LEGACY
Pozdrav ekipa krvavih ociju
52 odgovora2,253 pregleda
23 REP46%
→ Istraživač
apr 2014.
apr 2014.#1
Doslo vrijeme da i ja kreriram racun na nasem najdrazem forumu. Zizu pusim vec poduze vrijeme, nisam novi u tome, punoljetan jesam a ostale cu podatke izostavit radi svoje sigurnosti. Zelim vam svima sretan Uskrs koji pada na 420. :3 Kakva slucajnost...ugl. da se to fino proslavi uz svetu biljku.
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
apr 2014.
apr 2014.#7
evo baa sam ih maloprije zakrvavio,subota je,neradna,420 :D
:signs046:
23 REP46%
→ Istraživač
apr 2014.
apr 2014.#8
ma kad se glava razbistri, obaveza nema i jos na to je vikend + 420 gdje ces bolje :D
hvala :)
finestBLkush
LEGENDA6.326 REP13%
→ Zmaj
paket_trave
ISTRAŽIVAČ73 REP15%
→ Entuzijasta
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
23 REP46%
→ Istraživač
apr 2014.
apr 2014.#17
Hvala svima redom ekipa! 420 blaze it
haha VenloNL ko zna cime si ih zakrvavio
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
23 REP46%
→ Istraživač
amneziaHaze
ZMAJ16.932 REP
vetar
POZNAVALAC705 REP12%
→ Ambasador
vetarPOZNAVALAC
maj 2014.
maj 2014.#24
posto se na starom profilu nisam prestavljao evo iskoristicu sada.
pusim travu od 2005 godine otrpilike, naravno sa pauzama,
nezaposlen, zavrsio neke shkolje al to se ovde ne ceni, cak naprotiv,
trenutno ne uzivam u dimu zbog odredjenih okolnosti. navuko sam
se na sadjenje a volim i da pravim semena mada od toga dok se ne odselim
od matoraca i nadjem posao nista. i sta jos da kucnem, ne pada mi nista na pamet,
al eto, eve me opet na forumu i mogu da kazem da se i bez vutre ponekad
osecam napuseno i smireno :D
apr 2014.
1 / 27
apr 2014.
maj 2014.