LEGACY
pozdrav growaci...... ;)
36 odgovora1,606 pregleda
flymosquito
ISTRAŽIVAČ52 REP1%
→ Entuzijasta
flymosquitoISTRAŽIVAČ
okt 2016.
okt 2016.#1
pOzdrav vutroljupci.... pratim vas vec godinama kao neregistrirani clan i jako mi je zanimljivo promatrat,gledat i pratit vasu umjetnost ,al da se barem predstavim i budem dio ekipe koja voli iste stvari ko i ja.Nemam priliku,mjesto ni sajt di bi imao svoj kutak mira .... da se zahvalim na svemu sto sam naucio od vas citajuci vase postove koje neumorno updejtate svkodnevno.vjerujem da ce mi to znanje dobro doci jednom kad budem imao svoju kucicu svoju slobodicu... :) da se i ja konacno pocnem baviti takvim hobijem i da pljugam svoju vutru.Pljugam vech 20 god. Imao sam priliku kusat nekoliko vutri iz ormara i mogu rec da to nema veze sa ulicnom ganjom.
flymosquito
ISTRAŽIVAČ52 REP1%
→ Entuzijasta
flymosquito
ISTRAŽIVAČ52 REP1%
→ Entuzijasta
flymosquito
ISTRAŽIVAČ52 REP1%
→ Entuzijasta
flymosquitoISTRAŽIVAČ
okt 2016.
okt 2016.#8
pa nevjerujem ja tu nesto internetu i tako..... sto dalje od plavicastih gmazova..... :P
flymosquito
ISTRAŽIVAČ52 REP1%
→ Entuzijasta
flymosquitoISTRAŽIVAČ
okt 2016.
okt 2016.#13
tnx.......
Power...... gotov sam hahahahah pukla me buksna... ;) :udarac::joint2::zvezda:::bocni::
Kanabis_kid
AMBASADOR1.664 REP5%
→ Legenda
flymosquito
ISTRAŽIVAČ52 REP1%
→ Entuzijasta
okt 2016.
1 / 19
okt 2016.
okt 2016.