LEGACY
MNT
12 odgovora709 pregleda
49 REP98%
→ Istraživač
jan 2025.
jan 2025.#1
Zdravo svima koji ovo citaju!
Zovem se Milos i imam 39 godina.
To je ono osnovno i najbitnije sto bih trebao o sebi da kazem, a sve ostalo cu reci u nastavku koji sledi :D
Vutru sam poceo da pusim aktivno kad sam upisao srednju skolu davne 2001 godine , cak i u skolskom wc-u (mladost ludost) :D
Na ovaj forum sam sasvim slucajno naleteo kada sam poceo da se interesujem za grow, a to je bukvalno pre 3-4 dana :D
I ako sam vise od dve decenije pusac ja nista ne znam o uzgajanju, nikada nisam sadio samo sam palio :)
Video sam kroz neke postove koje sam procitao ovde na forumu da ste jako slozni, da ste uvek tu da pomognete i podelite svoje znanje i to mi se bas svidja, ta nesebicnost i ljubav koju imate.
Planiram da par meseci ovde na forumu samo citam i ucim a ujedno i da skupljam novac, da kupujem jedno po jedno od opreme, pa eto Boze zdravlja da i ja nekada otvorim ovde svoj dnevnik i uz vasu pomoc zavrsim :D
Toliko za sada od mene drugari i pozdravljam vas sve.
Infinity
ZMAJ52.079 REP
InfinityZMAJ
jan 2025.
jan 2025.#2
Dobro nam doaao:respect:
Samo
itaj, prati deaavanja u dnevnicima uzgajanja, i kad budea krenuo sa ovom avanturom ve ea biti potkovan znanjem, falit e ti samo iskustvo:)
jan 2025.
1 / 7
jan 2025.
jan 2025.