VUTRA
ForumZajednicaHumorVutra i Mjuza
LEGACY

Vutra i Mjuza

22 odgovora1,995 pregleda
IvoryENTUZIJASTA

okt 2008.

#1
AceVox Registrovan: Oct 2008 Postovi: 1 Pohvalio Puta:: 0 Pohvaljen 0 Puta u 0 Tema Pitanje: Buka! Pozdrav, novi sam na forumu ali vidim da imamo atoata zajedni kog :D zanima me, dali buka smeta biljkama? razlog: sadim u jednoj prostoriji, odma do nje je druga prostorija u kojoj bend svira 2-3 puta tjedno po 3-4 sata, te dvije prostorije su povezane vratima, zidovi su od blokova + na drugoj strani 15cm kamene vune pa gips plo a + piramidalna spu~va 10cm. dok ekipa svira ne uje se to neato pretjerano jako, al ipak pitam ..... ;-):banana_dred: AceVox Pogledajte Profil Korisnika Poaaljite Privatnu Poruku Korisniku AceVox Naite Viae Postova Korisnika AceVox Dodaj AceVox u listu Prijatelja Danas, 11:22 #2 rasta-zg Registrovan: Jul 2008 Postovi: 83 Pohvalio Puta:: 0 Pohvaljen 0 Puta u 0 Tema --ako sviraju mozarta onda ce ti biljke bit grdosije,inace kad je prevelika buka u blizini biljke trebas ju kad naraste 15-cm iscupat iz zemlje i prorijedit korjen znaci odrezi malo vise od pol korjena i onda to stavi oko 2 dana u vodu da se biljka oporavi.nadam se da sam pomogo!!! __________________ Jednoga dana,kiaa je padala 2 dana!!!
IvoryENTUZIJASTA

okt 2008.

#2
Nije mi namjera ismijavat se iz nikoga...ali ovo je glupost.....rezat korijen biljci napola :D ...pa kako bi ti funkcioniro da ti neko odreze noge ?hahahah....ovo me ubilo...
TarkiPOZNAVALAC

okt 2008.

#3
a zajebanicija i to?
IvoryENTUZIJASTA

okt 2008.

#4
Neznam dal je to zajebancija ali ono,cilj je ipak savjetovat druge a ne ih smuljavat.... Makar je i pitanje bilo smijesno,ali pomalo i logicno....npr.ruzama smeta zvuk dok su malene....treba informirat ljude.....ajd peace
krasta-zgPOZNAVALAC

okt 2008.

#5
po 5. put to je madafaking zajebancija!!!!!
IvoryENTUZIJASTA

okt 2008.

#6
haha...ok....al ono,dobra ti je ta bila....svaka cast...:D:rasta1:
IvoryENTUZIJASTA

okt 2008.

#7
Nemoj pls shvatit nes krivo....nemam ja nista protiv tebe....Just funny
CasperENTUZIJASTA

okt 2008.

#8
hehehhe koji nesporazum :D
IvoryENTUZIJASTA

okt 2008.

#9
da...ja mislio da nije bila zajebancija...pogotovo poslje onog sta sam procito za susenu ganju i stavljat ju u zemlju haha lol,vise se ni nezna ko se zajebava a ko ne...hehe =)

okt 2008.

#10
ali se profesionalno postavio hhehe nekoga bi prevario ...hhh bolesno full
Kurblaj KanAMBASADOR

okt 2008.

#11
Evo ista reklama ali kada konzumiram marihuanu i stvaram glazbu ispadne otprilike ovako nekako
IvoryENTUZIJASTA

okt 2008.

#12
hahaha!

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se