LEGACY
jel biljke nekad polude?
20 odgovora2,495 pregleda
hashberryboy
ENTUZIJASTA375 REP44%
→ Poznavalac
hashberryboyENTUZIJASTA
dec 2007.
dec 2007.#1
neznam jeli ovome ovdje mjesto,ali meni je smjesno pa sam to tu metno.... :facesjump:
pogledajte filmic "kad biljke polude"...
rxN3zQNlUk0
ako je ovo vec neko stavio sorry.... :vb_kez:
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
b r a i n c h i pAMBASADOR
dec 2007.
dec 2007.#2
Simpaticno, nego... Jesi ti znao istinu o razmnozavanju biljaka?
Shaman Shandor - Biljke
6yLiPZC8Tws
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR
dec 2007.
dec 2007.#3
Zna
i, ako sam dobro shvatio...kad biljke polude ne rade niata drugo nego se trude
im vjernije poprimiti oblik ljudskih, muakih i ~enskih spolnih organa. Mora da im ponekad bude stvarno dosadno...:dunce:
marijuana lover
ENTUZIJASTA298 REP25%
→ Poznavalac
marijuana loverENTUZIJASTA
dec 2007.
dec 2007.#4
ne mogu vjerovat, [MOLIM TE NE PISI DETALJE O LJUDIMA SA FORUMA, ZBOG NJIHOVE SIGURNOSTI], i opcenito nije normalan!a to se vrlo lako moze zakljucit po tome kako nam pokazuje kako se biljke razmnozavaju!looooooooool
kotva
ENTUZIJASTA396 REP49%
→ Poznavalac
kotvaENTUZIJASTA
dec 2007.
dec 2007.#5
e jbga,zaato nije ranije snimljen taj filmi,imao bi 5 iz biologije...
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
mari-huan-ko
ISTRAŽIVAČ191 REP94%
→ Entuzijasta
mari-huan-koISTRAŽIVAČ
dec 2007.
dec 2007.#7
Takvo stablo verovao ili ne mo~ea sam napraviti. Ne ka~em da je brzo, ali ni da je preterano komplikovano, pogotovo ako je stablo manje. To i sama planiram napraviti u baati i to baa neato ovako lepo ,ili makar pribli~no (baa skromno). Od prilike to bi trebalo ii ovim tokom:
1. Sagledati drvo i realno uskladiti sa svojom idejom
2. Odsei nepotrebne grane
3. Grane koje zelia iskriviti, kao i stablo trebaa omotati nekom prirodnim materijalom,najbolje trakastom izdr~ljivom ljuskom neke druge biljke(pitacu kojom je najbolje ako te interesuje).
4. To sve lepo obmotati ~icom(jakom dovoljno da ~adr~i granu koju obmotava).
5. Krivia ~icu prema zamialjenom modelu(naravno ne toliko da stablo pukne)postepeno,ali je i samo drvo dosta elasti
no.
6. Figuru treba vremenom sve viae pribli~avati ~eljenom modelu.
7. Za manje od godinu sve se mo~e skinuti jer mlado drvo ve mo~e zadr~ati ~eljenu formu, ali se i drvo sa debelom korom mo~e oblikovati ako nije predebelo pa da se ne mo~e saviti.
Naravno ja to nisa probala ali sam svojim o
ima videla kako to
ovek radi na preko pedeset stabala.
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
dec 2007.
dec 2007.#8
Zanimljivo ali mislim da planine i kamenje nisu biljke he
A `to se ti
e moga spota lijepo da si stavio mo~da ponuka nekog da skine moj predivni album.
A ato se reklamiram ne uope i nije da u stavit link za download albuma sad ispod ove re
enice
Tj.ispod re
enice ispod ove
Evo album
http://rapidshare.com/files/58795421/Shaman_Shandor_-_Pederi_Gadni.rar.html
kotva
ENTUZIJASTA396 REP49%
→ Poznavalac
kotvaENTUZIJASTA
dec 2007.
dec 2007.#9
i ode nam `` na estradno nebo... Samo se nadam da nee zaboraviti na nas male kad postane mega zvijezda....
mari-huan-ko
ISTRAŽIVAČ191 REP94%
→ Entuzijasta
mari-huan-koISTRAŽIVAČ
dec 2007.
dec 2007.#10
Muzika je extra oraspolo~avajua i obo~avam da se derend~am po kui uz njuuuuuuuuuu aaaAAAaaaAAAAAAaaaa AAaaAaa OOOOaaaaAAAA!!!!
HA moram opet da je
ujem!
artuv
ISTRAŽIVAČ53 REP2%
→ Entuzijasta
artuvISTRAŽIVAČ
jan 2008.
jan 2008.#11
neznam jel ovome misto odi, al me ovaj "sex cvjeca" od samana sandora podsjetija na jedan drugi "sex cvjeca" (isto u muzici) od pink floyd-a..pa evo ako niste vidili da vidite...
http://www.youtube.com/watch?v=RXr_pJXKQAY
inace ovo mi je jedna od najlipsih animacija uopce (ovo je iz filma the wall od floyd-a, ima jos animacija i cili film je predobar, malo depresivan al svejedno)
metamorfoze su izvedene savrseno (lica iz zida i ostale preobrazbe..), a i muzika je naravno genijalna : )
dec 2007.
1 / 11
dec 2007.
jan 2008.