LEGACY
novak
14 odgovora713 pregleda
37 REP74%
→ Istraživač
sep 2011.
sep 2011.#1
pozdrav svima ovu stranicu sam slucajno nasao kada sam trazio po googleu neku pomo oko moje stabljike.
nadam se da
u je odje dobiti.
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
sep 2011.
sep 2011.#3
welcome & slobodno pitaj, ali savetujem da prethodno procitas sve sto te zanima (vezano za tvoj problem) na vec postojecim temama, koristi pretragu foruma, pa ako nema odgovora stavljaj post
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
crookrutni
ENTUZIJASTA263 REP16%
→ Poznavalac
crookrutniENTUZIJASTA
sep 2011.
sep 2011.#5
Vid ga em dobro igra tenis em je hortikularno osvijeaten , dobrodoaao .
HighBadger
POZNAVALAC693 REP10%
→ Ambasador
HighBadgerPOZNAVALAC
sep 2011.
sep 2011.#6
Hahaha! I ja sam isto to pomislila! xD Zato sam i kliknula na temu! xD
imenjak
ENTUZIJASTA577 REP94%
→ Poznavalac
sep 2011.
1 / 8
sep 2011.
sep 2011.