VUTRA
ForumZajednicaKo ste?wOOoOOOoOOOOoOOOOooOOOoo
LEGACY

wOOoOOOoOOOOoOOOOooOOOoo

32 odgovora2,236 pregleda

nov 2006.

#1
HeyHEy mMMmMm kAkOO sAm vAS nAsHLA nIjEeE BiLoO tEsHkO a VrIjEdI:.:::.:: i EtO SAdA SAM oVde nOVaAAAAA
gloss_zelenkyAMBASADOR

nov 2006.

#2
hehe...tripljara dobra...YEAH!!! Ma samo lagano,ništa se optereæivati................................................ .............bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeezzzzzzzzz..........heheheeheheheh :lol: :lol: :lol: :lol: Takoðer i svima ostalima DOBRONAMDOŠLI------------YEEEEEEhaaaaaa... :wink:
InqAMBASADOR

nov 2006.

#3
WELCOME!

nov 2006.

#4
Lijep pozdrav sestro i dobro nam doala u naau malu zajednicu :D

nov 2006.

#5
Ej, dobrodoala, lep provod ~elim ;)
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

nov 2006.

#6
Dobro nam doala...u~ivaj na ovom jedinstvenom forumu!!! :wink:

nov 2006.

#7
wOooo dIm pam hVaLaAA dOoBrI lJudI gAnJamAnI...::..:.....dIvnA mAlA zAjEdniTZa u uSpoNu wUpI
BeyondLEGENDA

nov 2006.

#8
Molim te olakaaj nam svima pa piai defaultnim slovima... peace

nov 2006.

#9
zasHtoO pO sHabLonU o_O??? oVo jE shArenO vELIko I mALo :D :D :D
unknowerAMBASADOR

nov 2006.

#10
:D
BeyondLEGENDA

nov 2006.

#11
Nisam baš siguran da ljudi žele proèitati što piše kada pišeš takvim slovima sHamanka, znaš malo je teško, ajde priznaj. :D :D :D
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

nov 2006.

#12
Neko otkaèeno djevojèe...hihihi :lol: :lol: :lol:

nov 2006.

#13
Ma daj, lako je za itanje, samo tako nastavi :lol:

nov 2006.

#14
hMMhHmHm pa koO sE pOtrUdI riSpEKt aLi sTvArnO nIjE tEsHkO mIslIM inAcHE zAsHTo oCHeKujETe svE nA dLnU sERvIraNo...jaOo nEtJU dA buDEm zLObnA...aLi nE vOliM niTi sAm kAdA vOlilA tO i nEtJU niKaDa sAmO bOjIM sHaRaM sHvrlJAm I pjEvAM zASHTo MI nE dOzvOLjAvAtE nEmoJtE dA cHitAtE aKO vAm jE tEsHKo a jA nE vOLiM dA pRopuShtAM iPaK dIvni sTe sVI znAM zNam zNAm poDRzAvAtE mE i SAvJetUjEtE oK kRiTikItZA sUpEr sUpER sUpEr aLi jA nE oDustAjEM mMmmM sAmo kUrsOrOm mIsHA pRatIsH reD po rEd oChI igRjU i SkaKuTjUuuU i mIsLisH i TjErA tE i TrUdIsH sE i vJeZbASHHH nI mEnI nIJe laKooO...
unknowerAMBASADOR

nov 2006.

#15
:D

nov 2006.

#16
oSmjEh jE dOvOljAn, A jEDaN oSmJEh mJEnjA sVE
unknowerAMBASADOR

nov 2006.

#17
:wink:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se