LEGACY
pozdrav svima :D
12 odgovora1,145 pregleda
43 REP86%
→ Istraživač
sep 2009.
sep 2009.#1
hh evo i mene tu , slu
ajno naala stranicu , ina
e volim forume di svi ljudi imaju jednu zajedni
ku stvar , da nema svaa i vrjeanja drugih.. svaka vam
ast na ovome !!!
ina
e , ja sam iz Zagreba, puaim jedno 4 godine , ne radi ekipe nego radi sebe , i kada sam otkrila do kuda to vodi i ato se sve mo~e.. rekla sam da nikad neu prestat ... kao ni vi ;) ... sluaam elektroniku , ili ti schranz, HC , hard techno i psy, i brijem po takvim partyima...
ljubim sve, veliki pozdrav :pat:
krasta-zg
POZNAVALAC837 REP26%
→ Ambasador
skoro_normalna
ENTUZIJASTA315 REP29%
→ Poznavalac
krasta-zg
POZNAVALAC837 REP26%
→ Ambasador
krasta-zgPOZNAVALAC
sep 2009.
sep 2009.#4
wow cure,ovo je neki sendvi
,ja sam u sredini ako zanemarimo ovaj post :))
23 REP46%
→ Istraživač
sep 2009.
sep 2009.#5
e krasta uvijek si se guro... cak i na pokeru uvijek izmedju dilerke plavuse i neke josh hahahha :P
btw dobrodosla psy..girl xD
skoro_normalna
ENTUZIJASTA315 REP29%
→ Poznavalac
skoro_normalnaENTUZIJASTA
sep 2009.
sep 2009.#6
heh..nemoj si previse umislit ;))..skodi za mozak..heheh :P
sep 2009.
1 / 7
sep 2009.
sep 2009.