LEGACY
hy... I am dzux... :D
12 odgovora1,521 pregleda
MNoKFounder aka 515dzux2
ISTRAŽIVAČ62 REP8%
→ Entuzijasta
MNoKFounder aka 515dzux2ISTRAŽIVAČ
sep 2007.
sep 2007.#1
eto mene... :D
rego sam se na forum prije 2-3 dana...
pa da se predstavim... :P
lokacija: Cro -> Rijeka -> ...
pise gore Kako ste nas nasli?
pa jedna od mojih brojnih ovisnosti je Ogame... najbolja online igra na svijutu... (trust me.. probao sam sve...) :)
i bila je neka zajebancija....
i trazio sam sliku zize... da je stavim na Ogame forum... i naletio na ovaj forum...
:D
cim sam vidio temu o uzgoju outdors... odlucio sam se reggat...
sve u svemu super je forum...
i sad sam ja tu...
i morat cete me trpit jos dugo... :)
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
sep 2007.
sep 2007.#2
Dobro nam doaao:))
}elim ugodno dru~enje i puno znanja:))
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
sep 2007.
sep 2007.#3
Wow,jos nisam video da neko otvori temu da predtavi sebe...interesantno...peace70
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
b r a i n c h i pAMBASADOR
sep 2007.
sep 2007.#4
Ajoj Ogame, ja sam bio 'navucen' jedno vrijeme, znao sam se probudit usred noci i skuzit da mi se flota vratila na planet i nisam mogao spavati dok ne napravim fleet save... Hahaha Skuzio sam da pretjerujem, pa sam odustao od igre :icon_lol::icon_lol:
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
MNoKFounder aka 515dzux2
ISTRAŽIVAČ62 REP8%
→ Entuzijasta
MNoKFounder aka 515dzux2ISTRAŽIVAČ
okt 2007.
okt 2007.#7
mama je rekla da sam poseban... :sun2::sun2:
ooo....
ti si jos dobar... :D
ja igram vec 2 god... :)
mos mislit na sta mi lici mozak...
lool...
@Ostali - THX na dobrodoslici... :D
za sad vecinom samo citam postove... al uskoro cu pocet postat... pa ste nahebali... hehe... :D
sep 2007.
1 / 7
sep 2007.
okt 2007.