VUTRA
ForumZajednicaHumorPitanje: Ako se maslinovo ulje pravi od maslina...
LEGACY

Pitanje: Ako se maslinovo ulje pravi od maslina...

60 odgovora8,119 pregleda
FernandezISTRAŽIVAČ

avg 2005.

#1
...od cega se onda pravi baby ulje?

sep 2005.

#4
i ja

sep 2005.

#5
sta ti? :)
psihonaut19ISTRAŽIVAČ

sep 2005.

#6
E jebiga jedino ulje koje mene zanima je haaiaovo ulje.ako itko zna di i kako ga nabavit nek mi se javi na [email protected]
parameciumENTUZIJASTA

sep 2005.

#7
Ganja-ulje???? Sta li je sledece? Chips, zhvake, parfemi..... ::zidoglav
FernandezISTRAŽIVAČ

sep 2005.

#8
Flasteri?
trusHardyISTRAŽIVAČ

sep 2005.

#9
euro-super 95
P.P.POZNAVALAC

sep 2005.

#10
::super da bar toga ima..... ~)
FernandezISTRAŽIVAČ

sep 2005.

#11
::super da bar toga ima..... ~) Jednog dana, jednog dana... ::super
iz0t0pENTUZIJASTA

sep 2005.

#12
chips i zvake ne bi bio problem da se naprave...
parameciumENTUZIJASTA

sep 2005.

#13
Ma ajde da kupimo 10 hektara zemlje, gajimo vutru, napravimo zadrugu i malu manufakturu. Posle mozemo da pravimo svakakve ganja proizvode...

sep 2005.

#14
izi, 'ajde napravi chips :D
P.P.POZNAVALAC

sep 2005.

#15
daj, jebote koja dobra ideja... ajmo se skupit, ima nas dosta... i sadit cemo..... ~~ ~~ ~~ he he heeee ::histerija
iz0t0pENTUZIJASTA

sep 2005.

#16
sto? to stvarno ne bi bio neki problem, doduse ne bi radilo nesto extra, ali bi se dodala aroma i malo thc-a, kad prave chips sa ukusom roshtilja, sira, paprike, pizze... sto ne bi mogao da se napravi chips sa aromom dzeje :D
FernandezISTRAŽIVAČ

sep 2005.

#17
daj, jebote koja dobra ideja... ajmo se skupit, ima nas dosta... i sadit cemo..... ~~ ~~ ~~ he he heeee ::histerija mislim da to i nije dobra ideja kaj se tice profita - mislim da kolko bi zasadil tolko bi i spusil prije nego bi ta trava vidla bilo kakkav chips ili nekaj drugo
parameciumENTUZIJASTA

sep 2005.

#18
Ma brate ne bi to bila profitna organizacija nego za privatne potrebe. Mozda jednom ako se razvije cela ptica izadjemo na otvoreno trziste. HE HE ..
iz0t0pENTUZIJASTA

sep 2005.

#19
aj sad od 10ha ce daimamo da pusimo svi sa foruma, i jos da zatrpamo skoro ceo beograd sa dzejom i to na godinu dana... mozda ne bi mogli da pokrijemo kotez i tako neke krajeve :D ~)

jan 2006.

#20
Posto se ne razumem u uzgoj jer vam treba jedan bastovan? Treba to granje i da se okopava ja sam rado za prekopavanje, zalivanje, mazenje, pazenje, pusenje marijuane. I svi srecni i zadovoljni. :talas: :joint:
sinsemila_smajlPOZNAVALAC

jun 2006.

#21
što se tièe tih 10 ha mene zanima šta æemo pušit sedmicu poslije berbe :banana_jahach: ganja based world hm, hm
P.P.POZNAVALAC

jun 2006.

#22
pa da... to bas nebi bilo dobro, jer bi bili stalno napuseni, ali zapravo to bi bilo jebeno :mrgreen: hheehehehehhe... ali pre brzo bi ošla ta vutra... ma jebes èips, bolje to popusit...

jun 2006.

#23
eeeee evo jedan vic pravi je za vas zelembaci otisla srpska ekspedicija u afriku i zaluta u putu i na znaju sta ce da rade.lutaju tako i naidju na jednog crnca ali ne znaju kako da se sporazumiju sanjim.pocnu na engleskom i natucaju nekako ali crnac cuo u pozadini srpski i pocnu oni konverzaciju .posto im je obijasnio kako da dodju do glavnog puta upita ga srbin iz ekspedicije odkud zna srpski a crnac mu kaze da je studirao u bg.pitaju ga oni pa je li zavrsio a on im rece pitaju ga srbi a sto? a crnac njima :shock: xxexexe pa jeste li i vi upali u neko lose drustvo p.s. kako da nadjem seme tatule :)
GreenManAMBASADOR

jun 2006.

#24
:lol: upao u lose drustvo... :lol: :lol:
iffkicaENTUZIJASTA

dec 2006.

#25
Frendica je bila na sunsplashu u Italijii donijela je lizalice od treve,a kaže da je bilo svega od pive,kolaèa...i kaže da više nije znala što ju puca...ja ju pitam i kak pucaju ti kolaèi pošto ih ja nikad nisam jela???a tamo se kampiralo nekih 7 dana i kaže ona da nema pojma jel je to bilo trave,shita,skunka na sve strane i u svim oblicima pa više i nije znala kaj ju puca... :bong: :banana_rasta: :afroman: :leaf_blunt:
WeedeemerISTRAŽIVAČ

jan 2007.

#26
trebate vidit èuda ...amsterdamskog... htio sam kupit par sjemenki al ...bokte, 40 ojro neki dobar, kvalitetan skank... a škart sjemenke prodaju po "samo" 15€ ima èaja, kolaèa, keksi, èokolade, ulja, lizalica, napitaka, mirisa.. parfema... svijeæa... svega što poželiš... uglavnom, klasicne trave teško naæ, svi su na skanku. mene uništio jedan joint... rekao bih da je bio natripan... al to je bilo FINO, nije onak odvratno ko kod nas.... ima baš OKUS neki slatkasti.... nisam rekao, joint , 2g trave(skank) cca. 3 do 5€ .... na grame je malo skuplje... èak gram nekog ful predobrog haša zna biti do 30€ pa èak i više ovisi o reputaciji coffee shopa fora je upast u coffee shop ili u marihuana tematski ducan i vidit ogromnu maricu u tegli... umjesto fikusa... a kad ti izvadi prospekt i pita te koju travu oces.... pa ti izvadi posude sa milion razlicitih vrsta trave... onak. buseni unutra... jebote, komadina samo sa vrhovima ti ne stane u šaku ... pre pre pre dobro ... hehe, tocno se vide razlike tamo i ovdje... ovi nasi lokalni dileri prodaju origano prokleti... i, da, zaboravih rec... po ulicama cekaju crnje sa "rili gud trips" ....hehe bas se pitam dal bi ga itko od vas imo muda kupit :D
unknowerAMBASADOR

jan 2007.

#27
imam ja da ti preporucim mnogo dobro seme za 15-20 eura...a to sto je neko seme 40 ne znaci da je dobro....u vecini slucajeva se ispostavi da za to seme od 40 era je tacna ona narodna ... "zasto VUK nece da pase ?? Pa zato sto ima OVACA !! "
kanehbosemAMBASADOR

jan 2007.

#28
brate ne kužim ovu s vukom, al stvarno ja sam mislio da æeš reæ nešt poput nemaju pare veze s muzikom il tak nešt he he de me prosvjetli
ClarenceENTUZIJASTA

jan 2007.

#29
sprican likvid ejsidom :D
VanzemaljacAMBASADOR

jan 2007.

#30
Tu bi se još bolje dala primjeniti Ne kupovati ništa od crnja po ulicama!Uvaliæe vam sranje!Oni i vrebaju lakovjerne turiste.Naprimjer ako tražite koku uvaliæe vam prašak za veš pomješan sa mrvicom speeda i sjebati vam nos.Umjesto provoda dobiæete bolove u nosu + uticaj speeda(teško sranje) i upropastiæete si trip.Raèunajte i to da æe vas danima nakon toga jebati nos zbog praška-sve to naravno ne želite. ps:Nemam ništa protiv crnja dapaèe baš ih gotivim ali ovo je živa istina.
unknowerAMBASADOR

jan 2007.

#31
e jbg ako nisi razumeo :? :D jeste stvar "koliko para toliko muzike" ali zavisi kako za koje seme.... recimo...onaj ko da vise od 20 eura za WW je ovca(cene su od 15-45 eura) ili recimo ... onaj ko da vise od 40 eura za Santa Maria je isto ovca (cene su od 40-75 eura) a recimo ,po meni,Santa Maria je ZMAJ za WW iako nema mnogo prasine oko nje ...razumes ode ja u off topic samo tako...prekidam o semenu :P

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se