LEGACY
wOOoOOOoOOOOoOOOOooOOOoo
32 odgovora2,236 pregleda
gloss_zelenky
AMBASADOR2.398 REP26%
→ Legenda
gloss_zelenkyAMBASADOR
nov 2006.
nov 2006.#2
hehe...tripljara dobra...YEAH!!!
Ma samo lagano,ništa se optereæivati................................................
.............bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeezzzzzzzzz..........heheheeheheheh :lol: :lol: :lol: :lol:
Takoðer i svima ostalima DOBRONAMDOŠLI------------YEEEEEEhaaaaaa... :wink:
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
nov 2006.
nov 2006.#4
Lijep pozdrav sestro i dobro nam doala u naau malu zajednicu :D
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR
nov 2006.
nov 2006.#6
Dobro nam doala...u~ivaj na ovom jedinstvenom forumu!!! :wink:
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
38 REP76%
→ Istraživač
nov 2006.
nov 2006.#14
hMMhHmHm pa koO sE pOtrUdI riSpEKt aLi sTvArnO nIjE tEsHkO mIslIM inAcHE zAsHTo oCHeKujETe svE nA dLnU sERvIraNo...jaOo nEtJU dA buDEm zLObnA...aLi nE vOliM niTi sAm kAdA vOlilA tO i nEtJU niKaDa sAmO bOjIM sHaRaM sHvrlJAm I pjEvAM zASHTo MI nE dOzvOLjAvAtE nEmoJtE dA cHitAtE aKO vAm jE tEsHKo a jA nE vOLiM dA pRopuShtAM iPaK dIvni sTe sVI znAM zNam zNAm poDRzAvAtE mE i SAvJetUjEtE oK kRiTikItZA sUpEr sUpER sUpEr aLi jA nE oDustAjEM mMmmM sAmo kUrsOrOm mIsHA pRatIsH reD po rEd oChI igRjU i SkaKuTjUuuU i mIsLisH i TjErA tE i TrUdIsH sE i vJeZbASHHH
nI mEnI nIJe laKooO...
nov 2006.
1 / 17
nov 2006.
nov 2006.