VUTRA
ForumZajednicaHumorU Zagrebu ukradeno 180 žarulja LOL-čina
LEGACY

U Zagrebu ukradeno 180 žarulja LOL-čina

14 odgovora3,407 pregleda
CAMENTUZIJASTA

jan 2010.

#1
lanak na jutarnjem u vrjednosti od neznam ne otvara mi se jutarnji , milijun i neato kuna baa se pitam ata e im te ~arulje, sigurno za rasvjetu dvoriata:ohno: vidim headove, vidim trihome

jan 2010.

#2
Evo ga i originalni clanak: http://www.jutarnji.hr/u-dvije-godine-ukradeno-180-svjetiljki-vrijednih-1-5-milijuna-kuna/502536/

mar 2010.

#3
ala ce neko da sadi vutrex a da trosi malo struje u zagrebu i sve to na racun domovine,hehehe.pa dobro nema veze te sijalice ce u svakom slucaju bolje posluziti onima koji su ih uzeli od onoga za sta su namenjene,iskoristivost ce biti veca.
killing^spreeISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#4
sve sto bih ja rekao njima je : sretan vam grow :))
ljoVeENTUZIJASTA

jan 2014.

#5
Ipak...mislim da pod LPS- Sox ~aruljama nebude puno toga uspjelo....mislim da su to brazilci popalili.... :) Jer led ne baca taku savjetlost a novinari su glupi te joa k tome jeftine droce bez vlastitog mialjenja...(nevezano za lanak)

jan 2014.

#6
ne znam gdje se LPS joa uvijek koriste, ali na ovakvim mjestima sigurno ne, rasvjeta na cestama je gotovo isklju ivo HPS zbog takvog spektra koji nou omoguava bolju oatrinu vida i ranije uo avanje predmeta na cesti...

jan 2014.

#7
ne znam da li ste primetili, al tema je iz januara 2010 ;)
ljoVeENTUZIJASTA

jan 2014.

#8
Jebesh ga, danas sam na kanabiodnim preparatima cijeli dan jer kruva neam... :D ujutro sam si zmuckal mlijeko od lisca a prije 4h sam ponjopal 2 heda od one krepane biljke sto mi ubise losa vreca zemlje...ma da je iz 2000 bitno da se nesto pise...a totalno mi je jebeno kak ganci ipaju sve ~ivo i ne~ivo...nek se ganci ne uvrjede :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se