LEGACY
Pozdraav vutra orgasi :D
20 odgovora1,378 pregleda
22 REP44%
→ Istraživač
mar 2014.
mar 2014.#1
Evo da se i ja upoznam sa rajom,
inace dolazim iz Bosne, iz brdovite outdoor heaven Bosne :D, prijatelj me uputio prosle godine malo u uzgoj pa sam
se poceo sa tim rekreativno baviti i to je to :D
A na forum sam dosao da vidim kako ovdje ekipa nabavlja sjemena i kakva je procedura.
Manje vise, zaglavili ste sa mnom, htjeli vi to ili ne :)
pozzz
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
mar 2014.
mar 2014.#4
:signs046:
:banana_rasta: http://www.youtube.com/watch?v=NZOf47Iv2Zo samo opuateno ;)
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
22 REP44%
→ Istraživač
mar 2014.
mar 2014.#6
Nakon drzanja raznih community-a i masu foruma naucio sam pri prvom ulasku na forum procitati pravila, valjda jos nisam neko "skrsio" :D no, no, pravila su tu da se krse a gazda forumas ima
Pa nek me odma rokne :)
Hvala na pozz svima
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
mar 2014.
mar 2014.#7
znas sta sam izbrisao iz tvog prvog posta pa sam nadji koja je tacka pravilnika, kao sto vidis mogao sam da roknem odmah ali nisam, od tebe zavisi dalje
Monster_Seed
ZMAJ21.998 REP
Monster_SeedZMAJ
mar 2014.
mar 2014.#8
Nezan je Power prema novajlijama :3
Dobrodosao i jos bolje se snasao :signs046: :joint2:
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
mar 2014.
1 / 11
mar 2014.
mar 2014.