VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Red je ..
LEGACY

Red je ..

16 odgovora898 pregleda
HljebbAMBASADOR

jan 2013.

#1
.. da i ja otvorim temu . "Dolazim" iz centra Bosne i Hercegovine , ovdje se duva nadugo i nasiroko sa odabranom rajom .. moj grad se sastoji iz bukvalno dvije ulice, znaci nesto sitno, samo nam jos taraba oko grada fali i kul smo :). Ljudi su cudni, ne mozes vidjet' osobu koju ne poznajes .. znaci nafumas se , sunce usljasti , nabacis cale , zaputis se do kafica - 20 metara hoda i u putu pozdravis i nasmijes se svakom prolazniku.. ista stvar daaaaaanima,ali se opet covjek navikne na monotoniju - primoran je. Sto se moje licnosti tice , hiperaktivan , mnogo brljiv , "raja". Imam srcanu manu, ostecenje lijeve predkomore, problemi sa zaliscima , trava niti mi cini dobro - niti lose , ali eto da kazem da mi regulise pritisak , lagao bih .. ali ja se jednostavno osjecam bolje nakon 2-3 grama. Na vas sam naletio slucajno, gledajuci neke tamblere o travi i eto nakanio sam se prelistat' i shvatio da je ovo riznica znanja jbt :). Imam 19 godina, pusim od 14-e i dobro mi je , wooohoo ... izvinjavam se . Pratio sam forum nesto sitno , odlucih se registrovat i otvorit svoju temu sa growom i posvetit' se tome , kao nekom hobiju .. ne znam sta vec :bale. Hellooooou :bananallama:

jan 2013.

#2
[bez sadržaja]
ZelenaBananaISTRAŽIVAČ

jan 2013.

#3
sretno.:bananica

jan 2013.

#4
:signs046::b_woot:
dite_splitaAMBASADOR

jan 2013.

#5
:signs046:
BladeZMAJ

jan 2013.

#6
nek nam je mirna Bosna...dobrodoaao
HljebbAMBASADOR

jan 2013.

#7
Bolje vas nasao :kiss:
SLO-EraLEGENDA

jan 2013.

#8
hello drug

jan 2013.

#9
:signs046: dobro doaao :) https://www.youtube.com/watch?v=jiQ4jitWluM

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se