VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pula
LEGACY

Pula

105 odgovora9,597 pregleda

mar 2007.

#1
Pozdrav iz Pule !!!!!!! :sick:
RedShAMBASADOR

mar 2007.

#2
pozdrav i tebi iz Pule :) dobro nam dosao na vutru...

maj 2008.

#3
jos jedan pozdrav puli iz pule... :vb_kez:

maj 2008.

#4
joa jedan pozdrav puli iz... pule... xD
pecko88ENTUZIJASTA

maj 2008.

#5
@greenthumb, da nisi slucajno Makedonac ??? Jer poznajem jednoga koji se svugde registruje kao greenthumb...
gloss_zelenkyAMBASADOR

maj 2008.

#6
Greenthumb nije Makedonka (koliko sam upuen) :) Imamo i jednog lana greenthomb ako se ne varam ;) :maryjane:
FarmerLEGENDA

maj 2008.

#7
jos jedan svim Puljanima ovdje, od Puljana !!! :D !!!

maj 2008.

#8
al su se raspuljili ovi puljani...
pecko88ENTUZIJASTA

maj 2008.

#9
Nista nema veze... Hvala na odgovoru.. Za ovaj @greenthomb pise da je iz Beograda.. Pozdrav :bong7bp:
mr.skunkAMBASADOR

maj 2008.

#10
jel znate ata na rumunjskom znaci pula.:icon_confused:
wu-traENTUZIJASTA

maj 2008.

#11
ja neznam gospodine tvore :P pa sta je ovo? koliko je tu ljudi iz pule haha....? dobro nam dosli :D pozdrav pis

maj 2008.

#12
ovaj lik marva mi je sumljiv puljanin...sumnjam da je taj ikad bio u hrvatskoj...:sick:
gloss_zelenkyAMBASADOR

maj 2008.

#13
Marva je uvijek dobrodoaao u Pulu, ionako je tamo pravo okupljanje i prava ekipa ;) A za tebe Genjo baa i nisam siguran..joa se moraa dokazati :P Ja se ve pretvorio u pravog Istrijana xD :maryjane:
elephant0rAMBASADOR

maj 2008.

#14
Ja sam cak i genetski cetvt istrijan, cetvrt splicanin i polu zadranin :D
FarmerLEGENDA

maj 2008.

#15
pa ocemo kakvo okupljanje ? :P ma ono, samo pivica :)
CutkiISTRAŽIVAČ

maj 2008.

#16
pozdrav onda pulezanima iz zagreba a pozdrav i svima drugima :popworm:
pecko88ENTUZIJASTA

maj 2008.

#17
A da neko od administratora promeni naziv ove teme u: Pozdravi Zelbi i Cestitki.... Salim se samo... Ali kad svi pozdravljuju nekoga, pa evo i mene... Pozdrav do sve Puljanine i sve ostale :vb_kez:
choki123POZNAVALAC

maj 2008.

#18
Ej puljani, uo sam da se navodno otvorio neki smart shop tamo u puli...? :google2:
wu-traENTUZIJASTA

maj 2008.

#19
choki ocito dobro cujes... da otvorio se napokon...neznam ko al dobro da se netko sjetio toga pa da otvori neki smart shop tu kod nas u puli...nije velik i nema puno stvari al ima ono sto treba imat i bolje da je to nego nista :D @gloss tako je...ti si vec istrijan napola...sad pomalo ti dolazi naglasak i sve...jos par puta dodji i to je to...onda mozes ostat :D @slon ti si indijanac :P

maj 2008.

#20
Pozdrav Pule~anima..
#21
Jos jedan pozdrav puli iz pule :RastaBong::icon_mrgreen:
need_weedENTUZIJASTA

nov 2008.

#22
pozz puljani, zanima me koliko otprilike kostaju stakleni bongovi u tom novom smart shopu ,ali malo veci ne oni od 15-20 cm
RedShAMBASADOR

nov 2008.

#23
tu negdje oko 200-300 kn sta ja znam.-..tu su oko 200 :)

nov 2008.

#24
:sick:ajd evo jos jedan pozdrav puli.....naravno iz pule :)
DemijanISTRAŽIVAČ

dec 2008.

#25
oy,pozdrav iz Pule : )
FlegyPOZNAVALAC

dec 2008.

#26
oho pula ce jos malo biti vecina na forumu ako ovak nastave dolaziti :) p.s: ja sam i dalje jednina :sadbanana:
djungaISTRAŽIVAČ

dec 2008.

#27
Pozdravljam sve puljane,bivsi vojnik hehe

jan 2010.

#28
e,,,,,,,jel mi mozes reci di se otvorio????????
samoISTRAŽIVAČ

feb 2010.

#29
Pozdrav svim iz Pule i pozdrav svim vutrasima iz Pule
VujadinAMBASADOR

feb 2010.

#30
pozdrav ekipi iz Pule,iako nisam iz nje...=] bash vas je dosta na forumu,cenim to.
MeskalitoLEGENDA

feb 2010.

#31
Pozdrav iz bgda and welcome! Ovde su bongovi 15-25eura
PicVajZPOZNAVALAC

feb 2010.

#32
Jbo mater odo u Pulu :) Postoji li josh Monte Paradiso? Poz za sve

apr 2010.

#33
Hahaha :D Menjajte ime foruma iz Vutra.org u Pula.org :) XD

apr 2010.

#34
Hahaha :D Menjajte ime foruma iz Vutra.org u Pula.org :) XD

apr 2010.

#35
Mr.skunk znam ata zna i pula na rumunjski, ali je potpuna suprotnost od toga..bio s nekim rumunjima koji su se cerili na svakom raskrau s putokazom pa sku~io.. nisam baa blizu Pu ali nisam ni daleko.. skoro svako ljeto sam na psy ravevima sta se odr~avaju na valelungi, aiaanu itd uglavnom Pula-rula

apr 2010.

#36
Mr.skunk znam ata zna i pula na rumunjski, ali je potpuna suprotnost od toga..bio s nekim rumunjima koji su se cerili na svakom raskrau s putokazom pa sku~io.. nisam baa blizu Pu ali nisam ni daleko.. skoro svako ljeto sam na psy ravevima sta se odr~avaju na valelungi, aiaanu itd uglavnom Pula-rula
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA

jun 2010.

#37
Pozdrav iz HUMA...hahahahaha

jun 2010.

#38
Evo pozdrav Puli iz susjednog grada. Pozdrav :spliff:

jul 2010.

#39
Pozdrav ekipi iz Pule od Puljanina!
StrijelaENTUZIJASTA

feb 2012.

#40
Golden spade :D Pozdrav svima U Puli. Slu ajno naaao ovaj topic kad sam gugalo pula smartshop :)
artisticLEGENDA

feb 2012.

#41
a stvarno, koliko vas je iz Pule tu hehehehehhe pozdrav Puli i Puljanima iz Slavonije! :D
Big LLEGENDA

feb 2012.

#42
Hehehe pa evo onda pozdrav Puli!!! xD

mar 2012.

#43
Pozdrav Svima,iz Pule :)

mar 2012.

#44
ima nas pule~ana hehe pozz svima u puli i okolici, a i ostalima :-)

apr 2013.

#45
evo joa malo nas iz Pule nek se zna da nas ima :D

maj 2013.

#46
auuu mile kolko nas je ovdje pozdrav dobri ljudi pula rula pula rola hmm neznam sta bolje zvuci

maj 2013.

#47
:signs046:
pocetnickiLEGENDA

maj 2013.

#48
haha sodoma i gomora :) u Puli je takva klima i uvijek sunce u ocima, pa i onda kada nema Sunca :P :)
Jesse PinkmanENTUZIJASTA

jun 2013.

#49
sta je ovo? sve sami puljani? blago vama, mozete si zaljevati cvijece i hraniti ljubimce dok je neko od vas na odmoru :smoke18: jel ima koga iz Sl. Broda?
-WhiteWidoW-ISTRAŽIVAČ

sep 2013.

#50
:signs046: Pozdrav iz Istre. ;)
Lala88ISTRAŽIVAČ

nov 2013.

#51
Pozdrav i od mene, sugraani! :D :joint2:
FukmondoAMBASADOR

apr 2014.

#52
Big Up Pula :rofl:

apr 2014.

#53
Oce bit monte paradiso ovo lito ??!e :P :wave:
FukmondoAMBASADOR

apr 2014.

#54
negata :rofl:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se