VUTRA
ForumZajednicaHumorSuper stvar kada ste razvaljeni
LEGACY

Super stvar kada ste razvaljeni

10 odgovora2,130 pregleda
dombaPOZNAVALAC

sep 2006.

#1
:D sam se koèio :D http://www.joecartoon.com/pages/gerbil_mantra_anim
gloss_zelenkyAMBASADOR

sep 2006.

#2
Kad otvori jedno pa drugo oko....umro sam! :D

okt 2006.

#3
ajme meni di si ovo nabavija probihja san od smija brajo jos da nisan danas zapusija ovo bi mi bilo skroz nnormalna stvar ajme eno banana
P.P.POZNAVALAC

okt 2006.

#4
jucer sam to gledala kad sam bila napusena...hehehehe bilo mi je jebeno..... :D

okt 2006.

#5
spica

okt 2006.

#6
lol..................BOLE`TINA!!

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se