VUTRA
ForumZajednicaKo ste?pozdrav svi prijatelji svete biljke
LEGACY

pozdrav svi prijatelji svete biljke

12 odgovora1,983 pregleda

nov 2006.

#1
za vutru znam mjesec ipo trazio sam neke slike i dosao do vas i procitao sve sto se ima za procitat jerr je prejebeno!!!!! al do sad se nisam registrirao jer mi se nije dalo al eto sad imam previse vremena kako sam maturant pa nista neradim u sk :lol: :lol: a van skole.... :D e pa to je nesto drugo.... :lol: :lol: vidimo se
unknowerAMBASADOR

nov 2006.

#2
ko brise postove ?
BeyondLEGENDA

nov 2006.

#3
:maryjane: :gold_maryjane: :maryjane: :dobrodoshao: :maryjane: :gold_maryjane: :maryjane:
RadeAMBASADOR

nov 2006.

#4
Dobrodosao u nas svet :)
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

nov 2006.

#5
:dobrodoshao:
TrTveTISTRAŽIVAČ

dec 2006.

#6
Nadam se da èeš biti s nama u najboljim i najgorim vremenima naše borbe. Da èemo se svi zajedno jednog dana probuditi u novom svijetu u kojem vladaju narod i logika. Svijet u kojem èeš se probuditi ujutro, sa smiješkom pogledat svog susjeda, zapalit joint, te poslati mu ga, pa da æete, bez rijeèi, zajedno znati da je zapoèelo novo vrijeme: vrijeme mira, ljubavi i jedinstva! Budite veseli!

dec 2006.

#7
ma braco carevi ste svi....

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se