LEGACY
Calvin and Hobbes by Bill Watterson
12 odgovora2,398 pregleda
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
RedShAMBASADOR
sep 2007.
sep 2007.#1
Mozda neki znaju, mozda ne...sada je vrijeme da saznate :) ja calvina i hobbsa obozavam i zaljubila sam se u njihov humor na prvu.
U kratko- imate malog Calvina koji je inteligentan klinac od nekih 6 god. ima tigra Hobbesa koji je u biti njegova plisana igracka, sa kojim on komunicira kada su sami. Njih dvoje se upustaju u razne avanture, rasprave i sl situacije koje su popracene inteligentnim humorom i mogu se povezat sa situacijama sa kojima smo se svi mi sreli.
imam dosta tih stripova kod kuce koje sam nabavila iz engleske jer ih ovdje nisam uopce vidala, ali ako nekog bude bas jako zanimalo moze da ih nade kao kompletne knjige medu torrentima...
svakako bi toplo preporucila!
izdvajam neke cisto da dobijete dojam...Uzivajte u njima :sun2:
http://members.shaw.ca/adamhighstead/ch851227.jpg
Inace ove sa snjegom su predobre, ima ih brdo...
http://www.cs.unc.edu/~xiet/calvin_and_hobbes_snow_art_gallery/images/ny000000.jpg
http://bbs.wiredminds.org/images/user_files/421b39e442220a229f04a.gif
http://javier.jimenezshaw.com/calvinandhobbes/snow_q.gif
i malo...
http://www.drdee.dsc.rmit.edu.au/other/calvin1.gif
http://www.awasu.com/weblog/images/CynicallyManipulatingTheSystem.jpeg
http://woodside.blogs.com/cosmologycuriosity/images/2007/06/05/calvin_hobbes_pascals_wager_pascal_.jpg
http://hiqnews.megafoundation.org/C_and_H7.gif
:bis:
12 REP24%
→ Istraživač
nov 2007.
nov 2007.#2
ee obozavam ih! ubjedljivo mi je najjaci kais strip koji sam citao
zipa ovo
http://www.marcellosendos.ch/comics/ch/index.html
sve epizode
http://www.youtube.com/watch?v=fBomkSbsPZY&feature=related
lafo parodija, manje vise smijesno
kotva
ENTUZIJASTA396 REP49%
→ Poznavalac
kotvaENTUZIJASTA
nov 2007.
nov 2007.#3
dobri su,idem odmah skinuti arhivu pa pregledati. ina
e sam i ja ljubitelj stripova,ali ne nekog posebno,nego openito,a time me zarazio prijatelj od starog koji mi je poklonio dosta starih Stripoteka(starija ekipa iz "Juge" se vjerojatno sjea)
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
RedShAMBASADOR
dec 2007.
dec 2007.#4
napokon da netko reagira na ovu temu, ja sam mislila da nikog ne zanima :) a ne mos ih ne voljet, humor je predobar, lagan i inteligentan...
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
dec 2007.
dec 2007.#5
Inace nisam ljubitelj stripova al zakon je ovaj mali sa tigrom.. :icon_mrgreen:
Ovaj prvi je vjerovatno kako je nabavio tigra jel?
http://www.marcellosendos.ch/comics/ch/1985/11/198511.html :icon_mrgreen::icon_mrgreen:
sep 2007.
1 / 7
sep 2007.
dec 2007.