LEGACY
Pozdrav cure i dečki!
18 odgovora1,846 pregleda
Ziplock
ENTUZIJASTA578 REP95%
→ Poznavalac
ZiplockENTUZIJASTA
mar 2010.
mar 2010.#1
Evo da budem iskren na forumu sam ve 2 godine,ako ne i viae ali nikad do sad se nisam registrirao...
Uglavno,dolazim iz Primorsko-Goranske ~upanije,mjesto nije bitno.:icon_lol:
U ovom svijetu sam ve 6-7 godina,konzumirajui a zadnjih par i stvarajui,naravno sve za osobnu uporabu.Mo~da se jedan dan rjeaim i proklete paranoje pa postam i kakve slike,al otom potom.Ne vjerujem nikom pa ni ovom crnom internetu hehe
Osim tog zanimljivog hobija bavim se i glazbom i joa raznoraznim stvarima,tako da se to sve meusobno preklapa...i mogu re da mi je u ~ivotu ljepae nego ostalim ovcama kojima mozak jede propaganda i subliminalne poruke u ovo materijalisti
ko doba.
Eto to je to ukratko,nadam se ugodnom tipkanju....
BIGUP!!!
Krejzy
POZNAVALAC1.139 REP60%
→ Ambasador
upitnik???
LEGENDA5.189 REP2%
→ Zmaj
Frula
ENTUZIJASTA481 REP70%
→ Poznavalac
FrulaENTUZIJASTA
mar 2010.
mar 2010.#6
treba postovat i te ovce ;) ili zalit. ali niposto vrijedjat i omalozavat.
dobrodoso :)
Spawn_of_Uamenti
ENTUZIJASTA476 REP69%
→ Poznavalac
Spawn_of_UamentiENTUZIJASTA
mar 2010.
mar 2010.#8
Pozdrav susjed. Jos jedan glazbenik, hehe kul, treba nabacit neki vutra jam session:banana_rasta: zivio prijatelju!
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
mar 2010.
1 / 10
mar 2010.
mar 2010.