LEGACY
do i have the potential?
32 odgovora4,388 pregleda
Zabljak 1992
POZNAVALAC1.056 REP51%
→ Ambasador
Zabljak 1992POZNAVALAC
jul 2008.
jul 2008.#1
http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=614033
Ljudi ne znam jeste li ovo gledali ali ovo je kidanje,ovoga tipa dizu na sprdnju vec 3 godine.jebali su mu majku sa fotoshopom.urnebes
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
jul 2008.
jul 2008.#2
vidio sam... pre luda shema.. citao sam bas taj cjeli topic kako je sve pocelo i po mom misljenju bez te uvodne price slike nista ne znace.. :))
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
jul 2008.
jul 2008.#4
preludo:D jebeni fotoaopovi...
hehe, genjo...sad kad zapo
nea lavinu pa i ovdje po
nu slike kolat...a onda najbolje da se pove~ete sa ameri
kim forumom i napravite produ~nicu threda:rofl:
Brener
POZNAVALAC760 REP18%
→ Ambasador
BrenerPOZNAVALAC
jul 2008.
jul 2008.#5
Ljudi padam sa stolice. u ruci piva u glavi smijurija, cak nisam ni naduvan OMG
dziba
ENTUZIJASTA487 REP72%
→ Poznavalac
dzibaENTUZIJASTA
jul 2008.
jul 2008.#6
pogledajte ovog baju... Sto je najveci trip, nije photoshop vec Synthol, preparat...
Casper
ENTUZIJASTA527 REP82%
→ Poznavalac
CasperENTUZIJASTA
jul 2008.
jul 2008.#8
hehe dziba nije to syntol to JE fotoshop jednog poznatog pro body buildera :)
a ovaj lik sta ga sprdaju to je zato jer je reko da ima 18 godina a ocito je da ima vise...:assshaking:
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
jul 2008.
jul 2008.#9
ma sprdaju ga jer je slozio savrsenu pozu za fotoshopiranja.. sta mislis da je reko kako ima 25g da bi ga postedjeli? :))
7 REP14%
→ Istraživač
jul 2008.
jul 2008.#10
Pazi jeste smesno, ali ima i svoje dobre strane. Lik je postao poznat i upoznao je cak i Ronija (Ronie Coleman, 8 puta mister Olimpija)
A plus nije se ni ljutio sto ga photoshopiraju. Jeste videli onu fotografiju posle 3 godine kako se odradio? Izgleda sad extra, ipak je imao potencijala
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
27 REP54%
→ Istraživač
sep 2008.
sep 2008.#12
Ja mislim da ce ovaj lik uci u ginisovu knjigu rekorda koliko ga zajebavaju ... znaci uzas ! xaxa
Buckaroo Banzai
POZNAVALAC1.488 REP99%
→ Ambasador
Buckaroo BanzaiPOZNAVALAC
sep 2008.
sep 2008.#13
http://i37.photobucket.com/albums/e81/dkf10425/giff2-1.gif
Džidžadžojac
POZNAVALAC846 REP27%
→ Ambasador
DžidžadžojacPOZNAVALAC
sep 2008.
sep 2008.#14
Efekat synthola ne izgleda NI PRIBLI}NO tako.Evo ti primer ata uradi synthol od ljudskog tela
Buckaroo Banzai
POZNAVALAC1.488 REP99%
→ Ambasador
wannabeshaman1
POZNAVALAC934 REP37%
→ Ambasador
wannabeshaman1POZNAVALAC
sep 2008.
sep 2008.#16
hahahahahahahahahaahahahahaha lol lol
ova dva izgledaju ko da imaju ogromne tumore na rukama.
ah uvijek se dobro nasmijem kad vidim nea vezano uz tumore :D
(valjda jer mi je kompletna obitelj umrla od istih:181:)
lol baa me zanima kolka mu je pokretljivost ruku s obzirom na tumore.
dal si mo~e dohvatit genetalije
i ako ne kako si mijenja hla
e...mo~da ima doma dva ruzinava
avla u zidu s tetanusom o koje se stru~e tako da otkop
a alic i na zahodu improviziranog robota s vilicama umjesto ruku koji mu vili
ari preponama za vrijeme uriniranja,a sigurno ima i specializirani ribe~-toaletni papir s kojim si stru~e dupe(ribe~ da mo~e skinut i one najtvrdoglavije brabonjke ato se ugnjezde u dlakama na aupku...koje ne mo~e prstima
upat).a kad se oe oprat ustima otvori aover kremu polije zidove i histeri
no se baca po njima da se nasapuna.sad se
ak razmialjam da po
nem ~ivit kao da nemam ruke
tek tako da si za
inim ~ivot...444evgob 0offffffff0 ttttttttttiippppppkkaqm nnosom aaa skuzzzzzziiiio saaaam-probo sam tipkat nosom.al presporo mi ide.al fora je.
trebalo bi pisat"evo ovo tipkam nosom(i onda sam sku~io da treba s bokom da ne pogodim sve pokraj)nosom aaa sku~io sam"
jul 2008.
1 / 17
jul 2008.
sep 2008.