LEGACY
Pismo Djeda Mrazu
16 odgovora2,903 pregleda
choki123
POZNAVALAC1.235 REP71%
→ Ambasador
choki123POZNAVALAC
dec 2007.
dec 2007.#1
Dragi Deda Mraze,
Mora da si iznenadjen ato ti piaem danas, posle praznika, ali hteo bih da ti razjasnim neke stvari koje su se dogodile tokom minule godine i to baa od onog dana kada sam ti poslao pismo sa mojim bo~icnim ~eljama. Pisao sam Ti da ~elim bicikl, roaule, Matchbox pistu s autiima i loptu. Rasturao sam se od u
enja cele godine, nijednom nisam zakasnio, a
ak sam dolazio i ranije u akolu da bih pomagao drugarima oko zadataka. Bio sam najbolji u
enik u razredu, a osvojio sam i prvo mesto na republi
kom takmi
enju mladih matemati
ara. U celom naselju ama baa niko se pristojnije nije ponaaao od mene, ni moj stariji brat Steva, ni mama ni tata, komaije i da ne pominjem. Iaao sam u crkvu svake nedelje u jedanaest sati, popa samo ato nije udarila kap kada bi me ugledao, ali sam i to pre~iveo. ak sam i bakama i dedama pomagao da predju preko ulice i dobio zna
ku "Najbolji mali policajac". Poato iz navedenog i najvea budala mo~e da zaklju
i da sam tokom cele proale godine bio de
ak za primer, sada bih ~eleo da tebi, dragi Deda Mraze postavim nekoliko pitanja:
Kako si uopste imao **** da mi posle svega ispod jelke ostavia usrani YoYo, jebale te
arape sa znakom Matrix-a i one lego kocke? Imaa li ti uopate mozga u toj debeloj glavi? Zar mislia da sam se ja cele jebene godine mu
io i trudio nizaata, jebali te pokloni? Mene si zajebao kao da sam ti najgori neprijatelj, *********** ti lepa materina, a onom pederu Jovi od prekoputa, ostavio si najnoviji bicikl iako ih ve ima tri, keva mu se kara sa aefom pa zaradila, jebi ga... Nemoj slu
ajno da se zajebea pa da naredne godine probaa da se ufuljaa kroz dimnjak u moju kuu. Sjebau te kao malog majmuna, kretenu jedan bradati. A od onog tvog jelena u kobasice da napravim, pa ea morati peake do jebenog Severnog Pola, isto kao ato sad i ja peaacim jer mi nisi doneo bicikl.
Teraj se u ***** Deda Mraze, i samo da znaa da ja sve pamtim a sledee godine u ti se slatko najebati majke, pederu jedan debeli i bradati.
S ljubavlju,
Tvoj Perica
A joj prejako je pismo ovo,moro sam stavit ovdje...:icon_biggrin:....evo i link za skinit pa posluaajte
http://rapidshare.com/files/78050029/Perica.mp3
:ludaci_lol:
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
marijuana lover
ENTUZIJASTA298 REP25%
→ Poznavalac
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
dec 2007.
dec 2007.#5
Perica je uvek bio najjaci lik...da imam druga Pericu odvaljivao bih ga od zezanja...
0 REP0%
→ Istraživač
mar 2008.
mar 2008.#6
imam to na fonu, wrhunska je finta pogotowo kad se preslusa... LOL :)
skoro_normalna
ENTUZIJASTA315 REP29%
→ Poznavalac
skoro_normalnaENTUZIJASTA
avg 2009.
avg 2009.#7
cula sam vic..otkidala sam od smijeha.. predobar je treba ga jos jednom cut hehe
dec 2007.
1 / 9
dec 2007.
sep 2009.