VUTRA
ForumZajednicaKo ste?pozdrav growaci...... ;)
LEGACY

pozdrav growaci...... ;)

36 odgovora1,606 pregleda
flymosquitoISTRAŽIVAČ

okt 2016.

#1
pOzdrav vutroljupci.... pratim vas vec godinama kao neregistrirani clan i jako mi je zanimljivo promatrat,gledat i pratit vasu umjetnost ,al da se barem predstavim i budem dio ekipe koja voli iste stvari ko i ja.Nemam priliku,mjesto ni sajt di bi imao svoj kutak mira .... da se zahvalim na svemu sto sam naucio od vas citajuci vase postove koje neumorno updejtate svkodnevno.vjerujem da ce mi to znanje dobro doci jednom kad budem imao svoju kucicu svoju slobodicu... :) da se i ja konacno pocnem baviti takvim hobijem i da pljugam svoju vutru.Pljugam vech 20 god. Imao sam priliku kusat nekoliko vutri iz ormara i mogu rec da to nema veze sa ulicnom ganjom.
SquerlzLEGENDA

okt 2016.

#3
Pozdrav samo lagano :wave:
flymosquitoISTRAŽIVAČ

okt 2016.

#4
haha ... da samo mi trenutna situacija ne dopusta.... :P
L0oDZMAJ

okt 2016.

#5
Uzivaj :wave:
flymosquitoISTRAŽIVAČ

okt 2016.

#6
:spliff:
wuvuzelaAMBASADOR

okt 2016.

#7
Pozdrav i welcome `ta si do sad ekao da se regisyrujea? :p
flymosquitoISTRAŽIVAČ

okt 2016.

#8
pa nevjerujem ja tu nesto internetu i tako..... sto dalje od plavicastih gmazova..... :P

okt 2016.

#9
ma gotov si ti vec sada. samo da pozelim dobrodoslicu pre nego te odvedu ;)
napalmLEGENDA

okt 2016.

#10
vozdra komar e :) i sretno growanje ! :thumb:

okt 2016.

#11
Dobrodosao u dzuuuunglu :let:
t@maraZMAJ

okt 2016.

#12
Dobro nam doaao :)
flymosquitoISTRAŽIVAČ

okt 2016.

#13
tnx....... Power...... gotov sam hahahahah pukla me buksna... ;) :udarac::joint2::zvezda:::bocni::
FeltLEGENDA

okt 2016.

#14
Welcome our ganja friend,enjoy :watch:
Kanabis_kidAMBASADOR

okt 2016.

#15
Sad si dio Vutra institucije :)
flymosquitoISTRAŽIVAČ

okt 2016.

#16
I like this..... :)
deraxorLEGENDA

okt 2016.

#17
dobro se prijavio, ormar je udo, magic closet

okt 2016.

#18
Welcome to the club!! Dobro nam dosao rodjo!!!
hemploverENTUZIJASTA

okt 2016.

#19
Dobro doaao brate. Ni meni trenutna situacija ne dopusta da growam... Ali bude uskoro :rasta::spliff:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se