VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav cure i dečki!
LEGACY

Pozdrav cure i dečki!

18 odgovora1,846 pregleda
ZiplockENTUZIJASTA

mar 2010.

#1
Evo da budem iskren na forumu sam ve 2 godine,ako ne i viae ali nikad do sad se nisam registrirao... Uglavno,dolazim iz Primorsko-Goranske ~upanije,mjesto nije bitno.:icon_lol: U ovom svijetu sam ve 6-7 godina,konzumirajui a zadnjih par i stvarajui,naravno sve za osobnu uporabu.Mo~da se jedan dan rjeaim i proklete paranoje pa postam i kakve slike,al otom potom.Ne vjerujem nikom pa ni ovom crnom internetu hehe Osim tog zanimljivog hobija bavim se i glazbom i joa raznoraznim stvarima,tako da se to sve meusobno preklapa...i mogu re da mi je u ~ivotu ljepae nego ostalim ovcama kojima mozak jede propaganda i subliminalne poruke u ovo materijalisti ko doba. Eto to je to ukratko,nadam se ugodnom tipkanju.... BIGUP!!!
KrejzyPOZNAVALAC

mar 2010.

#2
treba imati glazbe u zivotu :sun2:
Z&NZMAJ

mar 2010.

#3
:signs046:
He-ManLEGENDA

mar 2010.

#4
aloha :hippy:
upitnik???LEGENDA

mar 2010.

#5
:rofl::smoke18::watchplant::signs046::cool44:
FrulaENTUZIJASTA

mar 2010.

#6
treba postovat i te ovce ;) ili zalit. ali niposto vrijedjat i omalozavat. dobrodoso :)
MeskalitoLEGENDA

mar 2010.

#7
Welcome !
Spawn_of_UamentiENTUZIJASTA

mar 2010.

#8
Pozdrav susjed. Jos jedan glazbenik, hehe kul, treba nabacit neki vutra jam session:banana_rasta: zivio prijatelju!
SLO-EraLEGENDA

mar 2010.

#9
mjuza+ ~i~a= ti mora, da si narkoman :))) welcome
He-ManLEGENDA

mar 2010.

#10
:icon_lol: :punch:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se