VUTRA
ForumZajednicaKo ste?hy... I am dzux... :D
LEGACY

hy... I am dzux... :D

12 odgovora1,521 pregleda

sep 2007.

#1
eto mene... :D rego sam se na forum prije 2-3 dana... pa da se predstavim... :P lokacija: Cro -> Rijeka -> ... pise gore Kako ste nas nasli? pa jedna od mojih brojnih ovisnosti je Ogame... najbolja online igra na svijutu... (trust me.. probao sam sve...) :) i bila je neka zajebancija.... i trazio sam sliku zize... da je stavim na Ogame forum... i naletio na ovaj forum... :D cim sam vidio temu o uzgoju outdors... odlucio sam se reggat... sve u svemu super je forum... i sad sam ja tu... i morat cete me trpit jos dugo... :)

sep 2007.

#2
Dobro nam doaao:)) }elim ugodno dru~enje i puno znanja:))
LucidDreamAMBASADOR

sep 2007.

#3
Wow,jos nisam video da neko otvori temu da predtavi sebe...interesantno...peace70

sep 2007.

#4
Ajoj Ogame, ja sam bio 'navucen' jedno vrijeme, znao sam se probudit usred noci i skuzit da mi se flota vratila na planet i nisam mogao spavati dok ne napravim fleet save... Hahaha Skuzio sam da pretjerujem, pa sam odustao od igre :icon_lol::icon_lol:
InqAMBASADOR

sep 2007.

#5
Dobrodosao :)

sep 2007.

#6
Dobrodosao! :vb_whip:

okt 2007.

#7
mama je rekla da sam poseban... :sun2::sun2: ooo.... ti si jos dobar... :D ja igram vec 2 god... :) mos mislit na sta mi lici mozak... lool... @Ostali - THX na dobrodoslici... :D za sad vecinom samo citam postove... al uskoro cu pocet postat... pa ste nahebali... hehe... :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se