LEGACY
Vutra i Mjuza
22 odgovora1,995 pregleda
Ivory
ENTUZIJASTA424 REP56%
→ Poznavalac
IvoryENTUZIJASTA
okt 2008.
okt 2008.#1
AceVox
Registrovan: Oct 2008
Postovi: 1
Pohvalio Puta:: 0
Pohvaljen 0 Puta u 0 Tema
Pitanje: Buka!
Pozdrav, novi sam na forumu ali vidim da imamo atoata zajedni
kog :D
zanima me, dali buka smeta biljkama?
razlog: sadim u jednoj prostoriji, odma do nje je druga prostorija u kojoj bend svira 2-3 puta tjedno po 3-4 sata, te dvije prostorije su povezane vratima, zidovi su od blokova + na drugoj strani 15cm kamene vune pa gips plo
a + piramidalna spu~va 10cm. dok ekipa svira ne
uje se to neato pretjerano jako, al ipak pitam .....
;-):banana_dred:
AceVox
Pogledajte Profil Korisnika
Poaaljite Privatnu Poruku Korisniku AceVox
Naite Viae Postova Korisnika AceVox
Dodaj AceVox u listu Prijatelja
Danas, 11:22 #2 rasta-zg
Registrovan: Jul 2008
Postovi: 83
Pohvalio Puta:: 0
Pohvaljen 0 Puta u 0 Tema
--ako sviraju mozarta onda ce ti biljke bit grdosije,inace kad je prevelika buka u blizini biljke trebas ju kad naraste 15-cm iscupat iz zemlje i prorijedit korjen znaci odrezi malo vise od pol korjena i onda to stavi oko 2 dana u vodu da se biljka oporavi.nadam se da sam pomogo!!!
__________________
Jednoga dana,kiaa je padala 2 dana!!!
Ivory
ENTUZIJASTA424 REP56%
→ Poznavalac
IvoryENTUZIJASTA
okt 2008.
okt 2008.#2
Nije mi namjera ismijavat se iz nikoga...ali ovo je glupost.....rezat korijen biljci napola :D ...pa kako bi ti funkcioniro da ti neko odreze noge ?hahahah....ovo me ubilo...
Ivory
ENTUZIJASTA424 REP56%
→ Poznavalac
IvoryENTUZIJASTA
okt 2008.
okt 2008.#4
Neznam dal je to zajebancija ali ono,cilj je ipak savjetovat druge a ne ih smuljavat....
Makar je i pitanje bilo smijesno,ali pomalo i logicno....npr.ruzama smeta zvuk dok su malene....treba informirat ljude.....ajd peace
krasta-zg
POZNAVALAC837 REP26%
→ Ambasador
Ivory
ENTUZIJASTA424 REP56%
→ Poznavalac
IvoryENTUZIJASTA
okt 2008.
okt 2008.#6
haha...ok....al ono,dobra ti je ta bila....svaka cast...:D:rasta1:
Ivory
ENTUZIJASTA424 REP56%
→ Poznavalac
IvoryENTUZIJASTA
okt 2008.
okt 2008.#7
Nemoj pls shvatit nes krivo....nemam ja nista protiv tebe....Just funny
Casper
ENTUZIJASTA527 REP82%
→ Poznavalac
Ivory
ENTUZIJASTA424 REP56%
→ Poznavalac
IvoryENTUZIJASTA
okt 2008.
okt 2008.#9
da...ja mislio da nije bila zajebancija...pogotovo poslje onog sta sam procito za susenu ganju i stavljat ju u zemlju haha lol,vise se ni nezna ko se zajebava a ko ne...hehe =)
Panawa_King_Bong
POZNAVALAC651 REP6%
→ Ambasador
Panawa_King_BongPOZNAVALAC
okt 2008.
okt 2008.#10
ali se profesionalno postavio hhehe nekoga bi prevario ...hhh bolesno full
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
okt 2008.
okt 2008.#11
Evo
ista reklama ali kada konzumiram marihuanu i stvaram glazbu ispadne otprilike ovako nekako
okt 2008.
1 / 12
okt 2008.
okt 2008.