VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Vozdra svima :)
LEGACY

Vozdra svima :)

16 odgovora975 pregleda

dec 2015.

#1
Prvo da vas sve redom pohvalim za ovaj izvanredan forum.Za sve informacije naae drage nam biljke zaista najbolji i najdetaljniji forum na balkanu,a i aire :) Eto,za vas znam sigurno nekih 6-7 godina,a tek se prije desetak dana registrirao,pa bi bio red da i napiaem koju re enicu :D U ovih deset dana intenzivnog itanja,ponajviae o indor uzgoju nau io sam i vidio neke stvari za koje nisam znao ni da uope postoje,a tek je jedan mali dio pro itan.Stvarno sam iznenaen koli inom informacija i spremnost iskusnijih lanova da usko e i pomognu svojim znanjem. Uz naau dragu biljku proveo sam mo~da i polovinu ~ivota uz manje prekide,al uvijek sam se vraao svojoj ljubavi,bila je to ljubav na prvi pogled :D Kazem,iako imam dosta iskustva u konzumaciji drage nam bilj ice nikad se nisam okusao u uzgajanju,pa se nadam da ce se i to uskoro promijeniti.Trenutno je stanje takvo da skoro da i nemam izbora ako hou nastaviti dru~enje s naaom zelenom damom :) Toliko za po etak,joa jednom pozdrav svima zdravi i veseli bili.

dec 2015.

#2
peace
L0oDZMAJ

dec 2015.

#3
Dosao dobro:wave: samo laganooo,sve se sredi ;) :razvaljen::
StipeZMAJ

dec 2015.

#4
Dobrodosao :) Cekamo i tvoj dnevnik ;)
TarzanZMAJ

dec 2015.

#5
Dobrodosao
t@maraZMAJ

dec 2015.

#6
Dobro nam doaao :)

dec 2015.

#8
Hvala svima na dobrodoalici :) @Stipe mo~da i bude neato,al trebam prvo opremu nabaviti i to ukomponirati da bude stealth,ako niata drugo na proljee outdor zasigurno.

dec 2015.

#9
welcome...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se