LEGACY
Pozdrav svima!
24 odgovora1,273 pregleda
42 REP84%
→ Istraživač
apr 2018.
apr 2018.#1
Pozdrav! Ponekad citam ovaj forum i neke jos strane. Odlucio sam se registrirati. Uzgajam vec godinama. Imam iskustva sa indoorom zemlja/hydro i outdoor. :)
bigeskalibur
ZMAJ24.708 REP
lu&k
ZMAJ48.035 REP
Imbra Presvetli
ZMAJ53.695 REP
Imbra PresvetliZMAJ
apr 2018.
apr 2018.#8
Zelim dobrodoslicu na forum....ajmo onda neke slike.....dnevnik....taman pocinje sezona za van posadit....
42 REP84%
→ Istraživač
apr 2018.
apr 2018.#11
Hvala vam svima na dobrodoslici! Jos bolje vas nasao!
Istina je, evo vrijeme stvarno lici na proljece i savrseno je za kretanje sa klicama i pripremu za ovu sezonu.
Iako oprez od naglog mraza ; )
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
420Florist
ZMAJ34.960 REP
apr 2018.
1 / 13
apr 2018.
apr 2018.