VUTRA
ForumZajednicaHumorSta uraditi clanu broj 10000!
LEGACY

Sta uraditi clanu broj 10000!

56 odgovora5,751 pregleda

sep 2009.

#1
Da li ga banovat. Da li ga smarat do besvjesti sa milion poruka. Da li mu poslat neku djevojku sa foruma da mu opere noge. :icon_lol:
ma pusti ti 10000 lana, odi tamo na sve i svaata, pa mi reci ata da ja sad radim! ps.. vrijeme istje e!!
gloss_zelenkyAMBASADOR

sep 2009.

#3
BBBB* :icon_lol: *Banovat Brate Bato Bre
krasta-zgPOZNAVALAC

sep 2009.

#4
Saznat di zivi i kucu mu zgaat jajima(kokosjim):costumed-smiley-027:costumed-smiley-027:costumed-smiley-027
mr.skunkAMBASADOR

sep 2009.

#5
nagraditi ga sa letom u amsterdam ali sa sky europom :icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:

sep 2009.

#6
date mu svoje zalihe i posaljete ga meni xD
krasta-zgPOZNAVALAC

sep 2009.

#7
uzmi si ga a meni daj zalihe :icon_lol:
majklISTRAŽIVAČ

sep 2009.

#8
dat titulu sveca ili svetice, osnovat religiju i postavit ga za papu/papicu, te pushit legalno nedjeljom i subotom

sep 2009.

#9
VBKB * Vid Babo Kraba Ba

sep 2009.

#10
silovat ga ..lool
crnjakISTRAŽIVAČ

sep 2009.

#11
smjel neko u soma da ce ga ovaj smoke banovat!!:vb_smash:
Zabljak 1992POZNAVALAC

sep 2009.

#12
treba ga dobro izprebijat

sep 2009.

#13
ma oca mu u vr` guzice :icon_lol:

sep 2009.

#14
hehehe ideje nam stoje na mjestu hehhe
skoro_normalnaENTUZIJASTA

sep 2009.

#15
ma treba ga sjebati pa zajebati..po kratkom postupku ;))

sep 2009.

#16
vidim ja da e dugo biti 9999 lanova :rofl:
xarabasENTUZIJASTA

sep 2009.

#17
A po cemu znate kad neko postane 10000-ti clan?

sep 2009.

#18
Na homepage strani foruma na dnu: Teme: 4,741, Postovi: 102,117, lanovi: 9,426 }elimo dobrodoalicu najnovijem lanu: indigo

sep 2009.

#19
polako genjo xarabas je novi na forumu :icon_lol:
Teglica_UnkaAMBASADOR

sep 2009.

#20
cetiri godine si na forumu i nisi bio na pocetnoj stranici mislim sta reci svaka cast:knockknock:
majklISTRAŽIVAČ

sep 2009.

#21
slomit mu noge

mar 2010.

#22
osusiti ga i srolati ga. u rizlu.
Che*LEGENDA

mar 2010.

#23
ODmah ga BAN-ati i da se nikad vise ne vraca !!!!
SiDAMBASADOR

mar 2010.

#24
hahaha pravi majstor, _________________________ 10 000 lan BBBB* i udrit nogom v'rit :knockknock:
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

mar 2010.

#25
Trebamo mu zabit prst u aupak i masirat prostatu!!!

mar 2010.

#26
Ljudi ...10 000ti lan je davna proalost ...sada jurimo prema 15 000 !!!!
PimplaManAMBASADOR

mar 2010.

#27
15000. triba ugasit 15000 ikova jointa na elo
zuz1AMBASADOR

mar 2011.

#28
i 15 000 je sada proslost :)

mar 2011.

#29
Ma ne treba ga banovat niti nista slicno, ipak nije posteno. Trebalo bi ga izluditi porukama do besvjesti da se ne snae u toj gomili poruka,pa nek covjek poludi.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se