LEGACY
Ovaj link NE prije jela!!!
24 odgovora6,474 pregleda
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
nov 2004.
nov 2004.#1
Ja neznam dali je ovo smijesno, odvratno ili zalosno?
Najvjerovatnije sve troje.
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
nov 2004.
nov 2004.#3
Ima nas svakakvih...
(pa sta hocete, i vama se neki cude sto ne volite/volite neke stvari da jedete)
P.S. Eto kako resiti problem gladi u svetu ::super
too_liquid
ISTRAŽIVAČ60 REP7%
→ Entuzijasta
too_liquidISTRAŽIVAČ
jun 2005.
jun 2005.#4
...pitam se samo kako li ti je palo na pamet da ovo stavish pod "Humor"???
zekrt
ENTUZIJASTA549 REP87%
→ Poznavalac
27 REP54%
→ Istraživač
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
dakii
ISTRAŽIVAČ88 REP25%
→ Entuzijasta
22 REP44%
→ Istraživač
nov 2004.
1 / 13
nov 2004.
feb 2006.