LEGACY
introduction by: me :)
22 odgovora1,531 pregleda
34 REP68%
→ Istraživač
mar 2014.
mar 2014.#1
pozdrav svimaa :) dolazim i Srbije, imam 22 god. i students sam. pusim vec 5-6 god. i pratim forum vec duze vreme. Poceo sam sa growom pa imam u planu postavljanje dnevnika uskoro. Drago mi je sto ovako nesto postoji, sa obzirom sta se sve moze naci na ulici. Vidim veliki broj ljudi pomaze i aktivno je na forumu, zbog cega sam odlucio i ja da pisem, i valjda podelim neko iskustvo sa vama. pozzz
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
MornarPopaj
ENTUZIJASTA418 REP55%
→ Poznavalac
mar 2014.
1 / 12
mar 2014.
mar 2014.