VUTRA
ForumZajednicaKo ste?MNT
LEGACY

MNT

12 odgovora709 pregleda

jan 2025.

#1
Zdravo svima koji ovo citaju! Zovem se Milos i imam 39 godina. To je ono osnovno i najbitnije sto bih trebao o sebi da kazem, a sve ostalo cu reci u nastavku koji sledi :D Vutru sam poceo da pusim aktivno kad sam upisao srednju skolu davne 2001 godine , cak i u skolskom wc-u (mladost ludost) :D Na ovaj forum sam sasvim slucajno naleteo kada sam poceo da se interesujem za grow, a to je bukvalno pre 3-4 dana :D I ako sam vise od dve decenije pusac ja nista ne znam o uzgajanju, nikada nisam sadio samo sam palio :) Video sam kroz neke postove koje sam procitao ovde na forumu da ste jako slozni, da ste uvek tu da pomognete i podelite svoje znanje i to mi se bas svidja, ta nesebicnost i ljubav koju imate. Planiram da par meseci ovde na forumu samo citam i ucim a ujedno i da skupljam novac, da kupujem jedno po jedno od opreme, pa eto Boze zdravlja da i ja nekada otvorim ovde svoj dnevnik i uz vasu pomoc zavrsim :D Toliko za sada od mene drugari i pozdravljam vas sve.

jan 2025.

#2
Dobro nam doaao:respect: Samo itaj, prati deaavanja u dnevnicima uzgajanja, i kad budea krenuo sa ovom avanturom ve ea biti potkovan znanjem, falit e ti samo iskustvo:)
BizzzoZMAJ

jan 2025.

#3
dobrodoaao. itanje dalje, preporuka u gotove dnevnike. I pitaj, ne stidi se. Samo gledaj da je u pravu temu :rasta:

jan 2025.

#4
dobrodoso na :vutra:

jan 2025.

#5
Milose na pravom si mjestu, velkam
sone1ZMAJ

jan 2025.

#6
:wave: & welcome :vutra:MutantNinjaTurtle :D
ĆyroZMAJ

jan 2025.

#7
Dobrodosao buduci kolega! :wave:Nek nam ostanes i potrajes! :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se