VUTRA
ForumZajednicaKo ste?drago mi je ja sam shegi :D
LEGACY

drago mi je ja sam shegi :D

16 odgovora999 pregleda

okt 2011.

#1
pozz svima :D a ono kaj da vam kazem.... tu sam s vama vec duze vrijeme sam kaj se nikad nisam registriral na web... iskrajno nemam pojma zakaj :D.... no htio sam se ukljuciti u ovaj web da vidim sta ima ajmo rec iznutra ovoga sajta (znam sta ima) :D :pat: mah neznam kaj da vam kaze... :D pitajte :D

okt 2011.

#2
eto, zvanicno 18,581 clan, welcome!

okt 2011.

#3
:signs046:
SekachAMBASADOR

okt 2011.

#4
:signs046:
artisticLEGENDA

okt 2011.

#5
pozdrav, ~ivio!
MonkENTUZIJASTA

okt 2011.

#6
Malo nas je, al nas IMA! Mota se pljuga, proslijedi svima. Malo nas je, al nas IMA! Vutra rules dokazat cemo svima. :icon_lol: Trenutak inspiracije za novog clana.. Pozdrav druze, dobro nam doso :)
GreenRyderLEGENDA

okt 2011.

#7
:signs046:

okt 2011.

#8
tnx svima... chilirano plovim po forumu da vidim di kaj ima :D
leSpectreISTRAŽIVAČ

okt 2011.

#9
:signs046: i od mene ;)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se