemu hed zajeban :D
bahateeENTUZIJASTA

dec 2007.

#35
Pravi si vutra.org clan ako u 00:00 napises post sretan bozic
gloss_zelenkyAMBASADOR

dec 2007.

#36
Pravi si Vutra lan kad ka~ea ljudima masno zeleni Vam dan :D :maryjane:
choki123POZNAVALAC

dec 2007.

#37
Pravi si vutra.org lan ako upravo sad motaa buxnu od 20 centi...al ozbiljno...lol...za sutra
#38
pravi si vutra clan ako pusis olu dok citas sad ovo

dec 2007.

#39
Pravi si vutra clan ako ne zalivas biljke sa limunadom.
mr.skunkAMBASADOR

dec 2007.

#40
pravi si vutra clan ako lo~ia mr.skunka cijeli dan
PacoxENTUZIJASTA

dec 2007.

#41
Prvi si vutra.org clan ako uvek smisljas razne nacine da konzumiras vutru (naravno i ako nemaju smisla) Prvi si vutra.org clan ako si kreativan
wu-traENTUZIJASTA

dec 2007.

#42
pravi si vutra.org clan kad si masnom vrhu fan

dec 2007.

#43
pravi si vutra org clan, ako ti je vutre pun ceo stan :icon_cool:
UserNameENTUZIJASTA

dec 2007.

#44
Pravi si vutra.org clan kad zeleno okrecis stan hehee.. i kad visis tu non stop :P
GreenManAMBASADOR

dec 2007.

#45
pravi si vutra.org clan ako igras break dance a ponekad i kan-kan:hippy:
choki123POZNAVALAC

dec 2007.

#46
Pravi si vutra lan ako imaa svoj stan, Ako ne popuaia bann, Ako volia ~an klod van dam, Ako plovia u katamaran, Ako ne puaia sam, Ako razmialjaa o vutri ceo dan, Ako ne jedea salamu, Ako si bio u Amsterdamu, Ako uvjek prvu puataa damu, Ako ne zaglibia u spamu, Ako volia sarmu, Ako puaia dobru travu, Ako jedea baklavu, Ako imaa makar jednu tavu, Ako imaa izdredanu glavu, Ako muzea kravu, Ako imaa neonku plavu, Ako znaa smotat pravu, Ako volia prirodu, Ako ne volia modu, Ako si ikad bio na brodu, Ako ti biljka ima dobru internodu, Ako pri e koje pri aa ne padaju u vodu, Ako puaia travu od koje budea na podu, Ako imaa bikarbonu sodu, Ako se ulizavaa Modu, Ako jedva ekaa da ti starci od kue odu, Ako ne volia komercijalu. :dunce:

dec 2007.

#47
Pravi si vutra clan ako gajis svoje...i "neznas" za dilere...:common028:
wu-traENTUZIJASTA

dec 2007.

#48
pravi si vutra.org clan kad si pera zdera i pustis dobar post van :P
elephant0rAMBASADOR

jan 2008.

#49
ako si se logiro na forum na novu godinu da vidis ako ima jos nekoga tamo :hehe:

jan 2008.

#50
if you have life
elephant0rAMBASADOR

jan 2008.

#51
pravi si vutra,org clan ako nisi plitak
bongashLEGENDA

jan 2008.

#52
Pravi si vutra.org lan ako uredno pratia sve spam threadove.
wu-traENTUZIJASTA

jan 2008.

#53
pravi si vutra.org clan kad na forumu provedes skoro cijeli dan :P e sorry...a mi se cini ili je nestao neki post tu gore...?od pere zdere...
kotvaENTUZIJASTA

jan 2008.

#54
Pravi si vutra.org lan ako se di~ea usred noi da idea na wc,pa usput upalia komp da vidia jel ima novih postova...
prolaps_rektumaENTUZIJASTA

jan 2008.

#55
....ako ne odgovaraa na ovu temu...:punch:
bongashLEGENDA

jan 2008.

#56
^ ako imaa suha usta,krvave oi
LucidDreamAMBASADOR

jan 2008.

#57
Pravi si vorg clan ako si Vutrogasac...:thumb:

jan 2008.

#58
pravi si vutra clan ako si nov na vutri a vutra tebi nije nova ;)
Weed KillahPOZNAVALAC

jan 2008.

#59
pravi si vutra clan ako si bio na kavi sa erom :)
bongashLEGENDA

jan 2008.

#60
Pravi si vutra lan ako znaa min. 5 modera ili bar 2 admina u~ivo. :vb_kez:
FukmondoAMBASADOR

jan 2008.

#61
ha ha ha znaci sve ovo iznad pada u vodu doobraaa:bp4l:
gloss_zelenkyAMBASADOR

jan 2008.

#62
Pravi si vutra lan kad imaa para za HPS, a nemaa za duvan :D :maryjane:
mr.skunkAMBASADOR

jan 2008.

#63
Pravi si vutra.org clan ako ti je Era ~andu repa
choki123POZNAVALAC

jan 2008.

#64
Pravi si vutra.org lan ako si sad cijeli blatnjav i stara ti sere zaato imaa blatnjave patike jer si tra~io mjesto za sadit....heh...:popworm:
prolaps_rektumaENTUZIJASTA

jan 2008.

#65
...ili si mo~da po ubretu hodao
TarkiPOZNAVALAC

jan 2008.

#66
Ak imaa za saditi plan da ti puae biljke barem jedan fan volia ljude ato ko~a im je tan lan si jedan volim-trava klan koji vutra.org zna bit nazivan.
prolaps_rektumaENTUZIJASTA

jan 2008.

#67
pravi si ... vutra org lan ako si ... ko neki, ...spam :flamed:
bongashLEGENDA

jan 2008.

#68
pravi si vutra org lan ako nisi lan
prolaps_rektumaENTUZIJASTA

jan 2008.

#69
careeee.....kako me be-je ova gramatika...tipfeler
Kurblaj KanAMBASADOR

jan 2008.

#70
Ukoliko trkljaa tu po forumu u 5 i 11 i to u potpunosti trijezan - `AMAN `ANDOR NE PIJE `LJIVU(ima ve viae od pune godine dana)
wu-traENTUZIJASTA

jan 2008.

#71
pravi si vutra.org clan ako nemas ban i kad ti taj pojam nije stran onda se trudis svaki dan da ne dobijes ban

jan 2008.

#72
pravi si vutra clan ako za vrijeme svinjokolje foliras temperaturu i varis u sobi :-) :-) pravi si vutra clan ako popusis travu od koje si pravio putar pravi si vutra clan ako dok pada kisa varis pred kucom u autu od starog pravi si vutra clan ako te drotovi pregledaju 2 puta u istoj veceri i ne nadju ti vutru pravi si vutra clan ako vatrogasnim aparatom napraskad auto od drotova pravi si vutra clan ako se u 5 ujutro sakrijes u wc da ne vidis prve zrake sunca i nastavis pusiti pravi si vutra clan ako se vozis 25 kilometara biciklom po magli da zapalis frulu na starom mjestu pravi si vutra clan ako zapalis frulu sa profom pravi si vutra clan ako si zapalio sa starcima (koji su protiv dima) pravi si vutra clan ako pare za re~ije potrosis na dim pravi si vutra clan ako sadis gljive u terariju sa tarantulama pravi si vutra clan ako radje pusis nego pijes pravi si vutra clan ako si procitao cijeli forum u 3 dana :-) hahahah
McGreggorENTUZIJASTA

jan 2008.

#73
Pravi si vutra lan....ak se ujutro u 8 logiraa i cudis se kak nema novih postova od pola 6...
nocna_pticaISTRAŽIVAČ

jan 2008.

#74
pravi su vutra.org clan ako navecer kad dodes iz skul motas trube dok starci gleaju neki film kul
wu-traENTUZIJASTA

apr 2008.

#75
pravi si vutra.org clan kad se sjetis ove teme bas na aprilov prvi dan :P
CutkiISTRAŽIVAČ

apr 2008.

#76
pravi si vutra.org clan kad poludis na prvoaprilsku micemo pola vutre foru :)
Kurblaj KanAMBASADOR

apr 2008.

#77
Ako si u lanjen na forum sajta www. vutra.org I to nije ni malo zanimljivo NE
green_goblinISTRAŽIVAČ

apr 2008.

#78
pravi si vutra clan ako pusis svaki dan!
gargamelPOZNAVALAC

apr 2008.

#79
pravi si vutra.org clan ako imas vise od jednog posta, a da pritom nisi rekao neku tesku glupost
hantragaISTRAŽIVAČ

apr 2008.

#80
vutra . org spade sa stranice na sektu :lml_spam:
BloodspillerPOZNAVALAC

apr 2008.

#81
lol ina ili mlijekom
TarkiPOZNAVALAC

jun 2008.

#82
Pravi si v.org. lan ak ti stara nae kofer pun lisca koje ce u buducnosti biti hash
KaraJackPOZNAVALAC

jun 2008.

#83
Pravi si v.tra clan ako starce napusis i oni ti daju novog clana bebac v.tra.org
FrulaENTUZIJASTA

jun 2008.

#84
Pravi si Vutra.org lan ako pusis puno vutre kao da ti je posljedni dan
FrulaENTUZIJASTA

jun 2008.

#85
Pravi si Vutra.org clan ako je.bes u mozak starce i profesore cijeli dan
BrenerPOZNAVALAC

jun 2008.

#86
Pravi si vutra.org clan ako uvjeris starce da vutra nije babaroga kao sto tv prica. Pravi si vutra org clan ako visis na vutri cijeli dan (sajt) :eyebrows:
LedoENTUZIJASTA

jun 2008.

#87
Pravi si vutra.org clan, ako kupis hash a ne stan. Pravi si vutra.org clan, ako ljubia biljku a ne dlan:)
Weed KillahPOZNAVALAC

jun 2008.

#88
.. ako si gledao tekmu Hrvatska - NJemacka s pljugom u ustima i kad smo dali, pala je, skurila ti hlace i majicu ali si je nakon euforije ponovno zapalio i dzusno zavrsio sa najvecim osmjehom na licu :)
korjenkoPOZNAVALAC

jun 2008.

#89
Pravi si vutra.org clan ako nemash pred ban ;D
KaraJackPOZNAVALAC

jun 2008.

#90
Pravi s vutra.org clan ako od procvijetane kuje napravis bokserice sa naslovom Big Buds :))

jun 2008.

#91
Pravi si vutra.org.clan ako si straight high.
pecko88ENTUZIJASTA

jun 2008.

#92
Pravi si vutra clan, Ako nisi bio na sajtu 3 sata vura te ne fata...:icon_mrgreen:

jun 2008.

#93
Pravi si vutra.org lan ako imaa loa dan, nave e bacia skok s motkom, nabacia smajl , i ka~es baj baj Pravi si vutra.org lan ,ako imaa svoj sajt i kostim od spajdermena Pravi si vutra.org lan ako ispod noktiju naea za jednu rolku Pravi si vutra.org lan ako pravia mehanizam za spustanje i dizanje lampi, totalno napuaen Pravi si vutra.org lan ako ti vade staklo od hps-ovki u hitnoj Pravi si vutra.org lan ako nisi ispo u crnoj kroniki Pravi si vutra.org lan ako ti zena kaze, danas je nestajalo struje Pravi si vutra.org lan ako pjevusis kad usred ljeta pada kiaa Pravi si vutra.org lan ,ako se radujes postavljenoj zamci pu~evima Pravi si vutra.org lan ako imas P (fosfora) (kad zatreba) Pravi si vutra.org lan ako imas poznanika u niskozemskoj Pravi si vutra.org lan kad se pola godine ,pravia ghost (ne pitaa gluposti RTFM) ..usisaa forum ,dodjes ovdje i ostavia prvi post

jun 2008.

#94
Dobra! :wave:
ZOKIAMBASADOR

jun 2008.

#95
pravi si vutra.org clan ako se zajebavas po ceo dan a za ispit se molis sam..

jun 2008.

#96
pravi si vutra.org clan ako genji masiras kicmu

jun 2008.

#97
Pravi si vutra.org clan ako ne zezaa admine svaki dan. Mora da se bojia da ne dobijea ban. I onda se probudia i shvatia da je sve to ru~an san, Jer bio si njihov plan. Plan ka~e: Mo~e da se la~e, al nesmije da se na tvoju stranu preva~e. Jer mi smo elitna ekipa koje pametne ne brika. Zato pazi kakva ti je spika. Vutra org. clan, postani naa lan, te dopuni naa plan, I ostvarit emo vje iti san, da puaimo vutru svaki dan. Budite bez straha od uze, joa da vas i tamo guze! Evo vama crno na bijelo, pa emo vidjet da li se smjelo. :bong7bp:

jun 2008.

#98
pravi si vutra lan kada ne smaraa po cio dan bem te popre ke gedora kvaria miris s`mora drty prdi skela na vrela travanda bevanda
Kurblaj KanAMBASADOR

jun 2008.

#99
Pravi si vutra org lan ako koristia osmicu srca iz apila za remi kao osmicu ~ira u apilu za belu i joa te to u~asno zabavlja i izaziva smijeh svaki put kad neko ima tu kartu, A vutre nema
KaraJackPOZNAVALAC

jun 2008.

#100
Pravi si vutra lan da ~va ea kifofe svaki dan i ako ti slabo bilo svaku no onda s pravi vutra lan :))
BugiPOZNAVALAC

jun 2008.

#101
pravi su vutra.org clan ako ti ljudi misle da ti je growbox nekakv svemirski uredaj.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se