LEGACY
tu joj je mjesto
28 odgovora3,339 pregleda
domacicarulz_mostar
ISTRAŽIVAČ133 REP55%
→ Entuzijasta
domacicarulz_mostarISTRAŽIVAČ
dec 2007.
dec 2007.#1
nisu slike al sam ovo morao staviti jer je pre je....no...hahahahahahahaa
nisam mogo doc sebi kad sam cito...
Masturbiram jastukom& mogu li ostati u drugom stanju?
" Sjela sam u piaalinu. Da li sam trudna?
" Kupali smo se zajedno i on je svraio u vodu.. Mogu li ostati trudna?
" Gurnuo mi je prst dolje, da li sam joa nevina?
" Sa de
kom sam stupila u intimne odnose prije godinu dana i stalno koristim pilulu.
" Prije mjesec dana, na fakultetu sam upoznala momka s kojim sam takoer stupila u intimne odnose. Moje je pitanje da li moram uzimati joa jednu pilulu, jednu za de
ka, a drugu za kolegu sa faksa?" "Pomozite molim vas, stalno mi na kiti ispod glavia neat bijelo! U potpisu : Sokol "
" Odgovor : SOKOLE, OPERI GA!!! (Ovo je doslovan odgovor!)
" Bok, imam pitanje za vas! Zanima me imali te~ina kakve veze s menstruacijom, svi me u akoli zezaju radi moje debljine. Otkako sam dobila menstruaciju spolno se i~ivljavam na igra
kama. Zaato? Da li sam normalna??? POMOZITE!!!
" J*bala sam se s djedom, da li sam normalna!
" Gledala sam porni, treba li ga premotat kad ga budem vraala u videoteku ..?
" Ako se j*bem u
mar, jesam li djevica?
" Imam 15 godina i namjeravam stupiti u intimni odnos sa svojim momkom, ali me u~asno strah da ne ostanem trudna. Mislim, da ostanem trudna to bi bila tragedija jer je momak jako siromaaan, a mama mi daje dnevno samo 10 kuna za kavu i kad bi skupljala za abi trebalo bi mi 5 godina, a trudnoa traje samo 9 mjeseci. `to da radim?
" Bok! Imam 11 godina. U treem mjesecu ove godine primjetila sam da kad stavim ruku na trbuh, osjetim neko kucanje oko pupka. Mislila sam da sam mo~da trudna. U~asno se bojim trudnoe!!! Nisam joa nikad imala decka, a kamoli da sam spavala s njim, al mislim da sam trudna jer to kucanje osjetim to
no oko pupka. Je li mogue da sam trudna ako sam se samozadovoljavala ili to uope nema veze sa trudnoom&
" Imam 12 godina i ljubila sam se de
kom. Poslije smo se "trljali " preko hla
a& jel mogu ostat trudna???
" Imam 16 god, spavala sam nedavno s de
kom i
ula sam da do 18 god himen ti ponovno naraste&. koliko mu vremena treba?
" Spavam s 2 de
ka, da li ovaj prvi dok spavam s njim mo~e sku~iti da sam ga prevarila?
" Imam 13 god i pokazujem pi**u de
kima u wc i jako mi je neugodno jer imam veliki crveni priat tamo dole& kako da se rijeaim priata???" Moze li ginekolog sku~iti da mastrubiram&..?
" Hoe li moji roditelji sku~iti da viae nisam djevica&.?
" Je li istina da masturbacija izaziva neplodnost&. ?
" Prijateljica mi je rekla da ako se istuairam nakon sexa neu ostati trudna&. jel to istina&?
" Imam 13 godina i nedavno sam spavala s roakom u istoj sobi (na odvojenim krevetima). Mogu li zatrudniti?
" Vise mi je tipova sa partya reklo da ako jedem bombone (ectasy) da ne mogu zatrudniti, pa sam dala da svaavaju u mene. Sada sam trudna - da li to zna
i da su lagali, ili nisam konzumirala dovoljno tableta?" Zadovoljavala sam se olovkom i toliko sam se zanijela da sam je gurnula prejako i malo sam krvarila? Da li je to bio moj prvi sex?
" Da li mogu zatrudniti ako se kupam sa malim bratom u kadi?
" ula sam neke cure iz 8 razreda spominju rije
peting, pa me zanima ata je to i da li se mo~e izlije
iti. Hvala.
" Imam redovan seks sa de
kom bez kondoma. Primetila sam da mi rastu grudi, stomak mi se uveao a menstruacija mi kasni
etiri meseca. Da li to zna
i da sam mo~da trudna?
" Imam devojku, ali povremeno jednom prijatelju puaim *****. Da li sam homoseksualac? (Odgovor: Ne, ti si biseksualac)
" Piaem vam prvi put, iako redovito
itam vaau reviju. Mislim kako je ful kul. U toj rubrici sam saznao puno korisnih stvari, zato sam se odlu
io da vas pitam za mialjenje.
Star sam 15 i po godina i imam ve neko vrijeme curu. J*bali joa nismo, ali to nije problem. Imam starijeg brata, ima 21 godinu, koji mi je pokazao kako se d*ka. Tada sam bio star 12 godina. Sada svaki dan skupa d*kamo, pa puaimo. A brat bi volio i j*bati se samnom. Ali meni je to gadno i radije bi i sa curom j*bao. Je li to pogreano ato radimo? Zbog toga joa ne zna
i da sam p*der, ili? Hoe li me cura "ubiti" ako joj ka~em? Ful hvala&" Spavala sam s de
kovim bratom, da li se to smatra varanjem?
" Imam 13 godina, nikada se nisam poljubila s de
kom niti spavala s njime ali malo sam se udebljala, da li sam trudna?
" Imam 13 godina jako sam lijepa, zgodna i imam velike grudi. Pomozite, ato da radim?" Ja i prijateljica smo se ju
er s dva de
ka mazile i ljubile na krevetu.. Danas cijeli dan imamo vjetrove! Jesmo li trudne???
Odgovor: Mozda ste se samo graha najele&
" Samozadovoljavala sam se s Barbikom uslijed
ega je Barbiki ispala glava i ostala "unutra"& `to da radim? Molim vas, ne aaljite me ginekologu&
" Imam 16 godina i imam de
ka s kojim imam intimne odnose. Mu
i me ato on voli da mi gura grli boce tamo dolje. Moje pitanje je da li mi je de
ko alkoholi
ar.
" Uvijek kad se tuairam okrenem tua prema sebi i to mi jako paae, da li sam normalna???Odgovor: A kak bi se drugacije mogla tuairati?
" Neki dan sam uaao kod roditelja u sobu i oni su jako stenjali, da li su normalni?
" Primijetila sam da na reklamama za uloake uvijek bude neka plava tekuina, a meni curi crveno.. Jesam li normalna?
" Imam 13 godina i postat u tata. Uvijek sam bio iskusniji od prijatelja, bio sam faca akole i u mene su se zaljubile sve osmaaice. Pomozite!
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
dec 2007.
dec 2007.#2
He to se u zadnj vrijeme svugdje dalo okolo pri
itati a prejaka je stvar pokido sam se od smijeha kad sam prvi puta
ito
domacicarulz_mostar
ISTRAŽIVAČ133 REP55%
→ Entuzijasta
domacicarulz_mostarISTRAŽIVAČ
dec 2007.
dec 2007.#3
ne mogu vjerovat da je neko vako gloop da postavi ovakva pitanja...nekad se tjesim i govorim sebi da ovi sto rade u novinama ne znaju sta ce od dosade pa sami smisljaju ovakva pitanja...
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
dec 2007.
dec 2007.#4
Pa takvi nam vlast biraju svake godine.. ovi su jos dobri jer znaju pisati :ninja:
Rade
AMBASADOR2.723 REP35%
→ Legenda
RadeAMBASADOR
dec 2007.
dec 2007.#5
Ovo su ljudi koji nas okruzuju, nemoj da se cudite!
Ima nekih nasih "lenjih" clanova koji su mogli da se sa svojim komentarima ubace u tvoj spisak bisera.
domacicarulz_mostar
ISTRAŽIVAČ133 REP55%
→ Entuzijasta
marijuana lover
ENTUZIJASTA298 REP25%
→ Poznavalac
bahatee
ENTUZIJASTA216 REP4%
→ Poznavalac
kotva
ENTUZIJASTA396 REP49%
→ Poznavalac
kotvaENTUZIJASTA
dec 2007.
dec 2007.#9
Vise mi je tipova sa partya reklo da ako jedem bombone (ectasy) da ne mogu zatrudniti, pa sam dala da svaavaju u mene. Sada sam trudna - da li to zna
i da su lagali, ili nisam konzumirala dovoljno tableta?
od sestri
ne frendica je na sli
an na
in zatrudnila proalo ljeto na moru,sam kaj je tip puaio vuvu, i rekao da je od nje sterilan.... pa vi recite kakv to mozak treba biti...:sad2:
prolaps_rektuma
ENTUZIJASTA352 REP38%
→ Poznavalac
prolaps_rektumaENTUZIJASTA
dec 2007.
dec 2007.#10
de dobro je...pola toga je sprda
ina...jebala sam se s djedom...ko e to pitat...ata vam je
0 REP0%
→ Istraživač
jan 2008.
jan 2008.#11
ovo je bilo smijesno,aaa,buahahaha.to je stvarno neko pisao?ili je to neko sve izmislio,sve jedno jebenica
UNDERCOVER
POZNAVALAC913 REP35%
→ Ambasador
UNDERCOVERPOZNAVALAC
mar 2008.
mar 2008.#12
hahhahahahaha...Ovo je najja
e ato sam ikad pro
ito... svaka
ast onom ko je to oka
io...
30 REP60%
→ Istraživač
mar 2008.
mar 2008.#13
Valjda vidis da je to okacio Domacica...ili ne vidis...moras prvo pogledati da bi video...
Anarhoster
ENTUZIJASTA268 REP17%
→ Poznavalac
Ramona_Red
ENTUZIJASTA558 REP90%
→ Poznavalac
dec 2007.
1 / 15
dec 2007.
mar 2008.