LEGACY
U Zagrebu ukradeno 180 žarulja LOL-čina
14 odgovora3,407 pregleda
CAM
ENTUZIJASTA561 REP90%
→ Poznavalac
CAMENTUZIJASTA
jan 2010.
jan 2010.#1
lanak na jutarnjem u vrjednosti od neznam ne otvara mi se jutarnji , milijun i neato kuna
baa se pitam ata e im te ~arulje, sigurno za rasvjetu dvoriata:ohno:
vidim headove, vidim trihome
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
jan 2010.
jan 2010.#2
Evo ga i originalni clanak:
http://www.jutarnji.hr/u-dvije-godine-ukradeno-180-svjetiljki-vrijednih-1-5-milijuna-kuna/502536/
13 REP26%
→ Istraživač
mar 2010.
mar 2010.#3
ala ce neko da sadi vutrex a da trosi malo struje u zagrebu i sve to na racun domovine,hehehe.pa dobro nema veze te sijalice ce u svakom slucaju bolje posluziti onima koji su ih uzeli od onoga za sta su namenjene,iskoristivost ce biti veca.
killing^spree
ISTRAŽIVAČ64 REP9%
→ Entuzijasta
ljoVe
ENTUZIJASTA563 REP91%
→ Poznavalac
ljoVeENTUZIJASTA
jan 2014.
jan 2014.#5
Ipak...mislim da pod LPS- Sox ~aruljama nebude puno toga uspjelo....mislim da su to brazilci popalili.... :) Jer led ne baca taku savjetlost a novinari su glupi te joa k tome jeftine droce bez vlastitog mialjenja...(nevezano za
lanak)
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#6
ne znam gdje se LPS joa uvijek koriste, ali na ovakvim mjestima sigurno ne, rasvjeta na cestama je gotovo isklju
ivo HPS zbog takvog spektra koji nou omoguava bolju oatrinu vida i ranije uo
avanje predmeta na cesti...
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
ljoVe
ENTUZIJASTA563 REP91%
→ Poznavalac
ljoVeENTUZIJASTA
jan 2014.
jan 2014.#8
Jebesh ga, danas sam na kanabiodnim preparatima cijeli dan jer kruva neam... :D ujutro sam si zmuckal mlijeko od lisca a prije 4h sam ponjopal 2 heda od one krepane biljke sto mi ubise losa vreca zemlje...ma da je iz 2000 bitno da se nesto pise...a totalno mi je jebeno kak ganci ipaju sve ~ivo i ne~ivo...nek se ganci ne uvrjede :D
jan 2010.
1 / 8
jan 2010.
jan 2014.