VUTRA
ForumZajednicaKo ste?introduction by: me :)
LEGACY

introduction by: me :)

22 odgovora1,531 pregleda

mar 2014.

#1
pozdrav svimaa :) dolazim i Srbije, imam 22 god. i students sam. pusim vec 5-6 god. i pratim forum vec duze vreme. Poceo sam sa growom pa imam u planu postavljanje dnevnika uskoro. Drago mi je sto ovako nesto postoji, sa obzirom sta se sve moze naci na ulici. Vidim veliki broj ljudi pomaze i aktivno je na forumu, zbog cega sam odlucio i ja da pisem, i valjda podelim neko iskustvo sa vama. pozzz

mar 2014.

#2
:signs046:

mar 2014.

#3
[bez sadržaja]
ExtraPOZNAVALAC

mar 2014.

#4
:signs046: !!
Turf.POZNAVALAC

mar 2014.

#5
:signs046:
vinerPOZNAVALAC

mar 2014.

#6
:signs046:

mar 2014.

#7
:wave: :leafblunt:

mar 2014.

#8
:signs046:

mar 2014.

#9
:popworm:
MuskoloAMBASADOR

mar 2014.

#11
:signs046:
MornarPopajENTUZIJASTA

mar 2014.

#12
:signs046:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se