VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav ekipa krvavih ociju
LEGACY

Pozdrav ekipa krvavih ociju

52 odgovora2,253 pregleda

apr 2014.

#1
Doslo vrijeme da i ja kreriram racun na nasem najdrazem forumu. Zizu pusim vec poduze vrijeme, nisam novi u tome, punoljetan jesam a ostale cu podatke izostavit radi svoje sigurnosti. Zelim vam svima sretan Uskrs koji pada na 420. :3 Kakva slucajnost...ugl. da se to fino proslavi uz svetu biljku.

apr 2014.

#3
Hvala :)

apr 2014.

#4
:signs046:

apr 2014.

#5
Pozdrav i tebi.. dobrodosaooOO! :leafblunt:

apr 2014.

#6
Hvala hvala :)

apr 2014.

#7
evo baa sam ih maloprije zakrvavio,subota je,neradna,420 :D :signs046:

apr 2014.

#8
ma kad se glava razbistri, obaveza nema i jos na to je vikend + 420 gdje ces bolje :D hvala :)
jesamZMAJ

apr 2014.

#9
:signs046:
TarzanZMAJ

apr 2014.

#10
:signs046:

apr 2014.

#11
:joint: sve najhaj
paket_traveISTRAŽIVAČ

apr 2014.

#12
Dobrodosao tebrex
t@maraZMAJ

apr 2014.

#13
:signs046:

apr 2014.

#15
:spliff: opet sam ih zakrvavio :banana_rasta: ~ivjeli
GagibaAMBASADOR

apr 2014.

#16
:signs046:

apr 2014.

#17
Hvala svima redom ekipa! 420 blaze it haha VenloNL ko zna cime si ih zakrvavio

apr 2014.

#18
:spliff: evo opet,hehe

apr 2014.

#19
a nista, vrijeme bi bilo da ih i ja krvavim...malo ;)

apr 2014.

#20
pozdrav! A bas slucajnost danas uskrs :D
AnomalyISTRAŽIVAČ

apr 2014.

#21
dobrodosao ;)

apr 2014.

#22
a vidi ti njega :D ;)

maj 2014.

#23
Dobar dan svima !
vetarPOZNAVALAC

maj 2014.

#24
posto se na starom profilu nisam prestavljao evo iskoristicu sada. pusim travu od 2005 godine otrpilike, naravno sa pauzama, nezaposlen, zavrsio neke shkolje al to se ovde ne ceni, cak naprotiv, trenutno ne uzivam u dimu zbog odredjenih okolnosti. navuko sam se na sadjenje a volim i da pravim semena mada od toga dok se ne odselim od matoraca i nadjem posao nista. i sta jos da kucnem, ne pada mi nista na pamet, al eto, eve me opet na forumu i mogu da kazem da se i bez vutre ponekad osecam napuseno i smireno :D

maj 2014.

#26
a sto predstavljanje u temi drugog clana, jel to maremare zakuvao ;)
vetarPOZNAVALAC

maj 2014.

#27
sry Pow nisam ni izvalio da sam u drugoj temi :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se