LEGACY
pozdrav svi prijatelji svete biljke
12 odgovora1,983 pregleda
10 REP20%
→ Istraživač
nov 2006.
nov 2006.#1
za vutru znam mjesec ipo trazio sam neke slike
i dosao do vas i procitao sve sto se ima za procitat
jerr je prejebeno!!!!!
al do sad se nisam registrirao
jer mi se nije dalo al eto sad imam previse vremena
kako sam maturant pa nista neradim u sk :lol: :lol:
a van skole.... :D
e pa to je nesto drugo.... :lol: :lol:
vidimo se
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
nov 2006.
nov 2006.#3
:maryjane: :gold_maryjane: :maryjane: :dobrodoshao: :maryjane: :gold_maryjane: :maryjane:
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
TrTveT
ISTRAŽIVAČ75 REP17%
→ Entuzijasta
TrTveTISTRAŽIVAČ
dec 2006.
dec 2006.#6
Nadam se da èeš biti s nama u najboljim i najgorim vremenima naše borbe. Da èemo se svi zajedno jednog dana probuditi u novom svijetu u kojem vladaju narod i logika. Svijet u kojem èeš se probuditi ujutro, sa smiješkom pogledat svog susjeda, zapalit joint, te poslati mu ga, pa da æete, bez rijeèi, zajedno znati da je zapoèelo novo vrijeme: vrijeme mira, ljubavi i jedinstva!
Budite veseli!
nov 2006.
1 / 7
nov 2006.
dec 2006.