LEGACY
drago mi je ja sam shegi :D
16 odgovora999 pregleda
21 REP42%
→ Istraživač
okt 2011.
okt 2011.#1
pozz svima :D a ono kaj da vam kazem.... tu sam s vama vec duze vrijeme sam kaj se nikad nisam registriral na web... iskrajno nemam pojma zakaj :D.... no htio sam se ukljuciti u ovaj web da vidim sta ima ajmo rec iznutra ovoga sajta (znam sta ima) :D :pat: mah neznam kaj da vam kaze... :D pitajte :D
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
GreenRyder
LEGENDA14.654 REP97%
→ Zmaj
okt 2011.
1 / 9
okt 2011.
okt 2011.