LEGACY
Pozdrav svima
14 odgovora1,177 pregleda
Ja007
ISTRAŽIVAČ92 REP28%
→ Entuzijasta
Ja007ISTRAŽIVAČ
mar 2018.
mar 2018.#1
Da se predstavim iz RH sam,u obitelji prije tjedan dana saznali za dijagnozu "rak plua(lijevo pluno krilo ,dolje 6*7cm)",dijabetes i tlak i googlas i nadjea vutra.org.....ukratko...pacijentica odbila biopsije,kemo i zra
enja,doala doma iz bolnice i krenuli sa uljem..super je to prihvatila i sad borba 90 dana.dru~it emo se ,boriti i pratiti.samo Bog i Ulje drago mi je da postoje ovako divni ljudi....
WEEDetix
ZMAJ94.193 REP
WEEDetixZMAJ
mar 2018.
mar 2018.#2
sretno i dobro dosao sta god treba a nema na forumu slobodno pitaj :D
Ja007
ISTRAŽIVAČ92 REP28%
→ Entuzijasta
Ja007ISTRAŽIVAČ
mar 2018.
mar 2018.#3
Hvala vam zato sam i tu (~ensko sam) da si pomazemo u ovim trenutcima...samo hrabro i jako moramo.....
WEEDetix
ZMAJ94.193 REP
WEEDetixZMAJ
mar 2018.
mar 2018.#4
u svakom slucaju citaju uci bori se nema druge a za sve ostalo vutra org je tu :D
mar 2018.
1 / 8
mar 2018.
mar 2018.