VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav svima
LEGACY

Pozdrav svima

66 odgovora4,179 pregleda
nemesisISTRAŽIVAČ

dec 2006.

#1
Pozdravljam sve clanove vutra.org foruma vec neko vrjeme posjecujem ovaj forum kao gost. stvarno ima puno korisnog i poucnog materijala svaka cast :D . naso sam vas preko googla :roll:
#2
Dobro ti nama doaao! :wink:
InqAMBASADOR

dec 2006.

#3
Welcome
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

dec 2006.

#4
:dobrodoshao:

mar 2007.

#5
Ovo mi je prvi post pa reko, da se javim.Nije mi se dalo otvarat novi topic pa mi se ovaj u inio prikladan za to.Ina e, ve sam neko vrijeme na forumu, ali sam samo itao sa malo uhvatim feeling ove stranice.E'to...
InqAMBASADOR

mar 2007.

#6
Dobrodosao... :D

mar 2007.

#7
hello !! eto i mene kod was

mar 2007.

#8
evo mene.... 14 god (15 cu navrsit u 4 mj) idem u 8 razred...skejtam......volim izlaziti van....nikad dosada nisam duvo.....
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

mar 2007.

#9
Niti nemoj, joa si premlad!

mar 2007.

#10
imam frenda koji je probao sam 13 a trebao sam i ja ali nisam bio u prilici...kaze on je sedam puta vec duvo...a ja bi bas vidio kako je to.....
InqAMBASADOR

mar 2007.

#11
sacekaj 18-tu... ili jos bolje 20-tu godinu.

mar 2007.

#12
imaces vremena kad...ne brini. Moji su drugovi mladima prodavali kozja govanca a ovi pusili misleci da je shit. Ne kazem da bi ti nasjeo na nesto slicno ali eto ko zna sta se sve uvaljuje danas. Toliko kupovne trave prskane necim sto te uznemiruje unutra...sto je to ne znam.

mar 2007.

#13
a zasto....sad kad krenem u OS u skolu planiram si nabavim pa onda sa frendom, ili jos bolje ako budemo otisli radit na more pa tamo..... ja bi bas probo,a zasto cekat jos tolke godine???

mar 2007.

#14
da....mrzim te dilere. ko zna sto stavljaju unutra......ja bi si sam uzgojio, ali ka dje to nemoguce u mome slucaju.... od nekoga poznatog da mi nabavi, da se mogu uduvat... ali brijem da ce bit nesto na ljeto.... i de ako mi mos na msn ili privatnu malo objasnit razliku izmedu shita, granja, mare....i toga.... :$

mar 2007.

#15
pazi prvo sto si priznao javno da si maloljetan drugo postoji zabrana odje na forumu procitaj pravilnik... ne znam ko bi preko chata pricao maloljetniku sta je sta...ja sigurno ne.
InqAMBASADOR

mar 2007.

#16
Da budes psiho-fizicki spreman. Mislis da mi ovde imamo 13-14 god? Ne bih rekao... Ajde ne glupiraj se nego uci za skolu i treniraj neki sport a mani se kanabisa ili jos gore nekih drugih droga. ps: ne odgovaraj na ovaj post... primi k znanju samo.
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

mar 2007.

#17
Zato jer smo proali godine u kojima si ti i prijateljski i dobronamjerno ti savjetujemo da najprije dozvolia sebi da sazrijea kao osoba. Kao ato ti je rekao Inq - oko 20. ili 21. g. Peace!

mar 2007.

#18
ok,ok sve kewl bracho.....nema problema, probat cu sto duze da ne duvam...... nema beda, zadrzat cu se na forumu, onako informativni, moze mi samo pomoci??? zar ne?
GreenManAMBASADOR

mar 2007.

#19
Naravno da ti moze pomoci.Sto se bolje edukujes moci ces lakse da shvatis sta je sta,i kad je cemu vreme.Zaista nema potrebe da zuris.Nemoj to raditi da bi bio cool i da bi mogao drustvui da se hvalis.Fora uopstye nije u tome.Nego lepo kad steknes dovoljno znanja,i kad psihicki i fizicki budes spreman,ti lepo probaj pa vidis da li ti odgovara ili ne.I svakom koga znas reci isto sto i mi tebi.Nema potrebe da se zuri,mladi ste imate vremena za sve.A sto se nekih opasnijih sranja tice...o tom nemoj ni razmisljati...ni kad budes imao 30 godina...ma nikad u zivotu.Previse je opasno.
Ras TafariPOZNAVALAC

mar 2007.

#20
Zaato je to nemoguce u tvome slu aju, ja sam sa 16 godina doma u saksiju bacio par sjemi i kada je niklo rekao sam majci da mi da vlastitu saksiju da ja to presadim, nakon 3 tjedna kada se vec kuzilo da je trava, mene starac pita jesam li poludio zasto travu uzgajam u kuci, a nakon shto je malo porasla pitao me ocemo li zamotati jedan jox i ponosno su je pokazivali prijateljima, neznam kakva je situacija u tvojoj kuci ali meni su dopustili da uzgajam zato jer sam jako dobro dijete. A uopce me nije brinulo sto ce mi reci kada biljka malo poraste i kada vide da je to trava, nekako je sve islo prirodnim tokom, nisam puno obraao pozornost o tome, a vjeruj mi starci ce ti biti puno sretniji ako posadish travulju i nju pusis, nego da ti oni davaju lovu da ti mozesh kupovat, phhhhhhhhhh
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2007.

#21
Dobro ato ti imaa takve starce ali veina nema
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

mar 2007.

#22
Tako je, lijepo se informiraj i nemoj si dopustitida postanea jedan od onih koji neato rade samo zato jer to rade drugi. Nemoj dopustiti da ti budale peru mozak. Budi pametan i trudi se donositi pametne odluke pa makar bio ismijan od tzv. prijatelja. Peace! :)
RastamanBGISTRAŽIVAČ

mar 2007.

#23
i ja preko googla
RastamanBGISTRAŽIVAČ

apr 2007.

#24
ko je hepi zirafons a ko imported_hepi zirafons? i sta zanchi to impoted_? poshto ima jos takvih chlanova na 4umu.
GreenManAMBASADOR

apr 2007.

#25
Kad se prelazilo na ovaj vBulletin doslo je do imported varijanti.
RastamanBGISTRAŽIVAČ

apr 2007.

#26
pa chekaj hepi zirafons i imported_hepi zirafons su dva lika?
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

apr 2007.

#27
Ma neeee...imported je moj stariji brat...ccc...ccc...ccc...ccc...
#28
pozdrav ljudi dobre volje nadam se da ce biti bolje. treba mi samo malo vremena da se uklopim mislim ko ce ovako naduvan sve pohvatati :keepoff: :ohno:
RadeAMBASADOR

maj 2007.

#29
LSD samo polako i dobro dosao...
#30
Hvala bolje vas nasao. osecam se kao da sam medju svojima ;)

maj 2007.

#31
dobrodoaao meu ljude p.s.avatar vise asocira na kisjelinu nego na skracenicu tvog nicka
#32
Dosta sam itao,sad u malo i pisati.Teme mi se sviaju.Doguglao sam do vas.
kanehbosemAMBASADOR

maj 2007.

#33
:matrix::matrix::thumb:
rizlaISTRAŽIVAČ

maj 2007.

#34
guglao,naaao,ostao pozdrav cijeloj vutra populaciji drago mi je da postojite...samo tako:sun2:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se