LEGACY
Alo ekipa
14 odgovora996 pregleda
Happy rabbit
AMBASADOR3.557 REP59%
→ Legenda
Happy rabbitAMBASADOR
okt 2013.
okt 2013.#1
Prvo da pozdravim sve
lanove foruma. :vb_wave:
Imam 27 g,i volim da se opustim u slobodno vrijeme. :smoke18: Ve mi je dosta loae uli
ne vutre,riskiranju i paranojama koje pucaju kad se ide u shoping.
Vrijeme je za promjene.
Ovo je moj prvi post ali nije moj prvi posjet ovoj stranici. Ve neko vrijeme
itam i u
im sa ovog foruma. I mislim da je vrijeme da krenem sa teorije na praksu. :watchplant:
Kupio sam box dimenzije 80x80x160cm ,HPS 250w dual spectrum,ispuani ventilator TT100 + filter,unutarnji vent za izmjenu zraka,dig mjera
vlage i temp,zemlja Plagron Growmix,
gnojivo Plagron Terra Bloom i Plagron Green Sensation. 6 vaza po 11L,sjeme autoflowering 3 dwarfa + 3 critical.
Sve su proklijale i danas im je prva no u zemlji. :costumed-smiley-027
Vjerovatno u imati kakvih pitanja,poato je to moj prvi grow tako da sam se odlu
io registrirati.
Nadam se ugodnom dru~enju. LP
ps. Mislio sam pisati neki dnevnik uzgoja ali neznam zaato nemogu tamo otvorit novu temu!?
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
okt 2013.
okt 2013.#2
:signs046: & sretan grow, sto se tice dnevnika, mozes ga otvoriti tek kada sakupis 20 postova
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
Happy rabbit
AMBASADOR3.557 REP59%
→ Legenda
okt 2013.
1 / 8
okt 2013.
okt 2013.