VUTRA
ForumZajednicaHumordo i have the potential?
LEGACY

do i have the potential?

32 odgovora4,388 pregleda
Zabljak 1992POZNAVALAC

jul 2008.

#1
http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=614033 Ljudi ne znam jeste li ovo gledali ali ovo je kidanje,ovoga tipa dizu na sprdnju vec 3 godine.jebali su mu majku sa fotoshopom.urnebes
elephant0rAMBASADOR

jul 2008.

#2
vidio sam... pre luda shema.. citao sam bas taj cjeli topic kako je sve pocelo i po mom misljenju bez te uvodne price slike nista ne znace.. :))

jul 2008.

#3
hahahaha

jul 2008.

#4
preludo:D jebeni fotoaopovi... hehe, genjo...sad kad zapo nea lavinu pa i ovdje po nu slike kolat...a onda najbolje da se pove~ete sa ameri kim forumom i napravite produ~nicu threda:rofl:
BrenerPOZNAVALAC

jul 2008.

#5
Ljudi padam sa stolice. u ruci piva u glavi smijurija, cak nisam ni naduvan OMG
dzibaENTUZIJASTA

jul 2008.

#6
pogledajte ovog baju... Sto je najveci trip, nije photoshop vec Synthol, preparat...
BugiPOZNAVALAC

jul 2008.

#7
predobra stvar...
CasperENTUZIJASTA

jul 2008.

#8
hehe dziba nije to syntol to JE fotoshop jednog poznatog pro body buildera :) a ovaj lik sta ga sprdaju to je zato jer je reko da ima 18 godina a ocito je da ima vise...:assshaking:
elephant0rAMBASADOR

jul 2008.

#9
ma sprdaju ga jer je slozio savrsenu pozu za fotoshopiranja.. sta mislis da je reko kako ima 25g da bi ga postedjeli? :))

jul 2008.

#10
Pazi jeste smesno, ali ima i svoje dobre strane. Lik je postao poznat i upoznao je cak i Ronija (Ronie Coleman, 8 puta mister Olimpija) A plus nije se ni ljutio sto ga photoshopiraju. Jeste videli onu fotografiju posle 3 godine kako se odradio? Izgleda sad extra, ipak je imao potencijala

jul 2008.

#11
heheheheeheh huuuuh hvala vam

sep 2008.

#12
Ja mislim da ce ovaj lik uci u ginisovu knjigu rekorda koliko ga zajebavaju ... znaci uzas ! xaxa
Buckaroo BanzaiPOZNAVALAC

sep 2008.

#13
http://i37.photobucket.com/albums/e81/dkf10425/giff2-1.gif
DžidžadžojacPOZNAVALAC

sep 2008.

#14
Efekat synthola ne izgleda NI PRIBLI}NO tako.Evo ti primer ata uradi synthol od ljudskog tela
Buckaroo BanzaiPOZNAVALAC

sep 2008.

#15
prekrasni su nema ata
wannabeshaman1POZNAVALAC

sep 2008.

#16
hahahahahahahahahaahahahahaha lol lol ova dva izgledaju ko da imaju ogromne tumore na rukama. ah uvijek se dobro nasmijem kad vidim nea vezano uz tumore :D (valjda jer mi je kompletna obitelj umrla od istih:181:) lol baa me zanima kolka mu je pokretljivost ruku s obzirom na tumore. dal si mo~e dohvatit genetalije i ako ne kako si mijenja hla e...mo~da ima doma dva ruzinava avla u zidu s tetanusom o koje se stru~e tako da otkop a alic i na zahodu improviziranog robota s vilicama umjesto ruku koji mu vili ari preponama za vrijeme uriniranja,a sigurno ima i specializirani ribe~-toaletni papir s kojim si stru~e dupe(ribe~ da mo~e skinut i one najtvrdoglavije brabonjke ato se ugnjezde u dlakama na aupku...koje ne mo~e prstima upat).a kad se oe oprat ustima otvori aover kremu polije zidove i histeri no se baca po njima da se nasapuna.sad se ak razmialjam da po nem ~ivit kao da nemam ruke tek tako da si za inim ~ivot...444evgob 0offffffff0 ttttttttttiippppppkkaqm nnosom aaa skuzzzzzziiiio saaaam-probo sam tipkat nosom.al presporo mi ide.al fora je. trebalo bi pisat"evo ovo tipkam nosom(i onda sam sku~io da treba s bokom da ne pogodim sve pokraj)nosom aaa sku~io sam"

sep 2008.

#17
jao vidi ih...ko gorile kakve ;)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se