VUTRA
ForumZajednicaKo ste?pozdrav svima :D
LEGACY

pozdrav svima :D

12 odgovora1,145 pregleda
#1
hh evo i mene tu , slu ajno naala stranicu , ina e volim forume di svi ljudi imaju jednu zajedni ku stvar , da nema svaa i vrjeanja drugih.. svaka vam ast na ovome !!! ina e , ja sam iz Zagreba, puaim jedno 4 godine , ne radi ekipe nego radi sebe , i kada sam otkrila do kuda to vodi i ato se sve mo~e.. rekla sam da nikad neu prestat ... kao ni vi ;) ... sluaam elektroniku , ili ti schranz, HC , hard techno i psy, i brijem po takvim partyima... ljubim sve, veliki pozdrav :pat:
krasta-zgPOZNAVALAC

sep 2009.

#2
Pozdrav susjeda i dobrodosla :))
skoro_normalnaENTUZIJASTA

sep 2009.

#3
welcome i tebi..lijepo se zabavi..peace
krasta-zgPOZNAVALAC

sep 2009.

#4
wow cure,ovo je neki sendvi ,ja sam u sredini ako zanemarimo ovaj post :))

sep 2009.

#5
e krasta uvijek si se guro... cak i na pokeru uvijek izmedju dilerke plavuse i neke josh hahahha :P btw dobrodosla psy..girl xD
skoro_normalnaENTUZIJASTA

sep 2009.

#6
heh..nemoj si previse umislit ;))..skodi za mozak..heheh :P
krasta-zgPOZNAVALAC

sep 2009.

#7
:smileysex:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se