LEGACY
Robin Williams na izbore u HRV (kurceva tema)
28 odgovora3,099 pregleda
Pampers
POZNAVALAC793 REP21%
→ Ambasador
PampersPOZNAVALAC
jan 2010.
jan 2010.#1
eo jedna napusena ideja provedena u djelo:)
uzivaj te;)
Robin Williams na izbore u HRV
Frula
ENTUZIJASTA481 REP70%
→ Poznavalac
FrulaENTUZIJASTA
jan 2010.
jan 2010.#2
hm.. da... a sto bi radio da je bandic pobjedio? stajao na stolici s uzem oko vrata? ne shvacam ovo
extranoize
ENTUZIJASTA594 REP99%
→ Poznavalac
xarabas
ENTUZIJASTA453 REP63%
→ Poznavalac
xarabasENTUZIJASTA
jan 2010.
jan 2010.#4
Ummm...zar taj avatar nije onako....malo previse vulgaran za ovaj forum?
extranoize
ENTUZIJASTA594 REP99%
→ Poznavalac
extranoizeENTUZIJASTA
jan 2010.
jan 2010.#5
pa ne baa, nije ovo kraanski forum :icon_lol:
btw baa sam pri
o s frendom kako penis simbolizira
ovjekov duhovni put.
ovjek se raa malen, slab, mlitav i hoda na sve 4. kao i penis u svom po
etnom, spuatenom stanju.
zatim se u
ovjeku raa ~elja za spoznajom, istinom i apsolutnim. on raste i polako se uspravlja prema nebu u svojoj punoj snazi i sjaju (prosvijetljen
ovjek, Buddha/Krist u nama).
isto kao i penis u erekciji.
:sun2:
Frula
ENTUZIJASTA481 REP70%
→ Poznavalac
FrulaENTUZIJASTA
jan 2010.
jan 2010.#6
hoces reci da volis penise?
ne znam zast, al trenutno mi ta rijec zvuci jebacki glupo.. penis.. omg
extranoize
ENTUZIJASTA594 REP99%
→ Poznavalac
extranoizeENTUZIJASTA
jan 2010.
jan 2010.#7
pa volim samo jednog, a taj je moj...mi smo jedno, ~ivimo u simbiozi.
i cijeli ~ivot u voljet samo njega, drugi ne dolaze u obzir :icon_lol:
wannabeshaman1
POZNAVALAC934 REP37%
→ Ambasador
wannabeshaman1POZNAVALAC
jan 2010.
jan 2010.#9
ne ne mislim da je ono ato ~elia re da volia phallusa dei...
sveprisutan kozmi
ki princip erekcije ili ti evolucije kojeg je pojedina
no muako meuno~je
(pa tako i tvoje) tek podsjetnik i medij.
za
uujue je da jednom prilikom kad sam upravo htio podijelit s dragim mi vutraaima
funkciju penisa kao alata za uzdizanje svijesti, bivao je post izbrisan :(.
zasigurno zbog ovako neprirodnog stava poput xarabasovog...
kada e ljudski rod shvatiti da od k.urca i p.i
ke potje
emo!?
smegmaste kur
ine i dlakave tropski vla~ne pizdurine princip su kreacije
i trebaju biti redovito atovani i ljubljeni kao ato i sam bi ~elio biti.
i jedno pitanje za xarabasa ako bi penis bio prevulgaran za ovaj forum
da li je sadr~aj tvog meuno~ja prevulgaran za tebe?
jer ti si
ovjek, a zar nismo svi na ovom forumu
ovjeci...plodovi istog drveta.
odbacimo katoli
ku indoktrinaciju...~ivio paganizam i iskrenost:181: !!! :)
euforija
AMBASADOR1.538 REP1%
→ Legenda
Frula
ENTUZIJASTA481 REP70%
→ Poznavalac
FrulaENTUZIJASTA
jan 2010.
jan 2010.#11
imam jedan prijedlog za pravila foruma:
odsada svaku temu na koju wannabe odgovori treba zalkjucat i obrisat, spalit, maknit iz arhive, uklonit ju sa planeta, ne znam ni ja sta.. :P
*****u shamane, sto ti jedes? XD
jel te smijem dodat na msn? *****ise, dodao sem te bez dozvole.
al stvarno, ovaj prijedlog stoji.. :PP
shamana za predsjednika! dolje bandic! dolje kosor!
extranoize
ENTUZIJASTA594 REP99%
→ Poznavalac
extranoizeENTUZIJASTA
jan 2010.
jan 2010.#12
wannabeshamane skidam ti kapu!
vidi se da si upoznat s temom.
~ivio phallus dei!
:family1:
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
jan 2010.
jan 2010.#13
Ja savjetujem uklanjanje penisa sa avatara. Kao sto rekoh prije ovo nije forum za svakoga nego za sve nas. Ocu reci da ovdje dolaze i starije dame kao moja tetka i stvarno ne zelim da mi tetka gleda tvoj penis avatar. Nije da tetka ne voli penis nego ce vidjeti neozbiljnost cjelog foruma a samim tim i moju neozbiljnost. Shvati to kao anti filozofsku teoriju paganizma ili sto vec zelite vjerovat...ali penis avatar ce morati na jedan duzi put.
wannabeshaman1
POZNAVALAC934 REP37%
→ Ambasador
wannabeshaman1POZNAVALAC
jan 2010.
jan 2010.#14
ajme pa da! tek sad mi je jasna funkcija donjeg veaa...
to je zapravo vjeata kamufla~a falusa vladajue paterijarhalne elite.
mislim kad bi ljudi samo vidjeli da im autoriteti imaju falus rekli bi si:
"Zaato ja sluaam ovog debila, pa on ima kitu!Vidi ga samo kako je neozbiljan!"
ak bi i dje
ica koja se ni najmanje ne ku~e u politiku pri pogledu na kampanje
povezala rast penisa njihovih predstavnika sa rastom nosa pinochija kad la~e.
kad sam tek pro
itao ovo bio sam skepti
an zbog svojih dogmi prema dogmama
jer je filozofija antipaganizma zapravo eufemizam za kraanstvo
ali sad mi je sinulo i sve mi je jasno.
ak shvaam i ironi
nu svrhu katoli
ke
ednosti
i svoju zabludu odbacivanja znanja kojim prati ova vjera ako je promatrana iz pravog kuta.
mali milijun sitnica sad se same od sebe povezuju u prosvjetljujuu spoznaju...
poput tendencije mu~jaka da u zreloj dobi uzgoji pivski trbuh.
ato je o
ito uvjetovano propagandom kako bi se sakrio falus
od njegovog nositelja da i dalje mogu podupirat paterijarhalni sustav
i odgajat njegove budue pripadnike.(zato su neozbiljni adolescentni obi
no mraavi)
sad shvaam ato mi je
initi i da mi odgovornost prema forumu nala~e da si amputiram kitu.
do idueg javljanja bit u vaa wannabeseksualac
iskreno mi je ~ao zbog moje neozbiljnosti ali pukaajte vidjeti iza moje spolnosti,
ono ato e se tek manifestirati....ozbiljnost i istina
ista kao p.i
ka
u la~i su kratke noge i dugaaaaaa kiturina!
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
jan 2010.
jan 2010.#15
Joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
🔒 Ova tema je zaključana
jan 2010.
1 / 15
jan 2010.
jan 2010.