VUTRA
ForumZajednicaHumorOvaj link NE prije jela!!!
LEGACY

Ovaj link NE prije jela!!!

24 odgovora6,474 pregleda

nov 2004.

#1
Ja neznam dali je ovo smijesno, odvratno ili zalosno? Najvjerovatnije sve troje.

nov 2004.

#3
Ima nas svakakvih... (pa sta hocete, i vama se neki cude sto ne volite/volite neke stvari da jedete) P.S. Eto kako resiti problem gladi u svetu ::super
too_liquidISTRAŽIVAČ

jun 2005.

#4
...pitam se samo kako li ti je palo na pamet da ovo stavish pod "Humor"???
zekrtENTUZIJASTA

jun 2005.

#5
..necu moci doruckovati.. ::placko

jun 2005.

#6
To su standardi današnjeg drušva Ja bi bre da ih hapsimmm :mrzimpc

avg 2005.

#8
@Akcija: uvek diplomatski odgovor :)
dakiiISTRAŽIVAČ

avg 2005.

#9
jooj... pa, ovo je taaako odvratno... :pegla :(

sep 2005.

#10
:pegla ::histerija i povracam i smejem se... :pegla

sep 2005.

#11
hahahahahahaha........ ::histerija
DomeISTRAŽIVAČ

jan 2006.

#12
sranje!!!
TaTaRISTRAŽIVAČ

feb 2006.

#13
budi Boze sa njima... :lol:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se