LEGACY
Don't Laugh - Jap game show
10 odgovora1,748 pregleda
Flamey
ISTRAŽIVAČ71 REP14%
→ Entuzijasta
FlameyISTRAŽIVAČ
apr 2009.
apr 2009.#1
Cilj igre je ne nasmijati se dok ih ostali ljudi nasmijavaju. Tko se nasmije dobije bamboo ma
em po guzici :icon_lol:
Evo kako izgleda:
Learn english
Ovdje ako zelite gledati od pocetka emisije do kraja
Part 1 za ostale klinite sastrane ;)
*sve ima eng sub
36 REP72%
→ Istraživač
apr 2009.
apr 2009.#2
ti mater kakva je to igra vise udarca dobis nego sto se nasmijes
___________________
(—`v´—)
`*.¸.*´
¸.•´¸.•*¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ .•´ ¸¸.•¨—`•.
bahatee
ENTUZIJASTA216 REP4%
→ Poznavalac
bahateeENTUZIJASTA
apr 2009.
apr 2009.#3
Meni ovo eni veze, mo~da ato sam zagorila ili jednostavno ato sam plava.
36 REP72%
→ Istraživač
apr 2009.
apr 2009.#5
nemora znaci =))
___________________
(—`v´—)
`*.¸.*´
¸.•´¸.•*¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ .•´ ¸¸.•¨—`•.
apr 2009.
1 / 6
apr 2009.
apr 2009.